Kenneth Branagh, Frank Skinner a Zach Braff o tom, co nesnášejíThe Graham Norton Show

Thumbnail play icon

Video není vhodné pro děti a mladistvé.

Přidat do sledovaných sérií 156
78 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:38
Počet zobrazení:4 379
Show Pokoj 101 (Room 101) spočívá v tom, že se hosté z řad celebrit snaží přesvědčit moderátora, aby věci, které nesnášejí, zavřel do pokoje 101, jehož název je inspirovaný románem 1984. Co by tam nechali zavřít, se Grahamovi svěří Frank Skinner, Kenneth Branagh a Zach Braff. A co byste do zapomnění nejraději poslali vy?

Přepis titulků

Franku, ty v tuhle chvíli nově moderuješ show Pokoj 101, - což je opak ocenění. - Proč v tuhle chvíli? Cos zaslechl? Po budově se tak různě šušká… - Ale jsi už třetí moderátor. - Ano. Je to opak oceňování. - Znáte tu show? - Ano. Já ne, ale slyšel jsem, že je celkem populární.

Uvidíš, že brzo už nebude. To zvládneš. Začínáš se mi líbit. Ale jednou jsi tam byl hostem. - Ano. - Co jsi tam zavřel? Figurky Actionmana. Proč to? Neměl jsem nic přímo proti němu, ale pocházím z chudé rodiny a nemohli mi na něj koupit oblečky.

Tak je mamka vyráběla. Pamatuju si, že mu upletla sladěné kalhoty a svetr. Byla to docela hrubá vlna a ty knoflíky podle toho také dost velké. Vypadal jako ošetřovatel v důchodu. Kamarádi měli Actionmana v kostýmu nácka stormtroopera.

Byl jsem z toho nešťastný. Máte vy ostatní něco, co nesnášíte? Predikci textu. Protože to nikdy nefunguje. Kolik času musí člověk strávit tím… I tak neumím psát, ale pořád se mi to snaží navrhovat slova, která neznám, že je chci napsat. Pak mi psaní trvá třikrát, čtyřikrát déle, přitom to má šetřit čas! A když si nevšimneš, že to něco opravilo…

Ano! Máte takové nehody? Zjistil jsem, že v angličtině si jsou uhlí, čurák a anál hodně podobné. Ano, pak je potřeba být opatrný. Ta slova se používají různě. Ukázalo se, že v britských show se může mluvit sprostěji než v USA. - Co nesnášíš ty? - Čuráky a anál. Dělám si legraci. Říkal jsem si, že tu budou dneska samí kluci, že se to rozjede.

Ale nesnáším lidi, co nosí v uchu bezdrátové Bluetooth neustále, i když netelefonují. Prostě s tím chodí všude. To je hrozně otravný. - Můžeš to zavřít do toho pokoje? - Určitě. Ale budeš se muset vyhýbat taxikářům a vyhazovačům. V Londýně se ti asi nebude líbit. Překlad: jesterka www.videacesky.cz

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Co se týká BT sluchátek, tak já bych nejraději zavřel do pokoje 101 právě ty, co mají mikrofon... To si stojíte na zastávce připadáte si jak v blázinci, kdy tam několik lidí současně mluví jen tak do vzduchu s bezpřítomným pohledem (Oplotit a dát nápis Bohnice, nepoznáte rozdíl...). Nejhorší je, kdy si takhle jdete po ulici a najednou na vás někdo začne mluvit "Ahoj, jak se máš..." což vás zarazí, protože dotyčného neznáte... chvíle nejistoty vyvrcholí okamžikem, kdy vás míjí a dívá se na vás jako na exota, protože zatímco vy stále vyhodnocujete co se děje a zíráte na něj, on si zcela v duchu říká "co čumíš?!"...

40

Odpovědět

Mám 70 r. a BT sluchadlá považujem za skvelú vecičku tejto doby, umožňuje mi prijať hovor aj keď napr.idem na bicykli, alebo počúvam svoju muziku, niekto mi zavolá tak prijmem hovor. Nikto nie je povinný nosiť BT sluchadlá a kto to odsudzuje, tak to je jeho problém. Je to o komunikácii moderných ľudí.

00

Odpovědět

+DušanNo dobrá. Sice nevím, proč by měl být věk relevantní v této argumentaci, ale abyste se necítil ochuzen, tak mě je jenom 48 (OK, vyhrál jste.)... Mám taky True Wireless BT sluchátka (Když vy "flexujete" věkem, tak já zase uvedu, že moje sluchátka jsou Audio-Technica ATH-CKR3TW, i když je to pro diskuzi irelevantní...) a chápu výhody BT sluchátek...
Nic z výše uvedeného, ani nic z toho co jste uvedl Vy, nemění situace, které jsem popsal a nemění to co jsem napsal.

00