Johnny Knoxville o zlomeném penisu a dalších zraněníchThe Graham Norton Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 156
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:89
Počet zobrazení:10 356
Hvězda seriálu i řady filmů Jackass Johnny Knoxville se v jednom ze staších klipů Grahamovy show podělí o nejrůznější bolístky, ale i závažná zranění, která během natáčení utržil. A své kuriózní nehody přidají i dvě divačky.

Přepis titulků

Nedávno ti vyšel další film a já si říkám, že už nejsi nejmladší. To jsem nebyl, ani když ty filmy začínaly. Ale co by se muselo stát, abys s tím přestal? - Nevím. - Vážně jen to nejhorší? - Co nejhorší? - To neříkej! - Co říká? - Že toho necháš, až… umřeš. Asi prostě až budeš na ty kousky moc starý, ale to se ještě dlouho nestane, - tak si to užívej.

- Joan, já jen umím někde stát nebo se něčeho držet, víc nezvládnu. A to můžu v jakémkoli věku. Kdokoli zvládne vlézt do bazénu a prdět a to je vtipné. - Takže máš do konce života vystaráno. - Děkuji. A věř mi, čím budeš starší, tím snazší to bude. Takže budeš v pohodě. Ale ty se toho fyzického nebezpečí nebojíš. To v tomhle filmu ti vyrazili zub? Ano.

Taky jsem měl otřes mozku, zraněnou krční páteř, stehy v ruce, vykloubené rameno… Měl jsem toho hodně zlomeného a rozbitého. Psychologicky nejhorší zranění bylo, když jsem si před pár lety zlomil penis. Snažil jsem se o salto na motorce, ale neumím to řídit. Vyjel jsem na rampu, pustil motorku, ta vyletěla 6 metrů vzhůru, spadla a řídítka se zlomila o můj rozkrok. Takže mě hned vezli na operaci, ale je to přes tři roky a ještě pořád používám 2krát denně katetr. Skoro 40centimetrová trubička o průměru tužky…

- A to dvakrát denně. - Moment, 40 centimetrů? To má žena štěstí. Musím se přiznat, že by pravděpodobně bohatě stačilo 5 cm. - Takže se to ještě nezahojilo? - Ne úplně. Ale mám 10měsíčního syna, takže to funguje. - Uf. - Děkuji, že podporujete můj penis. Samozřejmě rozmačkaný penis je hodně působivé zranění, ale máme tu 600 diváků, uvidíme, jestli tě někdo překoná.

Podívejme se, kdo si co zranil. Vy máte zřejmě zraněné city. Zranila jste se někdy? Nějaké zlomeniny? Vůbec nic? Z ježdění na koni? Ne? Ne? Nějaký zpackaný bungee jump? Nic? - Vůbec nic. - Opravdu ani trochu? Smůla, Johnny. Vy jste si určitě něco zlomila. Tahle paní zlomeninu měla.

- Co jste prováděla? - Zlomený nos. Vrazila jsem do stromu. - Do čeho vrazila? - Do stromu. Mám dojem, že na vině byl alkohol. Bylo to tak? Vlastně to byl první týden na střední, jeli jsme na adaptační kurz. Měla jsem zavázané oči, byla to hra důvěry. Vaši spolužáci se mi líbí. Skvělá hra. Věř mi.

Bum. Někdo další tady? Není to úplně zranění, ale v nose se mi zasekla guma. - Nacpala si gumu do nosu. - Jako na gumování. - Guma na gumování. - Já slyšel něco jiného. To by bylo skvělý zranění. Hlavně ta historka, jak k tomu došlo. Bylo to jeho poprvé… Způsobila jste si to sama?

Brácha mě vyhecoval, ať si dám tužku do nosu. - Znáte ty žluté s růžovou gumou? - Ano, vím. Znáte je taky? Ale pak mi řekl, že ji nesmím vyndat, že by mi vymazala paměť. - Kolik vám bylo? - Šest. Ale žádné trvalé následky nebyly. To záleží, co považujete za trvalé následky. Gratuluji všem zraněným. Skvělé! Překlad: jesterka www.videacesky.cz

Komentáře (8)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tedy doživotní cévkování 2x denně ... no, to nechcete ... 2x jsem měl zavedenou cévku, takže vím o čem mluvím ... (Nepočítám masochisty, ti jsou výjimka, co potvrzuje pravidlo.)

Jen pro zajímavost a pro neznalé (ano děti, ukazuji na vás): Zlomenina penisu ve skutečnosti není zlomenina, neboť v penisu není žádný pevný předmět (např. kost), který by se mohl zlomit. Jedná se o poškození topořivých těles, což je tkáň houbovitého charakteru. Dále pak, Johnny má s největší pravděpodobností problém s tím, že i po vyléčení dochází v některých případech k sevření močové trubice a muž není schopen močit. Z tohoto důvodu se musí cévkovat. Standardní délka cévky pro muže je 40 cm, z toho 36 cm je efektivní délka. Vzhledem k tomu, že močová trubice uvnitř těla (od kořene penisu po močový měchýř) je dlouhá asi 20-25 cm, a 4 cm z cévky je "technologických" (nasávací a výpustní část), tak zbylých 11-16 cm zbývá na penis...

80

Odpovědět

Co to tam sedí za zrůdu? Frankensteinova nevěsta?

611

Odpovědět

Frankenstein byl hezoun takže jeho nevěsta by tipuju mohla být taky krásná. Frankenstein byl totiž ten doktor, ne to monstrum.

90

Odpovědět

+RhadesTo je právě ten rozdíl mezi znalostí a moudrostí. Ten, kdo má znalost, tak ví, že Frankenstein nebyl monstrum. Ten, kdo je moudrý, tak ví, že Frankenstein BYL monstrum.

20

Odpovědět

+RhadesTo já samozřejmě vím a nechápu, z čeho jste tak přemoudřele usoudili, že to tak není. Protože stejně jako je Frankensteinovo monstrum, tak je i Frankensteinova nevěsta, vy chytrolíni.

Ale to je fuk... Každopádně když už jste tak chytří, tak jste mi mohli odpovědět, co za napichanou ohavu, pro kterou je "mimika" sprosté slovo, to tam teda sedí. :)

00

Odpovědět

Strašný mazec, že do toho ten Knoxville pořád jde tak po hlavě. Asi skutečně malý pud sebezáchovy.. Jinak si to moc neumim vysvělit:-)

40

Odpovědět

Na jeho místě bych s tím končil dvakrát denně. :D

40

Odpovědět

+kilobyteTo teda:D

00