Stíhačka – Zorganizovaný zločinThe Daily Show with Trevor Noah

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 11
71 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:47
Počet zobrazení:2 235
Působíte v politice a čelíte řadě trestních stíhání, vyšetřování a kauz? The Daily Show pro vás má jednoduché řešení. Aplikace Stíhačka – zorganizovaný zločin.

Přepis titulků

Prezident Trump vyšetřován kvůli 6. lednu. - Vyšetřování v kauze tajných dokumentů… - Svědčí v případu pomluvy… Jste předmětem závratného počtu trestních řízení? Nestíháte sledovat všechny civilní žaloby, senátní vyšetřování a trestní oznámení? Pak potřebujete Stíhačku. Jednoduché řešení pro sledování všech právních oplétaček. Mít přehled o všech sporech je někdy tak složité, jako pamatovat si, které tajné dokumenty jste vzali z Bílého domu.

Ale Stíhačka vám trestní stíhání usnadní bez ohledu na to, kolik zločinů jste spáchali. Údajně. Pomůžeme vám s organizací. Už nepropásnete svědeckou výpověď, slyšení ani zoufalé odvolání ke Clarenci Thomasovi. Dochází právníci ochotní vás zastupovat? Nechte Stíhačku, ať vám ho vybere náhodně. Horší to nebude. Navíc vám náš moderní algoritmus vygeneruje nekonečný seznam lidí, - na které můžete házet vinu.

- Antifa! A to není vše! Pořiďte si rodinný balíček a budete moci sledovat stíhání vašich nejbližších poradců i potomků. To všechno v jedné appce! Unikat celá léta spravedlnosti je těžké. Stáhnout si Stíhačku je jednoduché. Stíhačka. Zorganizovaný zločin. Překlad: jesterka www.videacesky.cz

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Trevor No Laugh. Není se čemu divit, že skončil.

38

Odpovědět

Rodina Bidenových může potvrdit.
:D

88