TAT - Road to Paradise

Thumbnail play icon
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:209
Počet zobrazení:5 513

Dnešní hudební okénko věnujeme kapele TAT. Jedná se o formaci z Anglie, hrající klasický punk. Minulý rok vydali debutové album Soho Lights a před nedávnem spatřilo světlo světa Akustické EP (volně ke stažení). Na vás je teď abyste porovnali, zdali se vám líbí rychlá a úderná původní verze písně Road to Paradise, nebo její pomalá akustická varianta. Překlad rozhovoru se členy skupiny, pořízený během akce VANS WARPED TOUR 2009, již brzy pouze na našich stránkách. Akustická verze: Originální verze:

Přepis titulků

www.videacesky.cz Překlad: xxENDxx Cestu do ráje nikdo nevydláždil, ani se nezaručil za to, že bude příjemná. Je to cesta dlouhá a namáhavá, táhnout s sebou svůj úděl, dokud neležíte pod zemí a nedivíte se: "Co jsem sakra udělal, kam se poděl všechen můj čas?"

Občas musíte využít šance a tančit po střepech, abyste viděli, kdo to vydrží. Láska mučila i zabíjela, ale také zachránila miliony životů. Máme dvě plíce a jedno srdce, abychom dokázali čelit nástrahám života. Nepromarni ani vteřinu, smiř se s tím, přijmi to, uchovej si to, prožívej to.

Zmařený život, zmařené mládí a zmařený talent k tomu. Prostě všechno vzdáváš, nejlépe je ti samotnému. Žádné výmluvy, žádné kompromisy. Cestu do ráje nikdo nevydláždil, ani se nezaručil za to, že bude příjemná.

Je to cesta dlouhá a namáhavá, táhnout s sebou svůj úděl, dokud neležíte pod zemí a nedivíte se: "Co jsem sakra udělal, kam se poděl všechen můj čas?" Občas musíte využít šance a tančit po střepech, abyste viděli, kdo to vydrží. Včera v noci se mi zdál sen, vstoupila jsem do zlaté místnosti, na místo, které nepoznávám.

Svatý Petr mě nevpustil dovnitř, že prý nejsem předurčena. Říkal, že jsem nevěřící. Nevěřím. Láska mučila i zabíjela, ale také zachránila miliony životů. Máme dvě plíce a jedno srdce, abychom dokázali čelit nástrahám života.

Nepromarni ani vteřinu, smiř se s tím, přijmi to, uchovej si to, prožívej to. Zmařený život, zmařené mládí a zmařený talent k tomu. - Ležící pod zemí, divící se... - Láska mučila, zabíjela, ale také zachráňovala... - Co jsem udělal, kam se poděl můj čas? - Dvě plíce a srdce, čelící nástrahám života... - Občas musíte využít šance...

- Přijmi to, uchovej to a užívej si... - Tančit po střepech až do padnutí! - Nepromarnit život ani talent! Cestu do ráje nikdo nevydláždil, ani se nezaručil za to, že bude příjemná. Je to cesta dlouhá a namáhavá, táhnout s sebou svůj úděl, dokud neležíte pod zemí a nedivíte se: "Co jsem sakra udělal, kam se poděl všechen můj čas?" Občas musíte využít šance a tančit po střepech, abyste viděli, kdo to vydrží.

Aby bylo vidět, kdo vydrží nejvíc. Kdo vydrží nejdéle.

Komentáře (39)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tatiana is hot! :D

180

Odpovědět

Zpěvačka se mimochodem jmenuje Tatiana de Maria a kapela je z Londýna :)
a nejenom pro qwass, ale i pro ostatní..v dnešní době je hodně kapel hrající tento styl a není to ten klasicky punk, ale punk-rock, pop-punk apod. :)

180

Odpovědět

prepacte nechcem nikoho urazit ale co to rozhodne NIE JE to je KLASICKY PUNK. Nechcem nikoho nasilu vyvadzat z omylu ale toto je do oci bijuce. dakujem za pozornost

181

Odpovědět

jelikoz mam tak trosku rad punk tak asi ta original je lepsi ale akusticka je taky mazec :)

180

Odpovědět

rozhodně se mi víc líbí akustická verze, je klidnější a ta zpěvačka (netušim jak se jmenuje) se tam tak nepředvádí..

182

Odpovědět

záleží, jestli se ti líbí ta rychlá nebo ta pomalá. Z těch pomalejch verzí se mi líbí tahle nejvíc.

Tady je třeba "I dont want to (Love you)"
Akustická: http://www.youtube.com/watch?v=bptjSzCw6uU
Klasická
: http://www.youtube.com/watch?v=erLngcOM5gM

Jinak
cédo je hodně povedený, jen škoda že tam spousta věcí z jejich začátků chybí.

181

Odpovědět

hodně povedenej song .....nějaký další maj taky takle dobrý ??

180

Odpovědět

Akustická verze je uplně parádní. 10/10

180

Odpovědět

v odkazu mas link na stazeni, tak co jeste chces...
u nas je zvykem poděkovat, když dostane člověk co chtěl, ne nadávat.

180

Odpovědět

to navod pro tupce: nemusis ze me hned delat debila!...ja chtela jenom odkaz protože sem to nikde jinde nenasla!!!!!

181

Odpovědět

tady to máš:

http://tinyurl.com/25hnbec

180

Odpovědět

tak rekne mi to nekdo?....:D:D

180

Odpovědět

tá akustická verzia mi pripomína slovenskú Zónu A :)

180

Odpovědět

to je jasny, ze to neni klasickej punk, kdyz to porovnavate s 30 let starejma kapelama

180

Odpovědět

ne toto opravdu není punk! Jinak by mi překlad něčeho třeba od Cockney Rejects nebo The Adicts nevadil ;)

180

Další