Ryan Gosling o létání a svém vstupu do showbyznysuThe Graham Norton Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 156
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:121
Počet zobrazení:12 112

Pro svou roli Neila Armstronga ve filmu První člověk se Ryan Gosling rozhodl naučit pilotovat letadlo. Asi to nebyl ten nejlepší nápad. Ve druhém videu vypráví o svém strýci, který koncertoval převlečený za Elvise Presleyho a jako bonus uvidíte dětské fotky Lady GagaBradleyho Coopera i Jodie Whittaker.

Přepis titulků

Jakožto astronaut, který se chystal do vesmíru, jsi nejspíš taky musel dělat ten astronautický výcvik. To, co je v tom filmu, jsi musel dělat sám. Třeba tu divnou otočnou, vířivou věc. - Jo, multi-axis trenažér. - To vypadá strašně. Moc si z toho nepamatuju. Jen vím, že režisér říkal: "Víc otáček." Potom mám okno. A to jenom sedíš uvnitř, nebo to nějak ovládáš? - Ne, neovládáš.

- Jsi jenom uvnitř. Bylo ti hodně špatně? Bylo pro mě těžké si stěžovat, protože režisér si dal tolik práce, aby to bylo autentické. Spousta detailů v kabině, aby vypadala skoro přesně jako ta původní, měli jsme na place denně techniky, kteří se těch misí účastnili. Kdykoliv vás napadla nějaká stížnost, přišli jste k monitoru a nějaký astronaut vám řekl: "Víš, Ryane, když jsem letěl na Měsíc já..." A potom prostě mluvil, až jste zapomněli, co vás to trápilo. Ale rozhodl ses naučit pilotovat, protože Neil Armstrong miloval letadla, je to tak?

Jak to šlo? Neil uměl pilotovat dříve než řídit, jako dítě myl letadla, aby si vydělal na lekce, létání pro něj bylo tak důležité, tak jsem se rozhodl, že se to naučím. Pořád slyšíte, jak nějaké celebrity pilotují, tak jsem si říkal, že to tak těžké být nemůže. Je to velice těžké. Opravdu velice těžké.

Docela brzo během mého tréninku mi instruktor řekl, abych způsobil pokles vztlaku pod křídlem, jako záměrně, a já si řekl: "To je příšerný nápad. Radši rovnou přistanu a budu trávit čas učením se jiných věcí."

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

V první hodině toho filmu vypadá Gaga fakt dobře, nechápu, že takhle nechodí pořád a hrozně se stylizuje..

30

Odpovědět

Zkuste někdo přeložit něco od bratří Marxů
The Wonderful Wit of Groucho Marx

20

Odpovědět

ta gaga ma kolko botoxu? ved sa jej nehybe tvar

371

Odpovědět

Bradley Cooper a Ryan Gosling na jednom gauči? To si Graham a divačky museli přijít na své.

260