Temný rytíř a Robin ze 60. let

Thumbnail play icon
88 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:647
Počet zobrazení:8 782
To, že Batman je ve filmech o Temném rytíři pořádný bouchač, který se jen tak něčeho nezalekne, je jasné. Ovšem jak by to vypadalo, kdyby měl za pomocníka Robina ze seriálu ze 60. let? Pokud nevíte, jak tehdy seriál o Batmanovi vypadal, podívejte se na toto video.

Přepis titulků

Zdravím, Batmane. Teď to skončí, Bane. To ano. Brzy bude tvůj milovaný Gotham na prach. A stejně tak ty. Svatá prostoto, Batmane. Co to kurva je? Konečně jsem tě dostihl.

Křičel jsem, abys zpomalil, protože se mi vyzula bota. Asi jsi mě neslyšel. Řekl jsem, abys zůstal v autě. Jsem rád, že tu je. Užiju si to, až mu vyrvu páteř. Svatý mumlo, Batmane. Někdo tu neumí pořádně vyslovovat. Co je, Bane?

Netopýr ti ukousl jazyk? Klidně se směj, padouchu. Ale počkej, až vypustím své Flim-Flam. - Tvoje co? - Tyhle. Flim a Flam. Vrať se do Batmobilu a tam počkej. Chápu, Batmane, stará vyčkávací taktika. - Vole... - Jeho rodiče jsou mrtví. Byli to artisti. - To hodně vysvětluje.

- Já vím. Připrav se na smrt. Batmane, honem. Potřebuju klíčky k Batmobilu. - Parkujeme v červené zóně. - No a? Svatá panno policejní, Batmane. Za to můžeš dostat 90dolarovou pokutu. Policajti nepokutují Batmobil. Navíc jsem miliardář... Ježiš, uklidni se, Batmane. Někdo očividně vstal špatnou nohou z Batpostele.

- Vypadni! - No dobrá. Rozluč se se životem. Jupíjej! Jestli si chceš zahrávat s Batmanem, musíš projít přes mých 49 kilo! Robin, chlapec... Ou, moje zuby. AU! BAM!

BUM! To dítě vážně rozptyluje. VZUM! Já vím, omlouvám se. BAU! Má tak protivný hlas! BAM! BŘINK!

Víte co? Dost, já se vzdávám. Už to nevydržím, opustím Gotham. Vyhrál jsi. - Jseš si jistý? - Jo, už teď toho máš až nad hlavu. - Kam půjdeš? - Na Floridu. Otevřu si bar s proteinovými koktejly. Přeju ti hodně štěstí. BAM! Další vítězství, Batmane.

Úžasné duo to opět zvládlo. Dáme si po cestě domů zmrzlinu? Jasně... Sledujte Paulilu Mixtape nebo takhle skončíte vy. Překlad: Mithril www.videacesky.cz

Komentáře (11)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

No tak pozor, Robin byl v šedesátkách takový, ale pak už je to jiný, třeba jeden s Robinů se stal spíše zápornou postavou co vraždil lidi.

00

Odpovědět

Je to i překvapivě dobře natočeno po stránce akční (na krátké vtipné video).

280

Odpovědět

lol

210

Odpovědět

řekl bych, že přesně z tohoto důvodu nechtěl mít Nolan ve filmu žádnýho Robina

270

Odpovědět

nejteplejší superhrdina všech dob

250

Odpovědět

bože :-D takhle jsem se dlouho nezasmál :D

230

Odpovědět

Chudák Batman :D ... a ten druhej... :D

210

Odpovědět

"Dude..."

210

Odpovědět

Náhodou i šedesátkovej Batman má něco do sebe...
Ovšem kdybych před pár lety neviděla tenhle film http://www.csfd.cz/film/117321-navrat-do-netopyri-jeskyne-adam-a-burt-po-triceti-letech/ ani bych netušila, že podobný seriál existuje :D

Jediný co mě vždycky drtilo bylo jak mají všechno označený cedulkami no a ty kostýmy byly vážně podivný, ale autentický...

182

Odpovědět

Batman se asi musel sakra rozmejšlet, co udělá, když Robin právě dostával nakládačku. "Objednat si popcorn a colu nebo ho jít zachránit?"

203

Odpovědět

Osobně se divím, že z něj ani Batman nevymlátil sedm barev duhy... :D

202