Trapné historky o maminkáchThe Graham Norton Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 156
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:298
Počet zobrazení:20 790

Emma Stone, Ryan Gosling a Ben Affleck budou Grahamovi vyprávět o maminkách. Všichni své matky milujeme, ale dobře víme, jak nás někdy nechtěně dokáží ztrapnit... Sienna Miller naopak vzala tatínka, který byl totálně cool.

Přepis titulků

Když vy všichni chodíte na předávání cen, občas s sebou vezmete rodiče. - Což je... připadá mi to... - Dojemné! Je to milé. Ryane, tvoje maminka určitě moc ráda potkává celebrity, ale užívá si hlavně šatnu, že? Nechci mámu takhle prásknout... Ale můžu říct vtipný příběh o téhle fotce. Máti přesvědčila její kamarádka, že účes ala vosí hnízdo bude v kurzu a že pokud ho nebude mít, bude to trapas.

Ale bylo to naopak, frčely rozpuštěné vlasy... A máti seděla před Rachel Weiss a její vlasy byly tak vysoko vyčesané, že se Rachel musela naklánět... Tak chudák máma pomalu sjížděla ze sedadla na zem a já nevěděl co dělat; chtěl jsem, aby měla pěkný večer... Neznal jsem Meryl Streep, ale seděla vedle mě a já jí o přestávce řekl: "Mohla byste, prosím, říct mojí mamce, že má pěkný účes?"

A ona na to: "V pohodě." A řekla jí: "Jak vidím váš účes, lituju, že ho taky nemám." Máti z toho byla na větvi a večer byl zachráněn. - A maminka už ví, jak to tehdy bylo? - Jestli to ví? Ne. - Sákryš. - Stejně se na tuhle show nekouká. Emmo, tvoje maminka předstírala, že nezná slavné osobnosti, nebo na ně samým nadšením zapomene? Když jsem šla poprvé na Zlaté glóby, ať se vrátíme k tématu, což bylo letos, seděly jsme vedle Angeliny Jolie a Brada Pitta.

A ona jim dávala spoustu otázek, jako jestli mají děti... "Možná? Máte? Jaké to je? To jsem netušila!" Ale přitom věděla všechno. - "Děláte u filmu?" - "Jste producenti v Hollywodu?" A Sienna vzala svého otce, když vyšel Americký sniper, že? Myslím, že je rozkošené vzít na Oscary rodiče. Ale když je po všem, nechcete se jich zbavit?

Zajdete k novinářům: "Tady máte jednoho starouše, páč já jdu pařit." - Ne, byl se mnou na párty až do pěti ráno. - Vážně? Zcela vážně. A tančil tam s Johnem Travoltou. Horečka sobotní noci jak vystřižená, moc si to užil. Byl skvělý a plný emocí a v podstatě to celé probrečel. - Moje máma tančila s Princem. - Fakt? Musíš být lepší, co? Mně se to líbí!

Přihodí někdo víc? Zatím máme máti s Princem! No a Ben s Mattem taky vzali svoje mámy... Ano, což tehdy podnítilo šuškandu o naší orientaci... Jak koukám na tu fotku, docela to chápu... Vzali jsme naše mamky, kterým to moc slušelo. A moje máma... Na Oscarech dělají takovou věc, aby si nacvičili, jak zabírat hlediště a tak... Tak dají na sedadla velké jmenovky... Jack Nicholson! Ryan Gosling! A tak dále. A moje máma tím byla posedlá.

Chodila kolem a všechny si fotila! Tak jí říkám: "Víš, že to není ta osoba, že?" Přísahám. - Prostě si to užívala. - A pak si ty fotky nechala vyvolat. A má je založené v albu. Překlad: hAnko www.videacesky.cz

Komentáře (14)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tak ty historky byly opravdu trapné. Název videa nelhal. Ale hAnko je má neoblíbenější překladatelka, takže se nebudu pouštět do žádné hlubší kritiky.

214

Odpovědět

Asi prvni dil ve kterem neni zminka o pohlavnich organech, cerne dire nebo stupidni narazka na pohlavni styk....

028

Odpovědět

Nemůžu si pomoct, ale podle mě Emma Stone smrdí jak kočičí chcanky

1228

Odpovědět

Měl bys té svoji kočce častěji čistit hajzl, očividně ti ten smrad vlezl až na mozek.

342

Odpovědět

+Kafka TamuraUrážlivé Tweety? Nic?

50

Odpovědět

Jo taky bych chtel vzit rodice takhle nekam...skoda ze jsem nula co si nemuze dovolit je pozvat ani do mcdonaldu i kdyz tam jsou ted slevove kuponky...

622

Odpovědět

Za chvílu budeš zase v kurzu a morfovat, tak snad aspoň ten mekáč klapne. Na účast předávání nějakých prestižních cen to sice nebude, i když Zlaté maliny by se do toho snad počítat daly. Tam ti k pozvánce určo pošlou i nějaký cash, jen abys pozvání přijal, tak neboj, blýská se na lepší časy.

81

Odpovědět

+Kafka TamuraČerný strážce vesmíru mofuje, nemorfuje omg.
"Wutt DId Chu Juss $aaYYY MOFO?!"

10

Odpovědět

Po vážne mesiaci som tú reklamu dopozeral prvý krát do konca. Začiatok som videl aspoň 100 krát a nedalo mi spať, že neviem na čo vlastne tá reklama je. Skúste si to niekedy počúvnuť bez obrazu, konkrétne zvuky v pozadí, prvých povedzme 20 sekúnd. Takto presne zniem v sobotu ráno po prepitej noci :D

22

Odpovědět

podle mě záleží na cookies jakou dostaneš reklamu..tím pádem ji nemá každý stejnou.

10

Odpovědět

+rastamafianReklam je hned několik a jejich frekvence zobrazení je omezena, takže ne vždy se před videem objeví. (Mentos, Reebok, Johnnie Walker...) Aktuálně bojuji za to, aby byla v lepším rozlišení, jelikož jde o zajímavé reklamy, ale to rozlišení hodně ničí zážitek.

11

Odpovědět

Já jsem viděl reklamu na Reebok a upřímně se mi líbila.

21

Odpovědět

Ja som si teraz uvedomil že mám vypnutý adblock ale aj tak mi žiadnu reklamu nevyhodilo. Asi už rezignovali :D

20

Odpovědět

Myslel som reklamu na Reebok. 90% reklám sa mi prehrá práve táto :D

00