Nepovedený Hříšný tanecThe Graham Norton Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 156
84 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:232
Počet zobrazení:16 103

Emma Stone a Ryan Gosling se sešli před kamerou v roli tanečníků ještě před skoro-Oscarovým La La Landem a skoro se jim povedla zvedačka z Hříšného tance.

Přepis titulků

Emmu a Ryana v La La Landu všichni milují, ale nebyla to vaše první spolupráce. Hráli jste v Lovcích mafie, a v Bláznivé, zatracené lásce jste už tehdy tančili. Mám tam zajímavou pózu. A ty jsi bez trika. Dvojitý průšvih. Ale co se stalo? Protože ten tanec nešel úplně podle plánu. - Ne. - Myslíš zvedačku z Hříšného tance? - Přesně tu myslím. No, tu jsme původně měli dělat, ale pak...

co se stalo? - Ty si nevzpomínáš? - Vzpomínám, ale chci to slyšet od tebe. - Mám to říct já? - Tvou verzi. Tak hele, když mi bylo... - Když mi bylo sedm... - Skvělá historka. Když mi bylo sedm, chodila jsem do gymnastiky. A byla jsem na bradlech, skoro dva metry nad zemí. Stála jsem na nich a učitelka mě držela za kotníky. A z nějakého záhadného důvodu mě pustila.

A jak si tak stojím, najednou cítím, že začínám padat dopředu. Dala jsem ruce takhle a švihla sebou ze dvou metrů na zem. - A zlomila si obě ruce naráz. - Páni. - Jo. Takže celé léto... U nás v Arizoně bývá tak 120 stupňů... - Nevím, kolik je to stupňů Celsia. - Vedro. Velké vedro. Měla jsem sádru a cítila se mizerně. Bylo to den před koncem školy. Takže tenhle zážitek... To je důležitý detail.

Fakt vím, jak vyprávět příběh... Takže každopádně... Uplynul nějaký čas a točíme Bláznivou, zatracenou lásku... vím, že budeme dělat tu zvedačku, ale netuším, že mám zažitou fóbii z toho, že mě někdo drží dva metry nad zemí. Takže se rozběhnu, Ryan mě zvedne nad hlavu a... Co jsem udělala pak? Zkuste si představit, že na vás ze stromu spadla vačice a snaží se vám vyškrábat oči. Tak nějak to vypadalo.

Byl to děs. A pak jsem se úplně sesypala. Jo, schoulila ses v posteli a pustila si Labyrint. Uprostřed natáčení šla koukat na Labyrint. Ležela jsem, brečela a dívala se na Labyrint. To je fakt hrozný! Ryan za mnou přišel a povídá: "Jsi v pohodě?" A pak režiséři: "Jsi v pohodě? Zavoláme dvojnici." A já na to jen: "Bezva. Mimochodem, Jennifer Connelly v téhle scéně prozře..." Překlad: hAnko www.videacesky.cz

Komentáře (10)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

La La Land byl pro mě obří zklamání. Film ocení maximálně ti, co mají rádi Ryana nebo Emmu anebo v životě neviděli muzikál - cokoli od Disneyho, West Side Story, nebo Pomáda.

69

Odpovědět

Začíná být afektovaná jak Jennifer Lawrence. Škoda.

109

Odpovědět

je to mladá babenka... herečka...Čo čakáš? Sofistikovanosť ala Marrisa Mayer?

40

Odpovědět

tá Emma je nejaká divná... ale aspoň skvelá herečka.

25

Odpovědět

Ajaj, Ryan v Graham Norton Show, to bude mokrých kalhotek

102

Odpovědět

120°F = 48.888888889°C

331

Odpovědět

dík moc, už jsem to chtěl hodit do googlu :D

71

Odpovědět

emme ten kostým vôbec nesvedčí.... mohla by nosiť to čo v zombielande tam bola hodne sexi :D

134

Odpovědět

Nebo ještě lépe - nemusela by nosit vůbec nic...

232

Odpovědět

+LatyfundistaAle ano!Měla by nosit obojek a vodítko v mojí ruce,jinak nic,,,,

72