Vytiskněte, zalaminujte a rozmístěte cedulkyTaskmaster

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 8
89 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:36
Počet zobrazení:4 344

Dara Ó Briain, Fern Brady, John Kearns, Munya Chawawa a Sarah Millican si dnes budou hlavu nejvíc lámat s laminovačkou. A také s tím, co znamená slovo „pokyn“.

Poznámka:
V písničce Glorie Gaynor I Will Survive se mimo jiné zpívá Go on now, go, walk out the door / Just turn around now (A teď jdi, vyjdi ven dveřmi / A teď se otoč), což připomíná některé z pokynů, které si Sarah napsala na své cedulky.

Přepis titulků

Vytiskněte, zalaminujte a rozmístěte co nejvíce cedulek. Každá cedulka musí obsahovat jiný pokyn. - Máte 20 minut. - Začněte teď. Vidíš mě? Měli bychom to začít jako v akčním filmu, co myslíš? Ano, prosím. O co jsem přišel? - Ahoj, Munyo.

- To neříkej. - Řekni něco jako, že jsi rád, že tu jsem. - Jsem rád, že tu jsi. Vytiskněte, zalaminujte a rozmístěte co nejvíce cedulek. Každá cedulka musí být umístěna na jinou sedačku. Každá cedulka musí obsahovat jiný pokyn. - Máte 20 minut. - Začněte teď. Jak velké mají cedulky být? Mají mít standardní velikost? Dříve jsem pracovala u táty v kanceláři a něco mi strhával z platu, páč měl laminovačku a já pro svého ex laminovala milostné dopisy.

Staré dobré časy. Fern, asi bych se neměl ptát, ale proč jsi svému ex laminovala dopisy? Byly to milostné dopisy a myslela jsem si, že když je zalaminuju, budou mít větší váhu. Já souhlasím. Moto mé rodiny je: tiskni, laminuj, rozmísťuj. - Pojďme na to. - Začneme Fern, Johnem a Darou. Začneme něčím jednoduchým. Nesedat.

Ztište si telefon. Pokyn může být cokoliv, ne? Je to prázdný dokument. A teď je to malinkatým písmem. Co to je? Co? Co? Občas není špatné podívat se na různé fonty. Který si vybereš? Vždycky se mi líbila Georgia.

Kde je vytisknout? Neměla by tam být ikona tiskárny? - Hledáš ikonu tiskárny? - Hledám ikonu tiskárny. Změnit na pozvánku do diáře? Kde je vytisknout? Některé tyhle fonty jsem neviděl od doby, kdy mi bylo deset. Jokerman. No helemese. Co to ženy ve středním věku mívají doma? Žij, směj se… pij gin? To je velikost mé cedulky!

- Já to nepřečtu. Co na ní je? - Všechny pokyny jsou na cedulce. První cedulka, výborně. Nezalaminovalo se to! A teď Wingdings. Mám pocit, že jsem produktivní, i když je to blbost. Dá se to rozdělit? Dá! Továrna se otvírá. Víš, co se tam píše?

Pouze zadky povoleny. Už nevím, co znamenaly ty ostatní. „Opusťte manžela“ si ani nepamatuju, něco jsem psala asi nevědomky. Díky, Daro. Počkej. Jsou tu dvě s nápisem „Ohřej si zadek“. Je na ní „Ohřej si zadek“. Napsala jsem to třikrát? - Ahoj, Fern. - Ahoj. Tady máš další.

Něco navíc. - Poslechněte všechny cedule. - Největší podíl splněných pokynů vyhrává. Máte tři minuty. Čas vám běží odteď. - Hodně štěstí. - To ale nejde! Dobře. „Dávejte pozor na lupiče.“ Lupiči! Únosci! „Pozor na únosce.“ To je tvoje místo.

Můžeš si sem sednout? „Jokermanovo místo.“ Tak uvidíme, jestli se ukáže. Odteď jezte 25 gramů vlákniny denně. Kde je můj obědový sendvič? Muntžak! Tygři! Gruffalo! To jsem se nachytal, co? Páč už nevím, co to bylo. POUZE ZADKY POVOLENY „Dýchejte.“ „Ohřejte si zadek.“ „Zvedni odsud zadek.“ Ale já ho tam nemám.

„Policie, utíkej!“ „Opusťte manžela.“ Nejsem vdaná. „Utíkejte.“ „Ohřejte si zadek.“ Píšu slovo zadek, protože si pamatuju, že to slovo jsem psal. Zbývá ti 38 vteřin. To není…

Změnilo se to. Určitě se to mění. - Mám hotovo. - Hotovo? - Měl jsem si akorát dávat pozor. Muntžak! Určitě jsem napsal domov. To je pitomost. Podle Wingdings je tohle domov. - Máš ještě minutu. - Tohle nemůžu splnit. - Co tam je? - „Vykakej se do kalhot.“ V čem je problém?

Tohle. Šlo by to ven. Jak se tomu říká? Bifurkace? Rozvětvilo by se to do dvou hovínek. Pět vteřin. Hotovo. Johne, budu upřímný, není to úplně na vítězství. Wingdings se podle mě s každým použitím mění. To ne.

To si plete s Enigmou. „Jokermanovo místo“, je to pokyn? V zadání nestálo, že cedule musely obsahovat pokyny. Přesně to tam stálo. Držela ses zadnicového tématu, Fern. Zadek sis ohřála třikrát, úspěšně. Pak jsi zmínila slovo, co jsem neznal. Bifurkace. - Tys ho znal?

- Ano. - Fakt? - Ano. - Vždyť jsi chodil na Cambridge. Chodil jsem na… vysokou. - Daro… - Ano? Poznamenal jsem si: „Dara na únosce, tygry i Gruffala reaguje úplně stejně.“ Dara toho zdánlivě zvládl hodně, ale šlo o procenta. Ano, ale udělal 100 %. 25 z 25. Fern zvládla 75 % svých pokynů.

John dejme tomu polovinu. Polovinu z nich jsem nepřečetl. Zbývají dva lidé. Člověk jménem Sarah a čivava jménem Munya. Jdeme na to. Dobře, to by mělo být snadné. Ovládat to je pro mě jako dýchat. Tisk. Hezky to voní. No tak.

- Nemusíš nic mačkat. - Kdo o technologiích nejspíš ví víc? Nic moc to nedělá, co? Aha, jasně, musím tam dát tohle. K čemu to je? Proč to zlobí? Dostanu to ven. Díky bohu. - Laminuješ poprvé? - Ano. Mohl by to být nejlepší den mého života?

Musí to mít nějaké rychlé nastavení. - Proč? - Co když spěcháš?! A je to. - Ostatní by už laminovali? - Umíš si u toho představit Munyu? Ne. Kdes na to přišel? Hele, co to udělalo. Možná jsi to rozbil. Kolik mi zbývá času?

- Třicet vteřin. - No tak! Rychleji, rychleji! Panebože. „Sheffielďané nesedat.“ „Žij, směj se, buď sexy.“ „Odprejskni.“ „Vypadni.“ „Mysli pozitivně.“ Ještě něco? Poslechněte všechny své pokyny. Tak jo.

„Alex smrdí.“ Ano, souhlasím, Alex smrdí. Číslo jedna. „Jděte.“ „Odejděte dveřmi.“ Tamhle jsou. „Žij.“ To dělám. „Směj se.“ „Buď sexy.“ No však. Jsou tu dveře! Vyjít dveřmi. Otočit se. Uf, motá se mi škeble. „Buď zdravej, kámo.“ Raz, dva.

„Odejděte.“ „Odprejskni.“ Tohle je „Odejděte“. Tohle je „Vystřel“. - Udělal jsem všechno. - 100 %? - Jo. „Snězte to.“ „Nejezte to.“ „Sundejte si kalhotky.“ Ani náhodou, jsme v televizi. Hotovo. Munyo, říkáš si zpětně, že věta „ovládat je to pro mě jako dýchat“ byla projevem nezdravé sebedůvěry? Ne, páč to bylo ageistický. Pro vás je laminovačka jako PS5, ale já jsem zvyklej na ty svižnější věci.

Můžu se zeptat? Co je PS5? - PlayStation. - Ahá. Pro děti. Ty jsi, Sarah, remixovala písničku I Will Survive? Tak to začalo, protože jsem potřebovala přijít na pokyny. Gloria Gaynor měla být agresivnější. Měla říct: „Odprejskni.“ Sarah vytvořila zdravý počet pokynů, čtrnáct, a poslechla 91 %, - protože si nesundala kalhotky.

- Páč jsem je ani neměla. Zato Munya zalaminoval devět cedulek. A pak poslechl všech devět. Body dostanou za počet cedulek i za podíl splněných. Takže John dostává bod za ubohých sedm cedulek, dva Munya, tři Sarah, čtyři Fern a pět Dara. A pak za podíl John opět jen jeden bod, dva Fern, tři Sarah, ale Munya a Dara dostávají pět bodů, protože oba splnili 100 % pokynů.

Takhle se to bodovalo! Překlad: elcharvatova www.videacesky.cz

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Bifurkace .... to je novotvar??

12

Odpovědět

Ne, to je slovo, které se používá roky. Pravda, spíš v geografii než v defekačních popisech.

90