Speciální úkol pro Mel GiedroycTaskmaster

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 8
85 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:71
Počet zobrazení:5 325
Mel Giedroyc v pořadu doslova září pozitivitou, a tak se Taskmaster rozhodl vyzkoušet její trpělivost, aby na povrch vyšla i její temnější stránka.

Přepis titulků

- Není Mel rozkošná? - Mel Giedroyc? Rozkošná. - Je tak pozitivní. Je pozitivní nehledě na to, co jí provedeme. - Poprosil jsi mě, abych dal dohromady koláž její pozitivity. - Mrkneme na ni. Krása. Výborné. Výborné. Famózní. Úžasné. Neuvěřitelné. Epické. Podívejte! Podívejte! Dobré! Vynikající.

Vynikající. Vynikající. Vynikající. Vynikající. Skvělé. Úžasné. Úžasné. Ano! Ano! Ano! Ano! Naprosto báječné. - Taková je pořád. - Je to ale účel pořadu? Je tohle účel Taskmastera? Zveme si sem hosty, abychom je potrápili, ne aby tu strávili příjemnou chvíli. Chtěl jsi, abych jí dal zabrat, tak jsem jí na fotbalovém hřišti připravil úkol navíc. Speciálně pro Mel, abychom zjistili, jestli vydrží být milá.

- Já byla jediná, kdo ten úkol dostal? - Jo, to byla. „Skryj tento míč před Alexem.“ Jak to mám sakra udělat? „Míč nesmíš zničit. Máš pět minut. Odpočet začíná teď.“ To je naprosto absurdní. - Řekla, že je to naprosto absurdní? - Ano. - Možná sis nevšiml, ale použila také slovíčko „sakra“. - Bože můj! - Sakra? - Sakra. - To je pro ni ekvivalent slova ultrazm*d. Božínku.

- A nadávek je tam víc. Tohle je pokus Mel. - Ale ne. Díky bohu, dobrý. No tak, no tak! Tohle je hrůza! Už jdu! Tamhle je! Mel, vidím ho! No tak, ty nádhero. Tady není nic k vidění! Nic tu není, Alexi! Tohle se ti jen zdá.

Tohle mě štve. Trochu jsem tam selhala. - Naštvali jsme ji. - Jsou tam ale i další důvody. Dostala totiž předtím za úkol ten míč v domě nafouknout. To zabralo 45 minut. Nedosáhnu tam! Pak musela tím míčem dát na zahradě gól, takže ho musela upustit, aby prošla dveřmi. Dalších 25 minut. Pořád je ale šťastná.

Pořád je šťastná. To bylo příšerné! Mel Giedroyc je oficiálně milá. Překlad: heindlik www.videacesky.cz

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Bohužel video už neexistuje :-/

00

Odpovědět

Video je bohužel v Česku zablokované, pomůže asi jedině VPN :(

00

Odpovědět

Video, které jsem viděl hned před tímhle bylo o vzteku Jacka Nicholsona - naprostý opak! Nicholson se vztekal jak čert a tato paní je andílek...

10

Odpovědět

Dobrý stěr s tím nafukováním? :D :D

101