Outfity Lady Gagy, nové album a nechtěná krádež diamantuThe Graham Norton Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 156
67 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:49
Počet zobrazení:3 721

Lady Gaga je rozhodně známá svými extravagantními outfity. Jedna divačka Grahamovy show jimi byla tak fascinovaná, že se rozhodla některé z nich vyrobit v miniaturní verzi. Kromě toho se Lady Gaga rozpovídá o svém novém albu Chromatica a nakonec přidá historku z loňské oscarové ceremonie, kdy málem ukradla diamant nevyčíslitelné hodnoty. Samozřejmě omylem.

Přepis titulků

Máme tu v publiku jednu paní, která se jmenuje Anna. - Zdravím! - Zdravím! A tady Anna vyrobila… - Ale ne. - Neboj, je to moc hezké. - To jsem zvědavá. - Ona totiž vyrobila spoustu miniaturních verzí tvých outfitů. Tady máme třeba jeden. - Tady další známý. - Páni! Děkuji, to je tak hezké. Tady třeba ta čelenka od Philipa Treacyho.

- A to po straně je Alexander McQueen. - Tohle? Ano. - A všechny jsou vážně… - Potřebuješ s tím nějak pomoct? Tady máme dokonce na fotce ty skutečné šaty, ukažte je prosím. Koukněte, jak skvěle je to udělané! Dobrá práce, Anno! Ty jsou od Claire a od Armaniho. Děkuju moc! Můžu jí dát pusu? - Pojď dolů, ráda bych ti dala pusu. - Jasně, pojďte. Opatrně na schodech, pojďte k nám.

Moc to oceňuji, muselo to zabrat spoustu času, děkuji. Jsou opravdu moc povedené. Moc se mi líbí, že tam nejsou hlavy. Tohle je jenom obal, pardon. Už jsem si myslel… Ukaž, půjč mi to. - To patří na můj závoj. - Co je tohle? Aha! Anno, já jsem přehlédl… Přitom jsou cítit až sem. Přehlédl jsem ty nejlepší, hele.

To je opravdové maso. Můžeme si to dát na ten tác, to ho určitě oživí. Moc hezké antipasto. To je prosciutto? Ano, je. Není zrovna nejčerstvější. Čuchni si. To je skvělé, děkuji! Nejedl bych to. Předpokládal jsem, že ty skutečné šaty jste nějak uvařili, - ale vy jste je zakonzervovali?

- Byly usušeny.

Komentáře (10)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

ty jeji masove saty nekdo vyhonil a nebo ususil ? co na to prekladatel?

00

Odpovědět

Překladatelka na to, že je to jeden z těch dvojsmyslů, které se zkrátka těžko překládají a tady mi přišlo, že je lepší napsat ten význam, který dává v tomto kontextu větší smysl. Za konstruktivní návrhy, které zachovají dvojsmysl, budu jedině ráda.

00

Odpovědět

+jesterkapreklad je fajn - celkem se mne libi ten model kdy do popisku je pridano par poznamek k prekladu viz. tyto dvojsmysly.
Beru videa cesky za server, kde se clovek neco i priuci a ne jen "lacina" zabava.. ;)

00

Odpovědět

+UzivatelDíky za zpětnou vazbu. Místy se mi špatně odhaduje, co všechno si zaslouží poznámku pod čarou, zkusím tomu příště věnovat víc pozornosti :)

00

Odpovědět

super, Lady gaga je skvela..

32

Odpovědět

Nějak se nemůžu ubránit odporu proti skloňování jejího jména. Pravda, podle průzkumu po internetu to dělají leckde a nejsem si jist, jestli na tohle existují nějaká pravidla, ale osobně by mi přišlo milejší pojmenovat video "Outfity Lady Gaga"...

20

Odpovědět

Jelikož nejsem studentka bohemistiky, asi to neřeknu akademicky úplně správně, ale v češtině je skloňování jmen zkrátka norma, postup, který nám umožňuje rozpoznat funkci jednotlivých slov ve větě. Chápu, že subjektivní vnímání má každý někde jinde, osobně mi zvlášť nevadí ani jedna varianta skloňování jména Gaga (ostatně už slovo lady je nesklonné), ale variantu, kterou jsme nakonec zvolili, považuji za korektnější, protože se zkrátka drží zaběhnutých postupů v českém jazyce (a nic nám snad nebrání skloňovat jméno Gaga podle vzoru žena). Pokud tu je ale nějaký poučený bohemista, který má o tomhle větší přehled, ráda si vyslechnu odborný názor :)

30

Odpovědět

+ElTigreJedine slovo:
CZECHIA
Irenko, ja se ptam proc??

00

Odpovědět

Docela pěknej chlap ta Gaga.

43

Odpovědět

Upřímně. Neměl sem ji rád. Myslel sem si o ní, že jediný co umí, je udělat ze sebe co největší hrůzu a to jako stačilo k tomu aby zblbla jednodušší lidi aby začali žrát její "hitovky" typu Bad Romance, Paparazzi a podobně. Fakt sem ten humbuk kolem ní nechápal a vlastně mě přišlo smutný co dneska stačí k tomu aby byl člověk slavnej a bohatej. Jenomže pak přišel film A Star Is Born a s ním soundtrack, kde v některých kusech ukazuje, že je fantastická zpěvačka a když se normálně oblíkne a smyje z obličeje ten bordel tak i velice velice pěkná ženská. Navíc jako herečka ne že obstála, ale nemalou část Hollywoody by dokázala i podělat. Následně sem narazil na pár duetů s Tonny Bennetem a obzvlášť The Lady is a Tramp mě definitivně utvrdil, že moc talentovanějších lidí dneska v showbussinesu nedělá.

81