Daniel Craig o dřívější práci a o BondoviThe Graham Norton Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 156
79 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:43
Počet zobrazení:5 022

Chtěl být Daniel Craig vždycky jenom hercem, nebo ho lákalo i nějaké jiné povolání? S životní rolí Jamese Bonda se už sice rozloučil, ale ve druhém videu uvažuje o tom, kde na světě by v něm agenta 007 nepoznali. A v posledním videu se podíváme do Grahamova archivu, jak se na Danielovi podepisuje stárnutí.

Poznámka:
Zkratka QE2 označuje zaoceánskou loď pojmenovanou po královně Alžbětě II., která téměř 40 let brázdila světové oceány, později byla renovována a nyní funguje jako plovoucí hotel v Dubaji.

Přepis titulků

Danieli, chtěl jsi být i něčím jiným, nebo vždycky jen hercem? V mládí jsem chtěl být herec, ale u nás pro to nebylo moc příležitostí. Takže jsem uvažoval, že se stanu mariňákem. Aspoň chvíli. Pak jsem se stal číšníkem. A málem jsem našel práci na zaoceánské lodi QE2. Asi bych tam byl ještě teď. Nevím, je QE2 ještě v provozu?

To netuším. - Každopádně jsem asi od 16 dělal číšníka. - V nóbl restauracích? No, tak trochu. Bylo to v Chesteru, takže trochu nóbl. - Jasně. Chester je celý nóbl. - Ale stejně tam docházelo ke rvačkám. Nevím proč. Občas večer jsme stáli vzadu, tehdy se mohlo kouřit, tak jsme šli k zadním dveřím na cígo, když jsme najednou slyšeli: Pak přilétla židle.

„Hlavně ať daj pozor na ty stříbrný příbory…“ Slavnostní stolování v Chesteru. Clive hned udělá reportáž. - Je super, že pocházíš z Boltonu. - Jasně. Oba jsme ze severu. Jsem hrdý Boltoňan. - Ale nezníte tak. - To je pravda.

Komentáře (0)

Zrušit a napsat nový komentář