Strhněte ze stolu ubrousek, aniž byste rozbili vajíčkaTaskmaster

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 8
56 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:103
Počet zobrazení:5 469
Další vajíčková výzva je tady. A zdá se, že by se na tento úkol hodil spíš kouzelník. Jak si s tím tedy poradí „obyčejní smrtelníci“ Alice Levine, Asim Chaudhry, Liza Tarbuck, Russell Howard a Tim Vine?

Přepis titulků

Strhněte ubrousek ze stolu. Nejvíce nerozbitých vajec vyhrává. Máte na to jeden pokus a nemanipulujte se stolem, ubrouskem ani vajíčky. - Ahoj, ty má malá fretko. - Ahoj, Alice. - Ahoj. Vejce. Strhněte ubrousek ze stolu. Nejvíce nerozbitých vajec vyhrává. Máte na to jeden pokus a nemanipulujte se stolem, ubrouskem ani vajíčky.

- Hezké použití slova manipulovat. - Díky, Lizo. Takže prostě musím… Není se čeho obávat, Asime, vejce jsou přirozeně bytelná. Tak pojďme na to. - Takže to mám prostě strhnout? - Škubni s tím. Jdou ti takové věci? Na to nebudu odpovídat. Je to velmi návodná otázka. Dobrá.

- Jedno škubnutí, prosím. - Jedno. Tahle ruka se dostane tam, ani si toho nevšimnete. Jasně. Prostě zatáhnu. Musí to být prudké, že? O tom to je. Dobrá. Myslím, že zaválím. Cítím to. Počítá se to?

A to je konec Taskmastera, dobrou noc! Neuvěřitelné. Všichni jsme to zvládli. Rozdíl byl jen v tom, jak se kdo radoval. Většina byla prostě potěšená. Russell na druhou stranu rovnou odešel, padl na kolena a rozplakal se. Měl jsem takovou radost. Cítil jsem se jako Federer. Pět bodů pro každého.

- Dostali úkol, kde dopadli stejně? - Ano. To už nikdy nedělej! Nebo tě nakopnu! Překlad: elcharvatova www.videacesky.cz

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Všichni měli prohrát kvůli nesplnitelnému zadání. Měli trhnout ubrouskem a rázoveň nesměli s ubrouskem manipulovat, tj. nesměli s ním ani trhnout.

01

Odpovědět

V Tom je ten vtip

00

Odpovědět

No sice se to podařilo všem, ale mě od začátku zajímalo, zda někoho napadne ten stůl obejít a trhnout z druhé strany. Vždyť nejvíc vajec bylo u konce ubrousku, zbytečně zvyšovali riziko, když podtrhávali ubrousek "zepředu".

10

Odpovědět

No, to nikdo nečekal :D

111