Prdění a zadkyThe Graham Norton Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 156
84 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:154
Počet zobrazení:11 978

Herecké obsazení z filmu Vražda v Orient expressu (Judi Dench, Kenneth Brannagh, Johnny Depp, Josh Gad, Michelle Pfeiffer) nám předvedou scénku "jak mezi sebou hledat podezřelého" a Hugh Grant povypráví zábavné historky o svém manažerovi.

Poznámka: 
Bloodhound je největší pes lovící čichem na světě. Na krku má charakteristické záhyby volné kůže, které tvoří proslulý truchlivý výraz, a štěká nezaměnitelným melodickým hlasem.
Případy doktora Finleye (Dr. Finlay's Casebook) byl televizní seriál podle novely A.J. Cronina vysílaný na BBC v letech 1962–1971. 

Přepis titulků

V tomhle filmu jsou všichni podezřelí. A herci se tam na sebe musejí podezíravě dívat, nebo se tvářit nevinně a tak. A protože se to opakuje často, musel jsi to nějak řídit? - Nebo jste to dělali pořád stejně? - Znám jisté způsoby... Způsoby tady od našich amerických kolegů... Možná bys to rád rozvedl, jak navazuješ na shakespearovskou tradici... Hotový divadelník.

Řekni, co jsi vymyslel. Říkám tomu "kdopak si uprd"? Protože jsme měli scénu ve vlaku, kdy nám Ken řekl, ať se na sebe podezíravě koukáme. A tak jsme dělali... A jak se tak dívám na Michelle, Judi, na Leslieho a Daisy, tak mě napadlo... že se stačí tvářit, že přemýšlíme, kdo si právě uprdnul. Což by nám hodně usnadnilo práci. A to je přesně to, co pak uvidíte na plátně. Fajn, tak si vyzkoušíme vaše podezíravé výrazy.

Protože vy jste to neudělali. Tak si představíme, že někdo tady na pohovce pustil ducha... Už teď to kazíš, Kene. Stojíš doslova za prd. - A to jsi detektiv! - Ale on si fakt někdo pšoukl! A fakt to hrozně smrdí! Jdeme na to, soustřeďte se. Někdo... někdo si prdnul. Byl to Josh?

Vypadá na to. Další podezřelý... Ken. Dnes měl velký oběd. Michelle si nikdy v životě neuprdla. U Judy je to cítit hodně. Johnny předstírá, že je bloodhound. Nebo to byl moderátor? Ano, byl to on. Překlad: hAnko www.videacesky.cz

Komentáře (11)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Dobrý. Ale spíš bych chtěl rozhovor s Denise Miller!

10

Odpovědět

Co tam dělá Háma? :D :D

10

Odpovědět

Dobrý. Ale spíš bych chtěl rozhovor s Jasonem Momoa!

90

Odpovědět

Přesně to jsem chtěla napsat! :D

10

Odpovědět

+RottaUrčitě se ti líbí! Dokonce i každý muž by chtěl být jako Jason Momoa. Jenom to žádnej neřekne nahlas.

50

Odpovědět

první video celkem trapný, tak za 2 hvězdy a druhý tak za 4,5...jak to mám teď jako hodnotit? :D

1234

Odpovědět

jasně, jen mi dejte palce dolů...reakce jak od malýho fakana, ale napsat názor neumíte, co?

426

Odpovědět

+oselNeumím. Raději ti dám palec dolů, pro jistotu.

244

Odpovědět

Dávám palec dolů, jen pro ten pocit.

122

Odpovědět

+El PalecTo je tak krásně jednoduché...zmanipulovat tolik lidí, aby mi dali mínus. :D Je mi vašich prostých hlaviček líto. :D Ale vlastně mě to ani neudivuje, když učůráváte z trapného "kdo si uprdnul?" videa. :D

37

Odpovědět