Daniel Craig o zraněních a poslední bondovceThe Graham Norton Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 156
84 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:65
Počet zobrazení:6 043
Po dlouhých odkladech dnes oficiálně přichází do českých kin nová bondovka Není čas zemřít. V první epizodě této sezóny tak nesměl chybět Daniel Craig, který promluví o svých zraněních, která jako agent 007 utržil, ale i rozdal. Ve druhém videu vysvětlí, jaký je to pocit po 16 letech v roli Jamese Bonda končit, a na závěr přinášíme jako bonus starší klip, ve kterém si na tajného agenta / modela hrají diváci na dovolené.

Přepis titulků

Danieli, asi ti nebude chybět, jak se to podepsalo na tvém zdraví. To ne, sedím tu s ortézami a tvářím se, jak je to skvělé. - Není čas zemřít, co sis tam zlomil? - Kotník. Nejhorší je, že jsem prostě šel po prkně, ani jsem neběžel, netočili jsme žádnou akci, jen jsem šel, uklouzl a spadl.

Fakt hloupost. Jaké bylo nejhorší zranění za všechny ty filmy? Asi koleno, to bylo ve Spectre. Za to mohl Dave Bautista, zlatej kluk. Je to profesionální wrestler. Natáčeli jsme jednu scénu, pereme se tam ve vlaku. Učili jsme se to celé týdny a týdny, potom to v podstatě týden natáčeli. Dave byl na mě moc hodný, ale je to opravdu kus chlapa.

Já na to zapomínal. Házel mě tam proti stěně a byl velmi něžný, což by taky měl, je to celé jenom jako. Ale řekl jsem mu: „Neboj Dave, to je v pohodě, můžeš mě trochu hodit, budu v pohodě.“ Tak mě hodil. Skončil jsem na té stěně, ale moje koleno zůstalo někde tamhle. V tu chvíli jsem vykřiknul a bylo to hrozné, pokud jste někdy měli podobné zranění, prostě v hlavě víte, že je něco hodně špatně.

On je fakt zlatíčko. Vyřadil mě, pak jsme to přetáčeli. Měl jsem ortézu a bylo to náročné natáčení. Ale já mu taky zlomil nos. - Cože? - S Craigem si nezahrávejte. Samozřejmě to nebylo naschvál, bylo to omylem. Jak jsem říkal, je to kus chlapa, profesionální wrestler, nechcete si to s ním rozházet.

Já mu dal pěstí, trefil nos a slyšel křupnutí. Lekl jsem se a utekl. Bál jsem se, že po mně půjde. Ale byl vážně skvělej. Jen si to takhle srovnal: „V pohodě.“ Rozhodně mnohem větší drsňák než já.

Komentáře (0)

Zrušit a napsat nový komentář