Adele o setkání s Jennifer Aniston a Alan Cumming o setkání s AdeleThe Graham Norton Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 156
69 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:70
Počet zobrazení:5 430

V dnešním dílu se hvězdy setkávají s jinými celebritami. Jack Whitehall s Usherem, Adele s Jennifer Aniston, Craig David (skoro) s Leonardem DiCaprio a nakonec Alan Cumming s AdeleJennifer Lawrence. Tato show je tedy skutečně hvězdná.

Poznámka:
Zmatení Jackova tatínka bylo naprosto pochopitelné, Usher je totiž nejen jméno světové celebrity, ale také anglické slovo pro uvaděče.

Přepis titulků

Jacku, ty máš jednu historku přímo z téhle show, viď? Jo, protože další host tady byl Usher. On by možná řekl: „To se těmhle dvěma dámám nevyrovná.“ Ne, byl fakt nudnej. Je to tak. Trošku nudnej. Řidič autobusu na mém posledním turné vezl přede mnou Ushera - a říkal, že byl fakt nudnej. - Že jo? Umí to rozjet, ale vtipy mu moc nejdou.

On byl totiž v… Pardon, asi bych to neměl… Vidíte, že vůbec nic neříkám. Přivítejte prosím Ushera! Ale on nemá žádné dobré vtipné historky. Byl vzadu v té místnosti v zákulisí a byli tam i moji rodiče, vzal jsem je s sebou a myslel jsem si, že by bylo super představit mému tátovi Ushera, celosvětově věhlasnou rapovou hvědu… Můj táta… - To je tvůj táta?

- Ne, on je hip-hopový a soulový artista. Takhle jsem ho představil. „Ushere, můj otec…“ A můj táta se zeptal Ushera, kudy se dostane ke svému křeslu, myslel si, že je uvaděč. Páni. - Koho jsi potkala? Jennifer? - Šla jsem čůrat s Jennifer Aniston v NY. - Pěkný! - Jo, potkaly jsme se u záchodků, znala jsem ji už předtím, tak říkala, ať jdu klidně taky. Tak jsme si každá sedla do jedné kabinky a slyšela jsem ji…

Zeptala se mě: „Jak se máš, zlato?“ A já ji oslovila Rachel! Říkám: „Skvěle, díky, Rachel.“ Pak jsem se omluvila. Ale slyšela jsem, jak Jennifer Aniston čůrá. To je hodně cool!

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Jsem jediná, komu to nejde spustit? :/

00

Odpovědět

Je možné, že video je v některých zemích zablokované (kvůli autorským právům), takže pokud se nekoukáš z ČR/SR, tak by mohl být problém v tom.

00

Odpovědět

Uplne posledna veta v titulkoch ma byt Vzdyt tona...? Alebo Vzdyt ona... Len ci tam nieje skryty vyznam ktory mi unika :D Lebo Diore mi tiez nic nehovori...

00

Odpovědět

Díky za upozornění, bylo tam písmenko navíc :) Opraveno

00