Zjistěte, co máte s Carol společnéhoTaskmaster

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 8
80 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:31
Počet zobrazení:4 004

Alice Levine, Asim Chaudhry, Liza Tarbuck, Russell Howard a Tim Vine se tentokrát setkají s Carol, milou postarší paní. Co s ní má každý z nich společného?

Poznámka:
BAFTA – Britská akademie filmového a televizního umění
RTS – Královská televizní společnost

Přepis titulků

Dobrý den. - Rád vás poznávám. - I já vás. - Já jsem Tim. - Já jsem Russell. - Já Carol. - Těší mě. - Ahoj, Alice. - Ahoj. - Jak se máte, Carol? - Moc dobře, děkuji. - Můžu vám to předat? - Jo. - Víte, co je uvnitř? - Ne. „Zjistěte, co máte s touto osobou společného.“ Mohli říct „Carol“.

„Během úkolu se jí musíte dívat do očí…“ „… a podat si ruce, kdykoliv na něco přijdete.“ „Nejpozoruhodnější společný rys vyhrává.“ „Máte deset minut, čas vám běží odteď.“ - Carol, máme se co dozvídat. - Je to tak. Takže nejpozoruhodnější společný rys? Přesně tak, například oba známe někoho, kdo potkal princeznu Anne.

Opravdu? - Ty jsi potkal princeznu Anne. - A já znám sebe. Alexi, koho uvidíme jako první, jak se dozvídá zajímavosti o Carol? Nejprve to bude dvojice, která má ke Carolině věku nejblíže. Tim a Liza. Jakou barvu má vaše peřina? Starorůžovou. - Máte obvykle ráda lidi?

- Naprosto. Já taky. Máte dvoulůžko, nebo king size? Dvoulůžko. - Šijete ráda? - Ano. - Já taky. - Děláte nějaký sport? - Proboha ne. - A co nějaké hry? - Hodně hrajeme Uno. - Uno mám. A Scrabble? - Scrabble, ano. - A jde vám?

- Ano. - Mně taky docela jde. - Pila jste někdy víno? - To víte že ano. Pila jste někdy vodku? - Ne. - Nikdy? - Ne. - Ani jednou? - Ani jednou. - Co Guinness? - Ne. - Máte doma žebřík? - Ano. - Já taky. - Máte troubu? - Ano. - Já taky. - Považujete se za labužníka? - Ne, beru to, co je v obchodě v akci. A kdo ne?

Klobouk dolů. Dělala jste nějaký sport dříve? - Na škole tenis, ale velmi špatně. - Já taky hraju tenis špatně. Nebyla potíž v druhém podání? Nekončila obě vaše podání v síti? - Obě v síti, ano. - To je velmi specifický společný rys. To byla moje potíž. Obě moje podání končila v síti. Jste stará duše? Asi ano.

Já totiž jsem. Máte oblíbenou barvu? - Fialovou. - Já taky. Červenou mám jen proto, aby to bylo barevnější. Díky. Ať už to dopadne jakkoliv, moc mě bavilo pátrat, co máme všechno společného. Souhlasím. - Jak dlouho je fialová tvá oblíbená?

- Už docela dlouho. - Vždycky předstírám, že je to zelená. - Takže fialová, jo? Existují nějaké fotky, na kterých nosíš fialovou? Jaké fotky? V co pozoruhodného jsi doufal, že se o sobě Carol a Liza dozví? No, doufal jsem, že u Tima toho bude víc než žebříky a trouby. Tak se zeptám přímo tebe. Na co nejpozoruhodnějšího jsi přišel? Myslím, že jsme oba hráli ve filmu Most přes řeku Kwai. A samozřejmě, Lizo, nemůžu mlčet o tom, že jsi podle mě jasně lhala o fialové.

- Fialovou mám nejradši. - Fakt? - Jo. - Přísahej na svůj život. - A k čemu to bude? Kdo je další? Další na řadě jsou Alice a Russell. - Carol, jste člověk? - Ano. Nápodobně. - Carol, máte obarvené vlasy?

- Ano. - Já taky. - Co děláte za práci? - Jsem v důchodu, ale učila jsem. - Co jste učila nejraději? - Domácí práce. - Vaření? - Ano. - Já vaření miluju. Vydala jsem kuchařku. - Opravdu? - Ano. - Nosíte brýle? - Ano. - Tak to jsme dva. Dává vám očař pod víčka vatové tyčinky a pak je obrací? - Ne. - Mně jo. Tak to nemáme společné. Mně to prý dělají, protože mám „tlustá oční víčka“.

- Všimla jsem si. - Tak jo. - Kam nejradši jezdíte na dovolenou? - Mám ráda Anglii. Já taky. Je to blíž, co? Mnohem blíž, klidnější. Nerada se handrkuju na letišti. Máte ráda videa, ve kterých z uší odstraňují maz? Asi vám nerozumím. Na internetu existují videa, ve kterých odstraňují ušní maz. A z nějakého důvodu jsou neskutečně strhující.

Neměla jsem tu čest, ale je to možné. Podívejte. Je to super, ne? Co si o tom myslíte? Je to báječné, ano. - Jaké jste znamení? - Rak. - Já taky. - Kdy máte narozeniny? - 11. července. - Moje 8. července. - To je blízko. - Vlastně je to ve stejném týdnu. - Co byste si dala v cele smrti?

- Určitě by to byl losos, chřest a rané brambory. - To je velmi lehké jídlo. - Ano. Je vaším cílem se tak nehorázně pokálet, abyste jim po popravě přidělala práci? - To by bylo báječné. - Chřest a kapustičky. To bude stát za to. Tak to máme společné. Až umřu, chci po sobě nechat bordel. A máte nějaké typické račí rysy?

Myslím, že ano. Péče o domácnost. Co dalšího mají Raci společného? Jsou to milí lidé. Na to si podejme ruce. - Díky, Rose. - A je to. - Děkuju. Mějte se. Milí lidé. Teď se zaměřme na body a na to, co jste o sobě s Carol zjistily. - K tobě se dostanu.

- My jsme dvojčata. Zdálo se, že jste si padly do oka. Trochu mě to zmátlo, protože jsem si myslela, že přijdeme na to, že je to moje matka. Že máme přijít na něco takového. Aha, chápu. Tys myslela, že to pozoruhodné odhalíme za tebe. Ano. Takže sis připravila řadu přímočarých otázek. Obě moc rády trávíme dovolenou v Anglii.

Jak pozoruhodné. Ale třeba ta data vašich narození jsou příkladem pozoruhodné věci. A teď… Bože. Musím ocenit tvou odvahu. Skočit ze zdvořilostí na: „Chcete vidět, jak se odstraňuje ušní maz?“ - A chtěla!

- A nevyděsilo ji to. - Líbilo se jí to, potřásli jsme si. - Mně bylo na blití. V očích jí jiskřilo, věděl jsem, že si rozumíme. Začínám si myslet, že Carol kývne na cokoliv. A teď jedna z nejsympatičtějších osob na světě s Asimem Chaudhrym. - Jste člověk? - Ano. - Já taky. - Máte zuby? - Ano. - Super. - A vlasy, chlupy?

- Ano. - Já jsem jimi pokrytý. - Máte rty? Rovnou celé tělo. - Ano. - Máte ruce! - To mám. - Nehty? - Ano. - A… Dobře, intimní partie jsou odlišné. - Ale oba máme intimní partie. - Ano. - No vida. Takže máme něco společného. - Co vlastně děláte za práci? - Vyučovala jsem domácí práce. Já jsem učil na prvním stupni, vy taky?

Ne, na druhém. Ale oba jsme učili. Já učil týden. Ale myslím, že to je docela pozoruhodné. - Souhlasím. - Oba jsme učili na škole. - Máte radši kočky, nebo psy? - Psy. - Sakra, já kočky. Jaké oblečení máte nejradši? Hezká saka, boty, co máte nejradši? - Líbí se mi vaše boty. - Boty mám ráda. Máte ráda tenisky? Oba nosíme ulítlé tenisky. - No vida.

- Já mám niky v ulítlých barvách. - Ulítlé boty. - Ano. - Vyhrála jste nějakou cenu? - Na nic se nevzpomínám. Já jo. - Kterou cenu? - Cenu BAFTA a RTS. Jen jsem přemýšlel, jestli jsme oba vyhráli nějakou cenu. - Něco jste vyhrát musela. - Já… - Poděkuj jí. - Děkuju. Nashle.

Taková rychlost, s jakou střílíš… - Ty tenisky. - Ta přirozenost, tenisky. Podružné věci, ale bylo to nenucené. Víš, o co v životě jde. Nejde o to, jak moc jste odlišní. My dva jsme nemohli být odlišnější, a i tak jsme si sedli. Nějaký hovadiny máme společný. To přesně mi Carol říkala. Společný hovadiny.

- Nevyhrála Baftu. - To ne. - Nedal sis pokoj. - Chtěl jsem, aby to zaznělo. - Jak to rozsoudíš? - Nikdo nedostane bod. Myslím si, že si Carol udělala pět nových milých přátel. Jenom měla některé radši. A myslím si, že dva body dostane někdo, s kým měla společnou jen jednu zajímavost, a to Tim a Alice. Oba dostávají dva body. - Tenis a datum narození.

- Přesně tak. - Dva Alice, dva Tim. - Pak Liza. Tam bylo hodně fyzického kontaktu a něco by se tam našlo, ačkoliv jasně lhala o fialové. Druhé místo. Russell svědka nešetřil, ale měl odvahu. Nicméně Asim a Carol navázali výjimečné pouto. - Tenisky, BAFTA. - To už nikdo nezlomí. A proto mu dám všech pět bodů.

Asim Chaudhry, dalších pět bodů. Překlad: ElTigre www.videacesky.cz

Komentáře (0)

Zrušit a napsat nový komentář