Anthony Joshua o motivaci k boxování a test sílyThe Graham Norton Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 156
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:102
Počet zobrazení:7 693

Dnes se u Grahama opět objeví Anthony Joshua, tentokrát už se čtyřmi pásy. Povypráví něco o chystaném zápase i o tréninkovém kempu. V druhém videu se s ním poměří Greg Davies a svou sílu ukáže i Judi Dench.

Poznámka:
Na 13. dubna je chystaný zápas, ve kterém by Anthony Joshua mohl sjednotit všech 5 šampionských pásů a stát se skutečně nezpochybnitelným světovým šampionem těžké váhy.

Přepis titulků

S tebou neboxoval, ale s Tysonem Furym ano. - Je to tak. - Ale proč s ním a ne s tebou? - Tyson Fury přece žádné pásy nemá. - On nebo Tyson by to vysvětlili líp, ale podle mě měl Tyson nějaké psychické problémy a tři roky neboxoval, což je dlouhá doba. Řekl bych, že má jméno, ale vypadal na jednoduchého soupeře, protože tak dlouho nic nedělal. Ale Tyson má velký talent a schopnosti a taky to ukázal v tom zápase, který skončil remízou.

Ale kdyby se Tyson Fury objevil 13. dubna... - To by bylo něco! - Zápasil bys s ním? - Strašně rád! - I když bys mohl své 4 pásy ztratit? Jo, on je legenda a je to zápas v Británii... V tom zápase Wilder vs. Fury jsem myslel, že Fury vyhraje, bylo by super mít dva britské šampiony, kteří by ty pásy dali dohromady, ale pro hodně lidí je Fury i tak šampion, je mezi prvními třemi, takže bych s ním rád zápasil, i když nemá pás, je mezi třemi nejlepšími.

A ty koukáš na fotbal, ne? Teda fotbal, co že to děláš? Fotbal? - Box, to je ono. - Koukám, ano. - No co, je to sport. - Ne, nemám žádné novinky. Vím, že to je sportovec, nějak sportuje. Ano, mám box moc ráda, jsem velká fanynka. A je to zajímavý, když se chystám něco natáčet, tak na přípravu jsem se toho hodně naučila od tebe. Trochu jsem zjišťovala, jak se připravuješ.

A to tvoje uvolnění, - to soustředění je velmi inspirativní. - Děkuju. Co je to nejlepší a to nejhorší na tréninkovém táboře? Co na tom máš nejradši? Musí to být tak intenzivní. - A co je pro tebe nejhorší? - Nejlepší je prostě ta disciplína. Kvůli tomu jsem začal boxovat, ani jsem nechtěl soutěžit. Ze všeho, co děláš, něco máš, pro mě to byla disciplína. Zní to nudně, ale v 18 jsem to potřeboval a v boxování jsem ji našel. - Ale byl jsi i skvělý fotbalista.

- Trochu jsem kopal. Tak jsi nebyl úplně vedle. Ty jsi pracoval s Chrisem Hemsworthem, ten taky neustále cvičí. Ano! Když jsme natáčeli Thora... Mluvil jsem s ním, a než jsem dopověděl větu, měl v puse další kuře. Stálý přísun proteinů. Musíš to taky dělat? Jo, výživa je zásadní. A pořád se učím, je toho tolik, o vegetariánství, veganství nebo pescetariánství. Zatím zjišťuju, co je nejlepší, ale strava je hrozně důležitá, - učím se najít ten správný pohon.

- A co si dáváš za odměnu? Brownies nebo jablečný koláč, to mám nejradši. Nějací dobří pekaři nebo pekařky? - Aby tě zásobovali. - Na Novém Zélandě byl jeden skvělý. Judi, ty jsi dělala nějakou bojovou scénu. Člověk by čekal, že v Bondovi, - ale byly to Zápisky o skandálu. - Ano, s Kate Blanchett. - Měly jste choreografii? - Skvělý boj to byl. Ano, měly. Měla mnou praštit o knihovnu.

Obě jsme se moc těšily, byl to asi poslední den natáčení. A ulevilo se mi, že mi těsně před tím dali takovou věc na záda... Ty to určitě znáš. Dali mi to pod kostým. Opravdu mnou o tu knihovnu pořádně praštila, vážně hodně. A pak jsme vypily celou lahev šampaňského. - To je dobrý boj. - Bylo to tohle? Jasně, chceš ochutnat? Gregu, protože jsi vysoký, tak vypadáš jako někdo, kdo se umí prát. Ano a ve skutečnosti to opravdu neumím.

Ale viděl jsem Anthonyho trénovat a myslím na to, když otevírám chipsy. - To soustředění. - Ano, to používám. Jo, je to v hlavě. Tys to říkala, soustředění, nepřipustit žádnou negativitu, otevřít ty chipsy a pustit se do nich. Ale nespěchat s tím, užít si tu chuť.

Komentáře (7)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Greg Davies je borec.. ale dost nám zestárnul, jak nasadil brýle a oholil vlasy.

10

Odpovědět

kto je ta hnusna muzatka, druha zprava

123

Odpovědět

sorry, som nevedel, ze je to vase mama

219

Odpovědět

Tak to je snad první boxer, kterej to má imho v hlavě srovnaný a je to neskutečnej sympaťák.

Z český (bojový) scény mám rád např. P. Kincla, kterej se taky dá celkem poslouchat, ale oproti Joshuovi, kam se hrabe, co si budem :)

Věřím i v jeho budoucí uplatnění někde na TV, kdyby chtěl ;)

252

Odpovědět

Drž hubu

120

Odpovědět

2:50 jak se Anthony v pozadi vymlouvá že netrénoval :D

110

Odpovědět

Pro mě je Anthony Joshua první boxer, kterého má smysl i poslouchat...

321