Identitový vrahThat Mitchell and Webb Look

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 40
88 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:195
Počet zobrazení:7 841

Tým vyšetřovatelů má před sebou těžký oříšek v podobě sériového vraha, který může kdykoliv znovu udeřit.

POZNÁMKY:
Mob je v angličtině výraz označující gang
Modus operandi je typický postup při určité činnosti (v tomto případě při vraždě)

Přepis titulků

To nás bohužel vede k závěru, že i tato poslední vražda byla prací takzvaného identitového vraha. Inspektor nyní zodpoví vaše dotazy. Jak víte, že je to práce identitového vraha? Stejně jako v předchozích případech nechal na místě činu detaily o své identitě. - Takže máte jakousi vrahovu vizitku? - Dá se to tak říct. - O co jde? V tomto případě se jednalo o vizitku. V předchozích případech za sebou zanechal svůj rodný list, odkaz na svůj Facebook a jednou také řadu nesouvisejících čísel s nápisem MOB.

Takže... Zvažujeme i možnost, že je do toho zapojený organizovaný zločin. Tak co tu máme? Nic, pane. Jediné, co tu tentokrát nechal, je pasová fotka a dva doklady o inkasu. ZABIL MĚ: Panebože, vidíte to? Já vím.

Taková škoda. Pojďte se podívat na tohle, seržante. Pořád točí. Podíváme se na záznam? Aha, takže tu budeme sedět a sledovat nahrávku, na které pan Eric Hale z bytu č. 2 v Addingtonu ve Swindonu někoho vraždí, a identitový vrah může mezitím znovu udeřit. Jediné, co v tuto chvíli můžeme dělat, je čekat, až udělá chybu. Zdravíčko, pane.

Pojďme si to tedy ještě jednou projít. Jediné, co máme, je jeho jméno, adresa, zaměstnání, telefonní číslo, modus operandi, motiv, příležitost, přiznání a jeho přítomnost. Zdravím. Tak se vás všech ptám. Jak se z tohoto pohneme dál? Můžeme ho zkusit zatknout, šéfe. A co když je to přesně to, co chce.

Ne, není. A co když přesně tohle chce, abychom si mysleli. Podívejte, já prostě půjdu. Vždycky je o krok před námi. Překlad: heindlik www.videacesky.cz

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

My Space nie je Facebook.

81

Odpovědět

To asi aby děcka z VČ věděli, co se tím myslí, protože MySpace je pro ně jako magnetofonovej kazeťák. ;)

62

Odpovědět

Tahle dvojka má humor občas suchý, občas trefný, ale tady to dotáhli do takové absurdity, že to už není k smíchu, ale k pláči. Trošku to připomíná knihu, která se jmenuje Neschopnost od Roba Granta

24

Odpovědět

Velice pobavilo! Že bych byl jediný? Dle mě výborné! ;-) :-D

220