The Creepshow - Take My Hand

Thumbnail play icon
77 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:72
Počet zobrazení:4 401

Kapela The Creepshow pochází z Kanady. Dali se dohromady v roce 2005 a většina jejich písní je o starých hororových filmech. Někteří jejich styl proto označují za horror-punk. Písnička Take My Hand pochází z jejich druhého studiového alba s názvem Sell Your Soul.

Přepis titulků

www.videacesky.cz Překlad: xxENDxx Zavři očíčka a jdi spinkat,hochu můj. Ulož svou pěknou hlavičkuk odpočinku. Tahle noční můra budejiž brzy u konce. Vítej ve světě nemrtvých! Tyhle duše ponecháme napospas,s očima podlitýma krví... po celé této zemi.

Číhající v bočních uličkách,živí mrtví, zlato, ty a já. Vím, že se bojíš,tak mě chyť za ruku. Tohle je pekelná jízda,ale Ďábla máme na své straně. Neboj se, lásko,vždyť jde jen o trochu krve. Když slunce začíná vycházet,my uleháme ke spánku, prospíme další den. Jak přichází noc,naše choutky se probouzí, hladovějící ochutnatlidskou kořist.

Tohle je pekelná jízda,ale Ďábla máme na své straně. Neboj se, lásko,vždyť jde jen o trochu krve. Upíři se po nocích plíží za tebou,raději vezmi nohy na ramena. Tohle je pekelná jízda,ale Ďábla máme na své straně. Neboj se, lásko,vždyť jde jen o trochu krve. www.videacesky.cz

Komentáře (8)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

IT: hezké že se ti ta kytara líbí ale je to typ Jazzové kytary, ano je s Les Paul velice podobná ale Les Paul to není. (Kytara je to pěkná)

180

Odpovědět

má nádhernou kytaru typu Les paul

181

Odpovědět

Mushu: chybička se vloudila

180

Odpovědět

Mimochodem styl je psychobilly a kapela výborná

180

Odpovědět

Ten song je z toho druhýho alba Run For Your Life :o)

180

Odpovědět

A mimochodem - videoklip taky docela originální, řekla bych : o)

180

Odpovědět

Není to nuda, mě se to dost líbí. A ten začátek je vážně senzační, nevím čím to je, ale prostě mě to pořád táhne k tomu začátku..písnička pěkná, jen je škoda, že není ve stejném duchu, jako do třiadvacáté vteřiny : o)

180

Odpovědět

nuda :/

182