Shoďte co nejméně kuželekTaskmaster

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 8
84 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:35
Počet zobrazení:3 809
Alice Levine, Asim Chaudhry, Liza Tarbuck, Russell Howard a Tim Vine si zahrají bowling. Tentokrát je však jejich cílem shodit kuželek co nejméně. Budete se divit, ale takový úkol je evidentně těžší než dát strike.

Přepis titulků

To není dobrý. No jo, to není dobrý. Hustý. - Ahoj. - Ahoj. - Trefili jsme se ti do noty? - Zřejmě jo. - Já si to myslel. Já bowling nesnáším. Upadám z něj do příšerný nálady. - Tak jo. - „Shoďte co nejméně kuželek.“ „Na každou ze tří oblastí rampy můžete položit jeden předmět.“ „Nebo můžete položit dva předměty na jednu ze sekcí rampy.“ „Vaše předměty musejí pocházet z tohoto stolu…“ „…a nemůžete mezi ně patřit ani vy, ani stůl.“ Uškvařil se mi mozek.

„S koulemi ani rampou nemůžete manipulovat.“ „Bowlingové koule budou vypuštěny za pět minut.“ - Takže nemůžu hýbat s nima ani s nima. - Ne, prosím. Jeden do každé sekce, nebo dva do jedné sekce a jeden do druhé.

Ne. A přidávat nic nemůžu? To je dobře. Takže volím mezi jedním v každé sekci, nebo dvěma v jedné sekci. Jinou možnost nemám. A vypustíme je za pět minut. Hodně štěstí. - Taky bowling nesnáším. Strašnej, co? - Hroznej. Chodím na něj s neteřemi. A pro děti je zřejmě v pohodě mít rampu, po které koule hází, a taky mají ty věci po straně…

- Mantinely. - …aby jim nevypadly. A pak jim mám ještě gratulovat. - Popojedem. - Začneme dvěma lidmi, jejichž jména jsou skutečné palindromy. Asim a Misa. Divný. To by mohla být ta nejlepší dráha. Určitě beru vodu. Je těžká. Dám to přímo doprostřed.

Au, moje nohy! Dvě minuty. Pro jistotu bych si radši znovu přečetl zadání. To je dobrý plán. - Takže mám o dva předměty navíc. - Taky myslím. Aha, jen dva předměty. Je to jeden předmět, nebo tři, když se to teď rozpadlo? - To je jeden?

- Ano. - Fajn. To je taky jeden. Kruciš, co v tom je? Dobrý? - Spokojen? - Jo. - Je to správně? Nedokážu vymyslet, co by… Prostě to musím zkusit. - Počkat. - Koule musím vypustit za patnáct vteřin. „Pouze jeden předmět.“ Dvě můžu mít, jen když jinde nebude nic. - Deset vteřin.

- Chápu to správně? Takže to je špatně? - Pět, čtyři… - Do prdele, prsten. - Hodně štěstí. - To asi nebude fungovat. Pravidla neporušili. I rozpadnuté nohy byly jeden předmět. Na stole byly jedním předmětem. Oba to postavili správně. Škoda té paniky na konci. Takhle soustředěného jsem Asima ještě neviděl. Trocha paniky na konci a řekl jsi, mám to tu: „Do prdele prsten.“ Ne, fakt mi spadl prsten.

Nechtěl jsem ho strčit do prdele. - Jsi připraven vidět, co se stalo pak? - Ano. Ale myslím, že tuším. Použili figuríny a kbelíky a stalo se toto. Nyní vypustím koule. To není dobrý. No jo, to není dobrý. - Hodně štěstí, Lizo.

- Na co ta věc? Na úchop. Vypouštím koule. Do prdele. Docela nanic. Je od obou hezké, že udělali práci za mě. „To není dobrý.“ „Docela nanic.“ - Jaké mají Asim a Liza skóre? - Shodili některé z mých bývalých věků. Liza shodila 23 kuželek, Asim 28. Liza zatím vede.

Můžeme se podívat na Russella, jestli chceš. Russella a Alice. A Tima. Tohle vypadá dobře, ale jak je to dlouhé? To je ale mrzutá délka, skoro jako by to bylo naschvál. Tohle, protože jsem to viděla v kreslených seriálech. - Koule vypustím za deset vteřin. - Deset? Určitě jsem si to přečetla blbě. Tři, dva, jedna. Vypouštím koule. Jsem natěšený.

Máme dva provazové systémy. Máme tam provaz a trubku. Geniální systém zploštělé, vlhké kartonové krabice. Dala jsi tam nejen tohle, ale také životně důležité slupky od banánu. No aby ty koule… „Co se mi to děje? Takhle nic neshodím.“ - Připraven? - Jo. - Do toho. - Hodně štěstí, Russelle.

- Díky. Vypouštím koule. Kurva. Do prdele. No tak! To úplně nevyšlo. Naprostá katastrofa. Zatracená katastrofa. Měli jste podobný nápad, s tím provazem. Podle mě ten provaz s trubkou vypadaly hodně nadějně.

Dokud nepřišly koule. Shodila stejný počet kuželek jako Asim, 28. Liza ale shodila 23, zatím vede. Ale… Russell shodil 20 kuželek. Teď vede on. - Ale! - Ale? Tim shodil 33 kuželek, takže… je v tomto úkolu poraženým. Takže bod pro Tima, sdílené třetí místo pro Asima a Alice, pak čtyři body pro Lizu a pět pro Russella!

Překlad: ElTigre www.videacesky.cz

Komentáře (5)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

to je srajda ten Taskmaster

12

Odpovědět

vědro s vodou hned za tu závoru a je vymalováno.

10

Odpovědět

Zajimalo by mna jeslti by proslo premistit kuzelky - o nich se tam nic nepise nebo jo?

20

Odpovědět

Tak tenhle úkol by i mě dost bavil :D. A tu zrzku neznám, ale je moc hezká :-).
Děkuji za překlad.

50

Odpovědět

Zrovna jsem si říkal to samé, tenhle úkol je přesně to co by mě bavilo. A zrzku už mám prolustrovanou z předchozích dílů :D

30