Najděte Pink Ladies, vyhněte se zelenému vejciTaskmaster

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 8
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:36
Počet zobrazení:4 746

Víte, co jsou Pink Ladies, nebo se necháte překvapit jako Iain Stirling, Joe Thomas, Lou Sanders, Paul Sinha a Sian Gibson? A jak byste k tomuto úkolu přistupovali vy?

Poznámky:
Pink Lady v doslovném překladu znamená růžová dáma.
Derren Brown je britský iluzionista a mentalista.

Přepis titulků

- Ahoj, kámo. - Ahoj, Lou. Ty prohnaná klobáso. - Mám to… - Ano, prosím. Dobře. - To bych nedělal. - Aha. Tohle si užiju. Najděte Pink Ladies. Pokud se dotknete misky nebo jí pohnete, musíte ji otočit.

Takže nesahat, nepřesouvat. Ale můžu se pod ně podívat! Pokud objevíte zelené vejce, budete diskvalifikováni. - Ne, to ne, úkol je na lavičce. - Aha, úkol je na… - Víš, že tu máme úkoly? - Jo, vím. - Nejvíce Pink Ladies vyhrává. Máte 10 minut. - Start. Nechápu to. Když se jí dotknu, musím ji otočit. Takže všechny otočím? Najděte Pink Ladies. Není co dodat.

Je to celkem jasné. Chci říct jen to, že Sian uviděla pár obrácených misek na lavičkách a řekla: „Tohle si užiju!“ A já… nedokážu pochopit proč. Je čas to rozjet. A zadruhé, oslovení „prohnaná klobása“? Nepřípustné. Nejdřív se podíváme na Iaina a Joea. Přichází Chudáčci. Nic ne… Málem jsem se zranil.

Připadám si u toho trochu úchylně. Nevím, jestli máme dělat zrovna tohle. Nevím, prostě zkusím tohle. Aha, už to chápu. Pink… To máme jedno. Jsou to samozřejmě jablka. Pink Ladies jsou jablka? Přišel jsem na to, kámo! Vlastně to docela funguje. A tohle je…

Pink Lady! Tohleto nevidím. Risknu to. Když je tam pomeranč, tak se nic nestane? - Tak jo. - Nebo… Je to… Tak fajn, tak to konstatuju. Je to Pink Lady. - Do pr… Ne! - Musíš ji otočit. - Ne.

- Musíš, dotkl ses jí. To je zelené vejce. Pink Lady! Jo, to máme tři. Pink Lady. Tady je, ať se podívám na krávu. Na kterou krávu? Podívat se na krávu? - S kterým slovem si nevíš rady? - Asi „kráva“. „Podívejte se na zadní stranu desek.“ Dívám se takhle na krávu?

Tvých desek? Proboha. „Podívejte se na druhou stranu krávy.“ Do prdele práce! „Nachází se tam pět Pink Ladies.“ To mi nijak nepomůže! Našel jsem je, pět Pink Ladies. Mám jich pět, takže asi hotovo. - Díky, Joe.

- Díky. - Chceš se předvést a otočit zbylé dvě? - Fakt se chci předvést. Hm, zajímavé. - Co jsi našel? - Našel jsem tu malou mřížku. Je to uhlopříčka. Uprostřed bude další mandarinka. A tamhle bude zelené vejce. To ne. Tak jo. Chci se předvést.

Jdu na to. Kterou jsem chtěl? Tamtu? Seru na to. Kurva! Do prdele. Je to škoda. Ale musel jsem to udělat. Jakmile mě to napadlo, musel jsem to udělat. - Co se stalo? - Byl jsem si jistý, že budu za génia. Nebylo to souzeno.

Mrzí mě to, ale je diskvalifikován. Paráda! Joe, ty ses cítil provinile za zírání na jablko? No jo. A i když váhal, našel všech pět Pink Ladies a uspěl. Potom našel i tu mřížku, ale už předtím úkol splnil. Možná je to takový hughgrantovský expert na strategii? Ano.

Další na řadě je Paul Sinha a růžová dáma osobně, Lou Sanders. - Kolik je tam Pink Ladies? - Dobrá otázka. - Osm? - Dobře. - Fakt? - Nemůžu ti to říct. - No jasně. Jedno jablko Pink Lady. Jsem v pokušení zůstat u jedné. Chce se mi předpokládat, že ostatní se snažili nashromáždit co nejvíce jablek, a nakonec narazili na vejce.

Sem nevidím. Osm a devět je 72. Osm a devět a sedm… 56. Co je Pink Lady? Je to jablko. Pink Lady je jablko, Alexi. Není to Pink Lady.

Není to zelené vejce. To proměnilo šance. Je to jablko, zlato. Další Pink Lady. „Podívejte se na krávu.“ Tři sta… třicet šest. Devět krát osm krát sedm je 336 děleno 504. To je 65% šance, že se třikrát po sobě trefím. A vychází to.

„Nachází se tam pět Pink Ladies.“ - Kolik jablek? - Pět. - Kolik ti jich zbývá? - Dvě. Je to nějak uspořádané? - Tady to je! - Deset vteřin. Je jich víc. Je tu více nápověd. Našla jsi to schéma.

- Dobrá práce, Lou, čtyři. - To není špatné. Tady je to taky! Ano. To máme další velký kontrast mezi dvěma různými přístupy. Paul jakožto šachový velmistr, tedy až po prvním nespoutaném otočení. - Tím jsem se proslavil.

- Jo, Sinhův divoký točák. Ale pak začal počítat pravděpodobnost. Zato Lou křičela: „Je to jablko, zlato!“ Paul na rozdíl od Iaina uspěl. Našel dvě. - Lou ale byla lepší? - Ano, našla jich dvakrát tolik. - Jen tam pobíhala a našla dvakrát tolik. - Taky našla mřížku. Ale pozdě. Ano, příliš pozdě. - A zbývá poslední? - Ano, zbývá Sian Gibson. - Připraven?

- Ano. Prostě jednu otočím. Našla jsem Pink Lady! Dobře. Takže prostě budu náhodně hádat, kde jsou Pink Ladies? - To je tvá strategie? - Ano. Pane jo, mně to ale jde! Mandarinka. Jdu na to jako Derren Brown. Mandarinka.

Co se děje? Nemám z toho dobrý pocit. A teď to musím otočit, že jo? Tam bude vejce. - Dotkla ses. - Tam je to vejce. - Fakt? - Jo. A je to? Konec hry? Fakt sis myslela, že zadání bylo „hádat, kde jsou jablka“? Víš, kolik práce mu ty úkoly dávají? Kdyby za mnou přišel s úkolem jménem „Hádej, kde je jabko“, - napadl bych ho.

- Znovu. Kdysi jsem byla u jasnovidce a řekl mi, že mám dar. Fakt jsem si myslela, že jsem napojená na Pink Ladies. A když ses té misky dotkla, věděla jsi, že tam bylo vejce. Věděla jsi to. Nula bodů. Paul dostává tři body, Lou čtyři body a Joe pět bodů! Překlad: elcharvatova www.videacesky.cz

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Odpovědět

No nekecej :D

100

Odpovědět

+BoženkaNo fakt! pridal jsem i odkaz!

20