Russel Crowe, Jodie Foster a další u Grahama NortonaThe Graham Norton Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 156
94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:363
Počet zobrazení:18 814

Dnešní hosté se u Grahama podělí o zážitky s Michaelem Jacksonem, Anthony Hopkinsem a učitelstvím.

Poznámky: Man Down je sitkom ze školního prostředí. Jackson Pollock byl známý abstraktní malíř, který vytvářel obrazy odkapáváním a stříkanci barev. Ve filmech a seriálech se často vtipkuje, že něčí zvratky vypadaly jako jeho dílo.

Přepis titulků

Co si Russel Crowe zažil s Michaelem Jacksonem? - To je zvláštní příběh. - Cože? Stalo se zvykem, že mi volával do hotelů. Zeptal se na číslo mého pokoje a pitvořil se do telefonu. A já nevím proč, nikdy jsme se osobně nepotkali. U prvních pár lidí, kterým jsem to říkal... Nechtěl jsem jim připadat jako blázen... Jakože: "Dneska jsem měl legrační telefonát od Michaela." Ale když jsem pak mluvil s lidmi, co ho znali dobře, potvrdili, že to dělá často.

Já jsem to taky dělával, když mi bylo tak 11 nebo 12 let. Hrál jsem si na moderátora z rádia a rozdával lidem ceny. Vždycky z toho měli radost. Pak jsem zavěsil a pochválil se: "Dobrá práce, toho člověka jsi potěšil." A Michael Jackson předstíral, že je kdo? Hrál si na manažera hotelu, který mi oznamuje nějaký problém. To mu přišlo jako větší švanda, než říct, že je Michael Jackson? A když se mu podařilo mě rozčílit, udělal: "Klídek, to jsem jen já, Michael."

- A potkali jste se nakonec? - Ne. Překlad: hAnko www.videacesky.cz

Komentáře (15)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Gosling tam neřekne ani slovo a tomu vpravo patří třetina prostoru, tak proč je v titulku "a další" a jeho jméno není nikde uvedeno?

123

Odpovědět

Doporučuji shlédnout celý díl, Gosling měl opravdu super historku, která odkazovala na Jacksona Pollocka, a proto ho pak Greg použil. Nicméně Ryanův smích Gregovu historku naprosto vyšperkoval. :D

211

Odpovědět

Já si nemůžu pomoct, ale The Graham Norton Show je prostě nejlepší show vůbec. Asi je to tím, že je tam těch hostů víc naráz a Grahamův tým je kvalitně nastuduje, ale prostě těch víc lidí naráz chce odvahu, ale funguje to a strčí ostatní show o velký kus do kapsy. Navíc se řadu od řady zlepšuje a 19 řada je opět výrazně lepší než předchozí.

812

Odpovědět

tady je to takove dlouhe a kdyz byl minule nekdo AAA tak to bylo kratky

010

Odpovědět

a já měla za to, že Polock už je abstrakce

02

Odpovědět

jen pro to, že dysi jeden člověk koupil obraz tohoto notorického alkoholika, který zabil sebe a svou přítelkyni, za velký prachy a to je jediný důvod jeho slávy

84

Odpovědět

Schválně, kdo další si při vyslovení Jackson Pollock vzpomněl na Červenýho trpaslíka?:-)

553

Odpovědět

LISTER: Vzpomínám si, jak jsem se prvně opil. Na školním vejletě v Paříži. Vyžahnul jsem pár flašek červenýho patoku a pak jsme šli na Eiffelovku. Nahoru jsem se vyškrabal, ale pak už to chtělo ven. Zřejmě to přistálo na Montmartru. To je přes deset kiláků! Říká se, že to ňákej pouliční malíř prodal texaskýmu turistovi, řekl mu, že je to pravej Jackson Pollock!

660

Odpovědět

sverdys bod pro tebe:))

60

Odpovědět

:-) pozor na zaměňování impresionismu a expresionismu, Monet by tě hnal :-D

231

Odpovědět

Díky, opraveno. :D

110

Odpovědět

+hAnko:-) kdybych chtěl být opravdu rejpal tak ani expresionismus není úplně přesné (to si spojujeme spíše s Munchem, Kirchnerem, Kokoschkou apod), Pollock bývá obvykle řazen mezi abstraktní expresionismus, přesněji action painting.

152

Odpovědět

Tak Anthony to s jeho příběhem zabil, hlavně Ryan Gosling se při něm neudržel, se mu ale vlastně ani nedivím :D.

1314

Odpovědět

Není to Anthony Hopkins, ale komik Greg Davies. ;) I když s tím syčením přes zuby ho fakt vystihl. :D

480

Odpovědět

Ten Russelův smích ala Michael Jackson :D

960