Snězte kuličku hroznového vínaTaskmaster

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 8
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:40
Počet zobrazení:4 391
Únikovou hrou, která končí kuličkou hroznového vína, si dnes projdou Dara Ó Briain, Fern Brady, John Kearns, Munya Chawawa a Sarah Millican. Kde byste na jejich místě hledali vy? 

Přepis titulků

- Ahoj. - Ahoj, Fern. - Ahoj. - Ty běž do přívěsu, já zůstávám venku. - Aha. - Já vím. - Ani já z toho nemám radost. - To teda. - Tomu říkám ochranný prvek. - Můžeš s nimi běhat. V rámci výchovy mládeže bych s nimi radši stejně neběhal. - „Neběhat s nůžkami.“ - Mám… - Ano, prosím. „Snězte kuličku vína.“ „Nesmíte poničit přívěs ani vylézt oknem ven.“ „Nejrychlejší vyhrává.“ „Čas vám běží odteď.“ - „Čas vám běží odteď.“ - „Čas vám běží odteď.“ Odteď.

A kde je to víno? Zmlkni! Drž hubu! - Nějaký hrozny jsou tamhle.

- No jo. - Tak si kuličku můžeš dát tam. - Ale jak? - Sníst kuličku hroznového vína, toť vše? - Ano. Je to úniková hra s hrozny. Říkáme tomu také „hrozniková hra“. Nejdříve uvidíme – a řekněte svá jména: - John. - A… - Munya. A kde je to víno? - Takže nemůžu vylézt oknem. - Ne, prosím. - Můžu ale vyjít dveřmi.

- Můžeš to zkusit. Žes ty je zamknul, ty darebáku? - Našel jsi hrozny? - Ne. Je tu truhla. Taky je zamčená. Takže potřebuju dva klíče. No jo, nůžky. - Proč jsi tak otravný? - Je to má práce. Potřebuju klíče. Klíč! - To jsi taky zamkl?

- Ne, ale… Promiň. Ty sis povzdechl? Můžeš si za to sám. No jasně! Je to slovní hříčka. Kámen, rocky, rock-key. Nůžky, nůžky. Nemáš dost síly? Toho ještě budeš litovat. Jsem tam. „Cena za 50 bodů.“ - Jdou ti šipky?

- Vertikálně ne, ale… Dvojitá 20. Dvanáct. Hrajeme anglické, nebo zimbabwské šipky? - Pojďme hrát po mým, zimbabwsky, souhlas? - Dobře. - Jo! - Padesát. Přinesu ti cenu. - Trojitá 18, vyhráváš cenu. - Jo, podávací kleště! Díky, Alexi.

Nejsou skutečný. „Alex Horne, Hrozny hněvu.“ Takže musím najít knihu. Hrozny hněvu. Je tu klíč. Do prdele, prokrista. Plechovka cizrny. - Nůžky. - Ne ledajaké. Nestříhá se s nimi textil?

- Ne, jsou na hrozny. - Aha. Další hříčka. Cizrna je chickpea, takže chick-key. Už to vidím. Jo! Ahoj, Munyo. - Johne, snědl jsi kuličku vína? - Ne. Cože? Jsou umělý! Nebo tady? Jo. Zastavil jsem stopky. - Jsou v plechovce?

- Myslíš, že je špatně popsaná? - Co myslíš, že tam najdeš? - Hrozny. Držím ti palce. Nejsou tam. Prý „sněz kuličku vína.“ Tak kde je? Vede ten žebřík někam? To je anténa. „Sněz kuličku vína.“ To si děláte prdel. Nevěřím, že to tam bylo celou dobu.

Jste dost odlišní. Munya je plný života, energie. - Dychtivý. Jako čolek. - Naprosto. Pořád řeší problémy. A když je nemůže vyřešit pomocí logiky, něco si vymyslí, třeba zimbabwské šipky. To je samozřejmě kravina. - Ale použít provázek bylo chytré. - Jistě. Ale někdy nevím, jestli dělá Zimbabwe dobrou reklamu. Johne, opravdu jsi hledal hrozny v plechovce cizrny?

- V Taskmasterovi nesmíš věřit etiketám. - To je pravda. Na řadě jsou Fern a Sarah. Únikovky jsem hrála, ale jen při nich tlachám s přáteli. Hádanky neřeším. Co kdybych ten provázek uhlodala? Dóza na drobné za sprostá slova. Co v ní je? Jsou v ní jen mince? Do prdele, nic z toho.

Řekla jsi „do prdele“, tak tam prosím jednu minci vrať. - Víš, kde je klíč? - Ano, vím. - Kde je? - Co? - Kde je ten klíč? - To ti nemůžu říct. - Kam se lidé občas schovávají? - Pod kachničku? Ne. Tady za tím? - A co tahle noha od panenky? - To bude pouhá noha. Ve dřezu?

Jsou tu šipky. Nedali jste mi to do kapsy, že ne? Ne. - 52 bodů, dobrá práce. - Díky. Tady máš odměnu. Nejsou skutečný. Ne. Není něco schovaného v knize? - „Dětská kartička Alexe Horna.“ - Ta byla do knihovny.

Aha, „najdi knížku“. Achjo. Našla jsem klíček. A tady je kulička vína. - Hotovo. - Zastavil jsem stopky. - Další klíček. - Super. - Vypínám stopky. - Dík. V pohodě, Johne?

A já otvírám cizrnu. Holky na to šly přímočařeji. Podle Alexe sis to moc neužívala, Sarah. Únikové hry moc v lásce nemám. Kamarádi, s kterými na únikovky chodím, se nevídáme často, takže hlavně tlacháme a pak nás pustí ven. Já ani nevím, co únikovka je. - To, co jsi dělala.

- A to lidé dělají pro zábavu? - No jo. - Aha. Ale obě našly jednu z několika kuliček, co jsme v přívěsu schovali. Sarah byla nejrychlejší, čas 6:10, Fern 10:44, Munya 11:05, John… 20:20. Ještě zbývá poslední člověk. Kyselé hrozny čekají ještě na Daru O'Briaina. Nemůžu ven oknem, takže musím odemknout tohle, takže musím najít klíč.

Nebo klíč k tomuhle. Hrozny hněvu. - Co jsi tam našel? - Je tu klíč. Malý modrý klíč k malému modrému zámku. Tak jo. To není ten zámek. Počkat. - Ahoj, Daro.

- Čau. Tady je víno. Ale jsou nejedlé. Tahle není nejedlá. - Hotovo? - Snědl jsem kuličku. - Díky, Daro. Měj se. Počkat, tys neotvíral plechovku cizrny? Překlad: elcharvatova www.videacesky.cz

Komentáře (6)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

A za kolik to měl Dara?

10

Odpovědět

překlad fajn, jen bych asi nenahrazoval pokaždý "grape" za "kuličku hroznovýho vína", prostě "hrozen" stačí

34

Odpovědět

Když on je hrozen správně ten soubor plodů, nikoliv jedna kulička. U jiného videa bych to neřešila, ale tady je rozdíl, jestli má soutěžící sníst jednu kuličku, nebo celý hrozen.

31

Odpovědět

Zatím jsem shlédl jen zadání, ale už vím že bych vykopl dveře a šel si pro to.. 🤷‍♂️

18

Odpovědět

K tomu zadání: "...nesmíte poničit přívěs..."

110

Odpovědět

+Ramesse III."Jejda, prohrál jsem." ;)

40