Keanu Reeves o tanečních a ježdění na koniThe Graham Norton Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 156
79 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:120
Počet zobrazení:9 133
Keanu Reeves se chtěl stát tanečníkem. Anebo možná ne. Ale rozhodně se učil jezdit na koni a střílet přitom z pistole. S historkami o ježdění na koni se k němu přidají také další hosté, hvězda filmů Rocketman a Kingsman Taron Egerton a jeho kolega z téhož filmu, Jamie Bell.

Přepis titulků

Tohle moc lidí neví, ale Keanu Reeves chtěl být - tanečníkem společenských tanců. - To není pravda. - Ale je. - Ne, to není. - Ale je. - Ne ne, byl jsem na pár lekcích - společenského tance. - No vidíš, vždyť to říkám. To neznamená, že chci být tanečníkem. Proč ses rozhodl pro společenské tance? Znělo to jako zábava.

- Zníš, jako že nebyla. - Ale byla, bylo to strhující. Pamatuju si, že na jedné z prvních lekcí jsem s tou partnerkou tancoval waltz. Bože. Byl jsem jako sjetej. Bylo to úžasný! První tanec, ona vedla a prostě... Kurva. Omlouvám se za ten výraz. Bylo to úžasné, vzrušující takhle se pohybovat prostorem. Bylo to dost mimořádné.

Potom ještě foxtrot, tango, cha-cha... - Zůstal jsi u toho? - Vůbec ne. - Ač to byla zábava... - Jo, ale bylo to skvělé.

Komentáře (5)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

J8 toho Reevese prostě žeru, je to borec!!

11

Odpovědět

Ten čo nakoniec prekoná svoj strach je Tom Holland, keď bude mať 40r?

41

Odpovědět

Jo jo, nějaká podoba tam bude. Taky sem si na něj vzpoměl, když sem ho viděl :D

00

Odpovědět

stejně mě donutili zbavit se strachu z jízdy když sem se vrátila z nemocnice, vykopaly mě do sedla ze sříšky kůlničky, a šla sem jezdit a šla sem klusat, a musela sem jim vyprávě o čem byl ten film na kteým sem byla v kině, a když sem nemluvila dostala sem tušírkou po zádech

1012

Odpovědět