Tetování živě ve studiuThe Graham Norton Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 156
95 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:236
Počet zobrazení:13 406

U Grahama dnes Margot Robbie, jedna z hvězd Sebevražedného oddílu, tetuje člena produkčního týmu a Graham při té příležitosti zjišťuje, jak to mají s tetováním ostatní hosté. V druhém videu připomene Graham, jak se Trump stal pravým blondýnem, když zkopíroval závěrečnou řeč z Pravé blondýnky.

Poznámky:
Toe-moji kombinuje slovo pro prst na noze a emoji.
Tramp-stamp je tetování umístěné v dolní části beder, které bylo velice populární především v devadesátých letech a je v americké kultuře silně spojeno se stereotypem promiskuitní ženy.

Pokud máte rádi videa, která pro vás překládáme na VideaČesky, dejte nám hlas v anketě Křišťálová lupa v kategorii Zájmové weby. Díky za vaši přízeň!

Přepis titulků

V Sebevražedném oddílu jsi dělala tetování svým kolegům, je to tak? - Máš na to výcvik... Tohle jsou ta tetování. - Jo, říkáme jim toe-moji. - A udělala jsi je všem hercům? - Ne. Z nějakého důvodu je nikdo jiný nechtěl. Takže jenom my dvě máme toe-moji. Ale ostatní měli nápis Squad a jiní se stavili v mém přívěsu a řekli si, co chtějí. Takže jsem dělala všechno možný. - Takže ještě pořád můžeš tetovat lidi? - Jo, myslím, že jsem jich udělala už skoro stovku. Ale jenom malá.

A mám pocit, že se časem zhoršuju. - My tady máme tetovací strojek... - A jéje. - Takže pokud by někdo z vás chtěl... - Všimla jsem si, že to sem někdo dal. Takže pokud by někdo na naší pohovce chtěl tetování na památku tohoto krásného večera... - Ty sis propíchl ucho. - Jo, ale ne já sám. To by byla taková sranda, prosím. Je hezké, že doufáš, ale nemyslím si... - Vidím, že jsi opravdu připravená... - Jo, je to tak, může kdykoliv začít. Tohle sice není můj strojek, ale určitě to s ním zvládnu.

- Vážně o tom přemýšlíš? - Ne! Já si vážně myslela, že jo. Vůbec ne. To je herectví. Proto vás tolik platí. Ryan nevypadá moc překvapeně, protože už se jednou sám otetoval. - Jo. - Jak to dopadlo? - Moc dobře ne. - Co jsi udělal? Měla to být ruka příšery upouštějící krvavé srdce, ale vypadá to víc jako kuře...

...milující se s kaktusem. Nevím, co se stalo. Kamarád měl strojek, já si rád čmárám, špatná kombinace. - Máš nějaké tetování, Reese? - Věděla jsem, že se zeptáš. - Takže máš? - Jo, mám. - A kde je? - Chodila jsem na vysokou v devadesátkách. - Tím bychom mohli skončit. - Je to "tramp stamp"? Ne, proboha!

Díky bohu ne. - Je to delfín? - Ne, ne. - Je to... - Nebudu to říkat. Dobře, necháme toho. V našem týmu je někdo, kdo je velkým fanouškem Margot Robbie. A když říkám, že je ochotný to udělat, myslím tím, že je nadšený. Omyl si nohy, napudroval je. Je těžké udělat tu toe-moji? Ne, to je v pohodě. Tak Adame, přišla tvá chvíle, je to tady. - Posaď se vedle Margot...

- Ahoj Adame. - Ahoj. Nechci kritizovat vlastní tým, ale mohl sis sundat boty už předtím. Ušetřilo by nám to trochu času. Věděl jsi, že ta chvíle přijde. Chtěl jsem, aby to působilo skutečně. - Nemusíš to dělat, jestli nechceš. - Říkám mu to celou dobu, ale on chce. - Jsi si jistý? - Jo. Dobře. Jo, musím ze zákona něco říct: Nezkoušejte to doma. Vážně ne. - Sednu si na tuhle stranu.

- Dobře. - Tak jdeme na to, kdykoliv budeš připravená. - Zase tak jednoduché to není. Vlastně jsem to už nějakou dobu nedělala. Promiň, asi jsem nervóznější než ty. To ti asi nepomáhá, nebudu to říkat. Jo, to nebylo moc profesionální. - Já se bojím. - Třesou se mi ruce, ale to nechcete slyšet. To je šílený. Tak jo. Promiň. - Bolí to?

- Je to zvláštní. Nemusí to být tvoje nejlepší práce. - Vypadáš při té práci spokojená. - Dělám to moc ráda. Nejsem v tom zrovna dobrá, ale moc mě to baví. Držíš se dobře, Adame. - Promiň, je to v pořádku? - Jo, všechno dobrý. Můžu to potom doladit v zákulisí. A tady to máme. Vůbec to není špatné! Překlad: jesterka www.videacesky.cz

Komentáře (15)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Reese, každým rokem krášnější. Dříve to pro mě byla tuctová blondýna. Margot jsem viděl prvně, a je to hezká bábovka.

01

Odpovědět

Kdybych byla kluk, tak na Margot mam velkej crush. Takhle mam jen střední.

60

Odpovědět

Pak dostal zanet a umrel, rip adam :(

151

Odpovědět

Dvě nejhezčí blondýny v jedné show, hmm :))

113

Odpovědět

Přesně, Trump i Margot jsou krásné.

160

Odpovědět

Zajímalo mě, do jaké míry chtěl skutečně to tetování a do jaké míry mu šlo hlavně o to, aby na něj šahala Margot Robbie...

512

Odpovědět

Třeba ten palec časem uvidíme na eBay.

631

Odpovědět

zase sa k nej velmi nemal, pozeral vsade inde nez na Margot. magor

17

Odpovědět

tuctova blondinka, ale onanisti si nasli osvoj hypeobjekt

29

Odpovědět

Trump by asi měl popřemýšlet o výměně toho člověka nebo týmu co mu píše proslovy :D

251

Odpovědět

Třeba to byl scénárista Pravý blondýny a jen si nechal zaplatit dvakrát... ;)

140

Odpovědět

Chcete slyšet vtip?

Trump by musel vyměnit sám sebe, protože si to totiž píše sám... :-D

... ups, to není vtip, to je pravda ;-)

32

Odpovědět

+randomofamberCož znamená, že se nemůže nechat inspirovat? Nevědomky a podvědomě?

02

Odpovědět

+BurgNo, zde bychom mohli vést diskuzi zda se jedná o inspiraci a nebo to je plagiátorství... Ostatně oni to "inspirování" mají tak nějak v rodině viz Melania Trump and Michelle Obama side-by-side comparison

Takováto "inspirace" by u závěrečných studijních prací jen tak neprošla...
"Eeeeee ... no, já to neopsal pane profesore. Já se nechal inspirovat." :-D

81

Odpovědět

+randomofamberStačí to správně ocitovat :D

20