OrgieThat Mitchell and Webb Look

Thumbnail play icon

Video není vhodné pro děti a mladistvé.

Přidat do sledovaných sérií 40
85 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:149
Počet zobrazení:9 085

Na sousedský večírek dorazili i nově nastěhovaní Ben a Lizzie. Hned při vstupu si však uvědomí, že tahle párty není nic pro ně.

Poznámka: Omluvte prosím nízkou hlasitost videa.

Přepis titulků

Tohle jsou Ben a Lizzie, kteří se přistěhovali na čtrnáctku. Zdravíčko. Proboha. - Promiňte, děje se něco? - Došlo k nedorozumění. My swingers neděláme. - Nejste... - S cizími páry to neděláme. Co... Myslíte, že jsme... Neodsuzuji vás, jen...

Není to nic pro nás. - Tohle si necháváme pro sebe. - Prostě se stydíme. Jo, přesně tak. Jen se stydíme. To je zase naše divná úchylka. Jako bychom v téhle místnosti byli perverzní my. Hezky řečeno. Podívejte, ani my neděláme swingers. Já s vaší ženou sex mít nechci. Jo, jasně. Ne, vážně. Se vší úctou, Johne, to teda chcete.

- Opravdu... - Vidím, jak tu vaše žena sedí s otevřenou pusou a zírá mi na rozkrok, jako by byla v nějakém erotickém kómatu. Na tom není nic špatného a Barbara je jistě moc milá, to ale neznamená, že jí chci lízat prdel. Pokud nás teď omluvíte, s Lizzie jsme si dobře vědomi, že si nás celou dobu v duchu svlékáte do naha. Všichni myslíte na Lizziina nádherná, bezchybná a takřka francouzská ňadra a na moji rozkošnou sexy prdelku.

Pokud tohle pomyšlení pomůže téhle blížící se orgii dodat šťávu, budiž to naším darem pro vás. - Jo. To víno vám tu taky necháme. - Ano, protože popravdě... Bez urážky, ale budete ho potřebovat. - Hodně štěstí. - No, celé mě to docela vzrušilo. Tak to jsme dva, zlato. A pozor, jsme dva, není nás osm. - Tak se mějte. - Nazdárek. Teď mám chuť na orgii!

Barbaro!

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Jiřík Bushů po opuštění svého prezidentského úřadu :D

41