Umístěte gymnastické míče na podložku na kopciTaskmaster

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 8
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:89
Počet zobrazení:5 900
Je pěkně větrno a soutěžící musí vymyslet způsob, jakým dostanou tři nafouklé gymnastické míče na podložku na kopci. Nejrychlejší vyhrává a správná taktika je v tomto případě až nečekaně důležitá.

Přepis titulků

„Umístěte tyto tři gymnastické míče na jóga podložku…“ „…na vrcholku kopce.“ Tohohle kopce? „Úkol je splněn v momentě, kdy jsou všechny tři plně nafouklé míče nehybně na podložce.“ - „Nejrychlejší vyhrává.“ - „Odpočet začíná teď.“ Tam nahoře? Vážně? - Náročný úkol? - Ne, pokud jste na takovou výšku zvyklí. Je to zajímavý úkol a těším se.

Můžeme se podívat? - Chceš vidět naše dvě Jéčka? Joa a Jona? - Ano. - Dobře, tady jsou. „Odpočet začíná teď.“ - Tamhle? - Ano. Tam nahoře? Vážně? Ne! Pojď sem, mičudo. Bože! Do pr…!

- Dvě minuty, Joe! - Cože? - Už to jsou dvě minuty. - Sklapni! Ne! Ne! Do pr…! - Musel jsem se vrátit pro ten míč. - To jsem viděl. - A je to. - Hotovo? - Hotovo. Zastavuji čas. - Díky moc, Jone.

- Na*er si, Alexi. Nevím, jak ti to teď zpětně přijde, ale zdá se mi, že má sedmiletá neteř by vymyslela lepší plán než „dva míče budu držet a ten třetí tam dokopu“. Jeden jsem kopal, uznávám. Dva jsem nesl. Já jsem zkoušel kopat do všech tří. - Progresivní přístup. - Jo, přece je nebudu nosit. Trvalo ti to 9 minut a 1 vteřina. - To se dá zaokrouhlit na 10 minut.

- Pokud člověk chce. Jo. A to my chceme. - Jonovi to trvalo 6 minut a 37 vteřin. - Takže skoro patnáct minut. - Zaokrouhlili jsme to. - Takže zhruba hodinu. A kolik minut strávil urážením Taskmasterova asistenta? - Jako mě? - Jo. - Mně se to líbilo. - Dělalo mi to dobře. - Dobře, pojďme na další. - Okouzlující páreček Doc a Katherine? - Jo. Nahoře bude foukat víc než tady.

Mohl bych vzít dva míče. Už někdo zkusil vzít všechny tři naráz? Tři nedám. Co byste řekli na to jít na kopec a pohlídat mi ty míče, aby mi neutekly? Stačí mi, když budou nehybně na podložce. Jste moc hodné. Myslím, že spolupráce silných žen vede k cíli nejrychleji. Všechny tři míče musí zůstat tady.

Jestli mi je tu pohlídáte, dojdu pro ten třetí. Díky, dámy. Ne! Co byste řekli na velkou laskavost? Mohli byste tu počkat a ujistit se, že se ty míče neskutálí? Jen seběhnu dolů pro ten míč a je to, můžete zase jít. Jen mi dejte dvě minuty, prosím. Nenechte je skutálet dolů. Dámy moje. Teď mi stačí, když je položím na podložku.

Můžeme si na ně sednout. - Sedět můžeme. - Čas je zastaven. Dobrá práce. Jo, to je ono. Tak jo. Vydrž, Docu. - Jsi v pohodě? - Jo, je mi fajn. Působivě jsi dostala feministické vyjádření moci do hry, která spočívá v dopravení plastových míčů na kopec. A líbilo se mi, jak jsi je okouzlila.

Hned jsi přišla na to, jak sehnat pomoc. Ani jsem po nich nechtěla, aby je nosily. Všechny míče jsem odnesla sama. To jsem viděl. Docu, přišlo mi, že jsi hned zkraje měl plán, protože sis řekl: „Jasně, bude tam foukat.“ Tvé myšlení ve mně vyvolalo naději. Pak jsi ale použil techniku položení kamínku na velký míč. Hned jak jsem dorazil nahoru, tak mi došlo, že dostat ze země alespoň nějaký slušně velký kámen bude nemožné. Tak jsem se aspoň snažil vyhrabat nějaké oblázky, aby ty míče udržely.

Sděl nám k těmto dobrým lidem nějaké časy. Doc šel nahoru třikrát a zabralo mu to 12 minut a 25 vteřin. Páni. Čekal jsem dobrý čas. Katherine musela překonat 6 minut a 37 vteřin, - ale trvalo jí to 7 minut a 36 vteřin. - Ne! Vážně? - To snad ne! - Co jsi tam vyváděla? - Prostě šla… Šla. To je celé. - Prostě šla. - Ano. Už nám zbývá jen Richard Osman a hádám, že se prostě natáhl a svýma dlouhýma rukama tam ty míče položil, že?

- Můžeme se podívat? - Ano. Tady to je. Tak jak to provedu? Bude to nemožné. Ještě si to jednou přečtu. Je to docela dálka, co? To ne! - Docela prudké, že, Richarde? - Jo, lákalo mě to sjet jak na saních. Hotovo.

Je to vážně prudké. Je Richard Osman génius, anebo by tohle nemělo být povoleno? Rozhodně tam je zmínka o míčích na kopci. Jak znělo přesné zadání? „Umístěte tyto tři gymnastické míče na jóga podložku na vrcholku kopce.“ Na jóga podložku, která je na vrcholku kopce. Můžeme se nějak ujistit, jestli je to v duchu úkolu? Myslím, že záleží, co si myslí Susie Dent. - Tak jsme se jí zeptali.

- To je ta z Odpočtu! Řekla nám, že formulace úkolu není jednoznačná. Podle ní jde o klasickou nejasnou předložkovou vazbu. Což je i název mého nového rapového alba. Dodává, že Richardova interpretace je nezvyklá, ale ne nemožná. - Ne! - Ale ano. Joe, ty Susie znáš. Já Susie znám a občas se trochu víc napije. Pokud to bylo večer, neuznal bych to.

Takhle to vidím já. Susie Dent ví, o čem mluví, a Richard Osman použil svoji představivost, takže za mě je to vítěz. Váš úkol: Sledujte VideaČesky. Překlad: heindlik www.videacesky.cz

Komentáře (5)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Nejdřív vyfouknout, pak všechny najednou odnést, ušetří se jedna cesta dolů.

22

Odpovědět

Radši se podívej na zadání ještě jednou.

22

Odpovědět

+Kafka Tamurano jasne akorat je problem asi nahore znova nafounknout ale zalezi jak moc maji byt nafoukle..

11

Odpovědět

Dobře on! :-)

130

Odpovědět

Bude zajímavé sledovat kam až s těmi p********i zajdete.

435