The Armstrong and Miller Show – Gay Bar

Thumbnail play icon
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:569
Počet zobrazení:9 442

S populární dvojicí komiků na BBC ONE Armstrongem a Millerem jste se už setkali ve skeči Počátky pracovního pohovoru. Scének mají tito pánové na YouTube víc než dost a já vybral tu, která je mému srdci nejbližší a která má velmi těsnou spojitost S TÍMTO KLIPEM (doporučuji zhlédnout, pokud neznáte píseň GAY BAR). Už se těším na nízké hodnocení, homofóbové! :)

Přepis titulků

Ano, vypil 12 panáků absinthu a potom se pokusil přeplavat kanál. ...zhypnotizoval ho a řekl mu, že je parní lokomotiva. Nepříjemná aférka. ...zbyl mu pouze cylindr a šála, o všechno ostatní přišel. Vás, pane... chci vás vzít do gay baru! Chci vás vzít do gay baru! Gay baru! Gay baru! Vás...

Musím vám tam něco šoupnout! překlad: Ajvngou www.videacesky.cz

Komentáře (48)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ta skladba na začátku co to hraje? Jinak super pitomý video to umí zvednout náladu na cely den. :D

02

Odpovědět

Greensleeves

00

Odpovědět

To je tak pitomý, že sem si to musel pustit znovu:D

252

Odpovědět

Mě by jen zajímalo jak jste se on téhle skeče dostali k vychovávání dětí v homosexuálních rodinách ... :D Skvělé video !

190

Odpovědět

Já to nepochopil. V čem, že je vtip té písničky? A teprv toho skeče? A nechápu proč se tady bavíte o tolerovaní či netolerování. Jen tak mimochodem víte jaký je rozdíl mezi tolerancí a respektem. Pohrdám lidmi co "tolerují". Tolerance je jen zapření toho, že mi něco vadí.
Respekt je to co bychom měli cítit, ne toleranci. Kdo "pouze" toleruje má ještě dlouhý kus cesty před sebou.
Ale to nemění nic na mé původní otázce. Proč je to vtipné. Děkuji za odpověď.

206

Odpovědět

Ešte jedna vec pri tom ako mu "zbyl pouze cylinder a šála" neprišiel o všetko ostatné ale všetko ostatné vymenil za prach, herák :)

180

Odpovědět

tohle překlad fakt nepotřebuje... :D ale jsem rád že to tu je, jinak bych to asi nikdy neviděl a to by byla fakt škoda... ten konec zabila... :D za mě 10/10...

201

Odpovědět

kali.cz: za prvé, když může být kdokoli, jakkoli, cokoli, tak proč by nemohlo být i kolikokoli :D. A za druhé - nereagovala jsem na tebe. Mluvím všeobecně a jen jsem vyjádřila svůj názor. :)

200

Odpovědět

Edvin: Ve spoustě věcech s tebou souhlasím, ale musím poukázat na fakt, že vychovávání dětí homosexuálními páry v přírodě je svým způsobem. Stává se, že se ve skupince zvířat objeví homosexuální páry když je jedinců tohoto druhu moc a nemají vyhlídky na to, aby byli schopni uživit další mláďata. A potom celá skupina zvířat mláďata vychovává.. všichni, to znamená že se o ně starají i ty homosexuálové.
Nevidím na tom nic špatného, a u lidí také ne.

181

Odpovědět

jsem zapomněl úplně ohodnotit do vide- skvělý skeč, pouštím si to neustále dokola

181

Odpovědět

to kolikokoli: za prvé, tvá přezdívka se píše zatraceně blbě :-D, za druhé, tou nepraktičností jsem myslel to, že jedinec nemůže mít děti, to že máš homosexuála v rodině podle mě může mít pozitivní dopad, ale taky nemusí.

181

Odpovědět

ja nemuzu, tohle je bozi :D

181

Odpovědět

Edvin: Já ti nevím, ale tohle je podle mě totální kec. Děti, které vyrůstají v rodinách bez předsudků a dokážou se se svými homosexuálními rodiči bavit otevřeně, jsou jednak tolerantnější a taky nemají problémy navázat vztah. A vsadím se, že když si představíš, že dítě vychovávají dvě matky, máš s tím menší problém, než s dítětem dvou otců. Jenže když vyrůstá bez matky, pouze s otcem, tak je to úplně stejné až na to, že má jenom jednoho rodiče.
Podívej se, jak asi můžou vypadat děti, které vychovávají ultrafeministky. Cpou jim, že by na sebe neměli sahat na intimních místech, že sex je přípustný jenom za účelem rozmnožování, nutí kluky čurat v sedě, aby na sebe zbytečně nesahali a prohlašujou homosexualitu za hnusnou nemoc... Teď si představ až dítě s takovým vychováním "vyjde do světa". Bude naprosto mimo, bez sebevědomí, bude mít strach navázat vztah, což se dítěti před kterým nebude nic ukrývané nestane.

181

Odpovědět

Já bych to shrnula do věty, kterou řekl kapitán Jack Harkness, týkající se rozdělení na hetero/homo: "Vy lidé a ty vaše podivné malé škatulky." A s tím na 100% souhlasím. Podle mě je dělení na hetero/homo nesmyslné, prostě když se člověk zamiluje, tak není co řešit a když s tím souhlasí všichni zúčastnění a mají stejné pocity, tak je mi jedno, jestli se dá dohromady kluk s holkou, kluk s klukem nebo mimozemšťanka z planety Pluto a mimozemšťan z galaxie Andromeda. Stačí, že se mají rádi a nic víc není třeba řešit.

Jinak k tomu, že homosexualita je "nepraktická" a "neužitečná pro rozmnožování atd." - bylo zjištěno, že sourozenci a další blízcí příbuzní homosexuálů mají v průměru více potomků s kvalitnějším životem než kdyby v rodině homosexuál nebyl. Je to dáno tím, že homosexuálové se aktivně starají o rodinu (děti sourozenců atd.) a tak zlepšují kvalitu jejich života (navíc děti těch, jejichž sourozenec je homosexuál, jsou tolerantnější a komunikativnější než z rodiny bez homosexuálů). Tím pádem takto homosexuálové část své DNA (kterou mají se sourozencem společnou) vlastně rozšíří dál nepřímo (on sice děti mít nebude, ale jeho rodina ano a bude jich víc).

181

Odpovědět

to Martulii: nejde ani o to zda to chápou jako normální nebo nenormální, ale o to, jak je tady několikrát napsáno, ,,žij a nech žít"

181

Odpovědět

to kali.cz:
ano, máš pravdu, jsme převážně tolerantní národ, ale vždy, jak tady vidíš, se najdou i ti, kteří toto nemohou ani cítit, což je mi líto, protože já jsem k těmto věcem velmi tolerantní a nechápu ty, kteří berou homosexualitu za "nenormální"...

181

Další