Whoopi a Keanu o show a filmechThe Graham Norton Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 156
83 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:188
Počet zobrazení:16 237

Whoopi Goldberg naznačí, o čem bude její nová show a Keanu Reeves poodhalí info ze zákulisí natáčení třetího pokračování osmdesátkové komedie.

Poznámky:
Skvělé dobrodružství Billa a Teda (1989) je film o dvou rockerech, kteří se vydají na výlet časem, aby ve škole zvládli zkoušku z historie.
Pudenda je latinský název pro ženské zevní genitálie.
Paul Allen Wood Shaffer je kanadsko-americký zpěvák, herec, komik a multi-instrumentalista. Byl dlouholetým parťákem Davida Lettermana.
Come = přijít, cum = dosáhnout orgasmu. Vyslovuje se stejně, proto se všichni smějí. :)

Přepis titulků

Co můžou lidé od tvé show čekat? Je to o tobě a o smyšlených postavách, nebo spíš stand-up? Je to moje specifické spojení, bude to o... O tom, jaké to je, když si neuvědomíte, že jste zestárli. Nedávno jsem byla na koncertě Steely Dan a koukala jsem kolem sebe: "Páni, tady je ale starých lidí! Takoví staří hipíci, to je běs... Vědí vůbec, jak jsou staří?"

A pak jsem prošla kolem zrcadla... "Do p*dele! Já jsem taky stará!" Takže je to o prozření a zjištění, že už nejste nejmladší. Ale taky o tom, co s tím přichází. Sbíráte věci ze země a dáváte si je na hlavu... O celém tom procesu. A co všechno se děje s chlapama... Však víte, je to... no víte... Co se s náma děje?! Přijď se podívat na tu show a všechno ti povím. Ale taky jsi mluvila o záhadném úbytku vlasů u žen.

- Myslíš "línajícího pudenda"? - Přesně to myslím. - Cože? - Línající pudenda. - Pudenda? - Ano. - Pudenda... Co to je? - Když jste mladí... - Chci to vůbec vědět? - Nevím, ale řeknu to takhle... - Do toho! Bylo nebylo... - Mám mu to říct? - Jsem napjatý! Nemůžu uvěřit, že nevíš, co je pudenda!

- Můžu říct pubické ochlupení? - Jistě! Nejsi lékař, ale můžeš. Tam, kde kdysi bylo afro... do kterého jsem mohla zaplétat korálky... - Páni! - Jo... Tak tam je teď hlava Paula Shaffera. - Chápu. - Zkrátka pleška. Je toho víc, ale to byste museli přijít.

Překlad: hAnko www.videacesky.cz

Komentáře (16)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Doporučuju prokliknout na Grahamovo video s Jamesem Bluntem. Po jeho zhlédnutí jsem se rozhodla založit si účet na Twitteru, jen abych ho mohla sledovat... Totally worth it! :D

80

Odpovědět

V poznámkách popsaná hromada kravin, ale kdo že je to ten třetí host?

416

Odpovědět

Jamie Dornan, hraje v 50 odstínech šedi

100

Odpovědět

+lmjDiky za objasneni

40

Odpovědět

Tiež hraje v skvelom seriáli sériového vraha The Fall

40

Odpovědět

Chudak Jamie, ten trapas, ked mu whopie odporuci film s oblecenymi ludmi. jak nevie co robit :)

182

Odpovědět

https://www.youtube.com/watch?v=g36n0T-9WIo

tady celej dil... prijde i Denzel. Prekladejte cele dily vy liny ***.

1130

Odpovědět

Jéééj tak oni nás takhle šidí no to nééééééééé :D jinak pěkně si je sejmul a setřel nehcápu tu jejich lenost platíme jim za překlad a oni se na to uplně vybodnou a předkládají nám tohle jako plnou verzi, no dobrý lháři to jsou a to by člověk čekal že tenhle web nebude tak ulhaný a podvodný

88

Odpovědět

+nální kolíkJe to tak, pane Kolik. Vsechno jsou to lzi a intriky mistra BugHeroina.

63

Odpovědět

+Sirnejmenovala jsem žádná jména ;) jen souhlasím s tím že video není přeložené celé a taky nikdy nebude pokud bude přeložené tak potom se omlouvám a admini a překladatelé zaslouží si pochvalu ale jinak mám pravdu a jde jen o lenost a neůctů vůči uživatelům kteří tvooří tuhle stránku bez nich by to nemělo smysl překládat to uživatelé vytvořili tuhle stránku každý den přispívají příspěvkama a dávají adminům a překldatelům životně nutnou pozornost přece by to nepřekládali pro sebe že je to baví :D nebud naivní :) prachy to je jejich pohon jo a ta pozornost ale co čekat když nezaujmou tělem musejí si to kompenzovat mozkem :D

51

Odpovědět

+nální kolíkJenze to je Vas velky omyl. On na oko prodal web, aby ho pak mohl ridit jako seda eminence a nevystavil se tak hnevu plebiscitu. Ano, je to velky intrikan.

00

Odpovědět

Tak jim kup autorská práva na celé díly, ty lakomče ;)

131

Odpovědět

+Wattsnic se kupovat nebude copak to nevidíte admini si jezdí v drahých autech obklopeni modelkami a pořádají ty nejbláznivější party na hangout jsou těžce prachatí a to všechno jim dává tenhle web ;))

41

Odpovědět

Whoopie sedi ako chlap a Keanu a Jamie ako zenske... zaujimavy pohlad :)

281