Ska-P - Welcome To Hell

Thumbnail play icon
81 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:232
Počet zobrazení:6 385

Přináším další kousek od ska-punkové kapely Ska-P, a opět je z alba Incontrolable (2002). Konečně jsem narazil na jeden z jejich klipů s povoleným vkládáním, takže si můžete vychutnat oficiální videoklip ke skladbě Welcome To Hell, která jasně mluví o nesouhlasu členů kapely s trestem smrti. Další jejich počin s českými titulky můžete vidět tady.

Přepis titulků

Hodiny jsou nekonečné a na špinavé chodbě... podrobně přemýšlím o své popravě. Čas už se mi krátí a nemohu ho zastavit. Hej, brácho! Vítej v pekle! Připoutají mě k židli a proženou mnou proud, vždyť jsem byl odsouzen k trestu smrti. Popírám svou vinu, ale nikdo neslyší. Hej, brácho!

Vítej v pekle! Už přišel tvůj čas... můj mexický bratře. Už přišel tvůj čas... Afroameričane. Očividné zločiny státu... proti lidskosti. Existují přece lidská práva, ale jim je to úplně jedno!

- Vítej, peklo! - Případ je uzavřen. - Vítej, peklo! - Musíme ho zabít. - Vítej, peklo! - Případ je uzavřen. - Vítej, peklo! - Musíme ho zlikvidovat. - Vítej, peklo! - Případ je uzavřen. - Vítej, peklo! - Musíme ho zabít. - Vítej, peklo! - Případ je uzavřen. - Vítej, peklo!

- Musíme ho zlikvidovat. Vítej! Vítej smrti! Vítej! Vítej... smrti! Kolik lidí ještě budete muset zavraždit, abyste si uvědomili, co to děláte za nehoráznost? Oko za oko nic nevyřeší.

Hej, brácho! Vítej v pekle! Po několika letech se podařilo prokázat... že jsem byl nevinný, ale už není cesty zpět. Mé tělo je shnilé a už nikdy neprocitne. Hej, brácho! Vítej. Vítej... Už přišel tvůj čas... můj mexický bratře.

Už přišel tvůj čas... Afroameričane. Už přišel tvůj čas... můj mexický bratře. Už přišel tvůj čas... afroameričane. Už přišel tvůj čas... můj mexický bratře.

Už přišel tvůj čas... Afroameričane. Očividné zločiny státu... proti lidskosti. Existují přece lidská práva, ale jim je to úplně jedno! - Vítej, peklo! - Případ je uzavřen. - Vítej, peklo!

- Musíme ho zabít. - Vítej, peklo! - Případ je uzavřen. - Vítej, peklo! - Musíme ho zlikvidovat. - Vítej, peklo! - Případ je uzavřen. - Vítej, peklo! - Musíme ho zabít. - Vítej, peklo! - Případ je uzavřen. - Vítej, peklo! - Musíme ho zlikvidovat. Vítej! Vítej smrti!

Vítej! Vítej... smrti! Překlad: Jeroneemo Korekce: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (40)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

kdyby byl problém s překladem tak myslím existuje i verze s anglickými titulky

180

Odpovědět

xxpepas: Není to špatný, ale radši nebudu nic slibovat.

180

Odpovědět

zdravím, šlo by toto video jako ohlédnutí zo koncertní šnůrou?
http://www.youtube.com/watch?v=YkCYrv7KL98&feature=player_embedded#at=1097

180

Odpovědět

dan: Justiční omyl je justyční omyl, ale existujou příady kdy je vina naprosto jasná, jako z křišťálu.....

180

Odpovědět

mates: jsem zvědavej jestli by si mlel to stejný kdyby tě v rámci justičního omylu zabili za něco co jsi neudělal. Oboje možnosti mají svá proti, ale furt nějak nevim jestli má někdo právo rozhodovat o tom kdo budě žít a kdo ne.

180

Odpovědět

sem zvědavej jestli by slavní Ska-P mleli to stejný kdyby jim někdo třeba vystřílel rodinu

183

Odpovědět

Vondry: Jsem rád, že se líbí, ale nemůžem to tady zase zaplnit Skapéčkama :) Překlady několika jejich písniček jsou na internetu (u některých věrné, u jiných méně). Kdyby přece jenom nestačily k porozumění textu, na konkrétní fráze rád odpovím tady. Díky za pochopení.

180

Odpovědět

U "eskapeh"jsem začínal,jim vděčím za to,že Teď nenosím xxl trika a neříkám si MC...nebo dokonce nechodim s Tunou gelu na hlavě a růžovým nápisem na triku...Každopádně se k nim hodně rád vracím...a Tímto bych zároveň chtěl rád poprosit o překlad písně:"a la mierda"...jsou tam nějaké fráze,kterým nerozumím:)...díky předem:)

180

Odpovědět

Jedna z mých nejoblíbenějších kapel...
Bohužel s textem musím taky nesouhlasit...Když někdo udělá něco fakt hnusného a dostane doživotí, proč by ho měla společnost dalších 30-50 let živit?

180

Odpovědět

Levičácký láskomilové si vezmou květinu a půjdou proti pistoli, tak to přece chtěj.

S textem nesouhlasím, hudba ujde, takže za 5

182

Odpovědět

Jediný Ska který je pro mě to svatý je Mr. Symarip a Laurel Aitken. Tohle je pozérství

183

Odpovědět

Žvauky: ok, já je viděl na MS a minulej rok v Praze. Takže jestli to bylo jinde...

Spíš mě zaráží to co vystihuje pisatel dole: "moc díky za překlady ska-p, mám je moc rád a vůbec jsem netušil, že by mohli mít texty o takových tématech".

Což mě připadá jako dost povrchní. Pokud vím, tak Ska-P začali hrát nejen kvůli tomu, aby pobavili, ale hlavně aby šířili svoje myšlenky a "donutili" lidi skrz hudbu přemýšlet.

Když se dneska řekne "Ska", tak všichni "nový posluchači" mají na jazyku jen Ska-P, Sto zvířat, max. Polemic.
...asi tušíte kam tím mířím.
Samozřejmě, Ska-P se mě líbí pořád, ale spíš jejich starší desky a hlavně atmosféra kolem nic ještě před "rozpadem".

180

Odpovědět

Pakoz: díky za radu.
Žvauky:Tak to sou spanělští hopeři a urážej to co je svatý.

180

Odpovědět

Jeroneemo: Ne nemám, bohužel. A ono Lady Kakač taky nadávala publiku do zku*vysynů.
pakoz: na Mighty Sounds to nebylo. A když seš tam lidma z španělskýho gymplu kde maj komplet výuku jen ve španělštině, tak sorry ale ty chyby nedělaj.

180

Odpovědět

Markus: všechny jejich texty jsou už dávnou přeloženy na mnoha webech

Žvauky: to co píšeš je samozřejmě blbost, jinak už by se o tom hned po MS všude psalo.
Mnoho lidí prostě nedokázalo překousnout, že to tak rychle zakončili a nepřidali nic a tako do toho chcalo jak z konce a mnozí "návštevníci" festu z Phy to rozhodilo...stačilo vidět, ten hromadnej exodus v neděli ráno.

180

Další