Příhody s královskou rodinouThe Graham Norton Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 156
84 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:235
Počet zobrazení:18 764

Matt Smith potkal prince Williama, Ben Affleck jeho dítka. Claire Foy sice nepotkala nikoho, ale hraje samotnou královnu a z vlastní zkušenosti tak může říct, jak probíhá královské kojení.

Poznámka: Seriál The Crown se vysílá na Netflixu od 4. listopadu.

Přepis titulků

Matte, bavil ses s princem Williamem? No, krátce jsem ho viděl v řadě na pólu... Jak nóbl, ty vůbec nejsi obyčejný. - Jen tak jsem byl na pólu... - Jsem obyčejný! A ty taky. Každopádně... Kruci! Všichni jsme ze střední třídy. Ale ano, bavili jsme se. - Velmi krátce. Konec historky. - Ale řekl jsi mu, že hraješ jeho dědečka? Ne. Ta dáma, která nás představovala, povídá: "Tohle je Matt a bude hrát..." Prosím, ať to neříká, prosím...

"...bude hrát prince Philippa." Proboha... "Máte pro něj nějakou radu?" Bože, chci umřít... Ale on řekl: "Legenda. On je naprostá legenda." - A já na to: "Jistě." - To bude snadné... Bez problému, to stačí... Dobrý herecký tip: Hrajete legendu. Akce! Čas panikařit. A Claire je taky zkušená, protože nedávno porodila mimčo.

Ano, mám čtyřměsíční miminko, jsem blbec. - Fakt velký blbec. - Ale víš, jak se to stalo, ne? To jo, ale špatně jsme to načasovali. - Ale máš ho pořád, ne? - Jo, nechali jsme si ho. - Kojení na place je docela složité, ne? - To je. Byla jsem cvok. Ale jo, byla, netvař se. - Byla jsi úžasná! - Byla jsem troska. - Nebyla! Kojit a dělat královnu zároveň je trošičku zvláštní.

Jestli můžu... Odstříkávání mléka si představuju nějak takhle... Jako kdyby k tomu byla třeba nožní pumpa. Už to skoro mám, už to bude všechno! - Ale není to tak, že ne? - Ne, je na baterky. A dělá takový zvuk, Matt ho zná, protože každé ráno v maskérně - jsem pumpovala jako kráva... - A pak si to nasadila... a slyšeli jsme: U toho jsme si povídali a popíjeli čaj...

A pokaždé někdo řekl: "Někomu vibruje mobil!" - Ne, ne. To jsem jenom já. - "To jsou jen moje prsa." No, během té práce jsem vypumpovala hodně mléka. - Prostě jako kráva. - No jistě, jako kráva. Těžký kalibr. Překlad: hAnko www.videacesky.cz

Komentáře (21)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

The crown je výborný seriál, odporúčam.

70

Odpovědět

Bože ta je nádherná! Fakt nedávno porodila? :O

179

Odpovědět

ehm... ten chlapec napravo...ako niekto tak škaredý s charizmou neandrtálca (ešte aj to obočie má ako vystrihnuté z knihy paleontologie)
môže byť herec? ... Iste, existuje hromada škaredých hercov, lenže majú aspoň značnú charizmu...
- Ben je borec.

352

Odpovědět

Neurážaj doktora

481

Odpovědět

Daleka na tebe!

341

Odpovědět

Já teda s Mattem nemám problém, je to skvělý herec. Zahrál skvěle jak Doktora tak Philippa a také se mi líbil Christopher Isherwood v jeho podání. Pokud si myslíš že je škaredý to už je o vkusu, ale charisma neandrtálce rozhodně nemá.

10

Odpovědět

VČ naštevujem už vyše 6 rokov. Neviem si predstaviť aké neskutočne veľké množstvo videí som na tejto stránke videl.. skeče, rozhovory, náučné, seriály,.. zoznam by bol nekonečný. Niektoré porady skončili, niektoré sa už prestali prekladať (hlavne u "Nerda" ma to mrzí),. objavilo sa však plno nových a aj veľa starých sa stále prekladá z čoho mám veľkú radosť. Vždy som to bral ako samozrejmosť že každý deň po práci si zapnem VČ a skuknem čo je nové. Chcem poďakovať BugHerovi že si s týmto projektom vobec začal a že si ho dotiahol až tak ďaleko a stále sa rozrastá + všetkým novým aj starým prekladateľom ktorý ku tomu prispievajú svojím volným časom aby spestrili náš volný čas. Ešte raz veľké VĎAKA!!!

700

Odpovědět

Ahoj, jsem moc rád, že se ti tu líbí a oceňuješ naši práci i myšlenku webu. Díky za pochvalu! :-)

Jen mě vždycky zarazí, že lidi, kteří s webem žijí tak dlouho a cítí potřebu ho tu veřejně pochválit, mají vedle komentáře napsáno "anonym". Nechceš se registrovat a využívat rozšířené funkce nového webu, jako je přidávání pořadů mezi sledované? Určitě by bodly, ne? :-)

121

Odpovědět

+BugHer0ehm.. tie funkcie :)
ked už začne človek prokrastinovať, tak to pozerá rad radom :)

80

Odpovědět

+BugHer0Bol som na druhom PC a tam nemam ulozene svoje meno a heslo :) Samozrejme vsetko vyuzivam, aj prokrastinator. Clovek by si myslel ze uz tu videl vsetky videa a stale sa nejaka ta perla objavi co som nevidel :D

40

Odpovědět

+BugHer0Ono když jsou tu denně čtyři videa a stihneš si prohlédnout *všechna*, nemáš pak tak potřebu nechat si spamovat notifikace, že vyšlo nové video tvého sledovaného pořadu.
A oblíbená/přehrát později (super funkce!) fungují tak jako tak (možná do smazání cookies :) ), noční režim se drží, takže výhodou účtu zůstává vystavovat na odiv statistiku mínusů a hodnocení videí. Ale s těmi "anonymy" máš asi pravdu, možná mít účet – aspoň na mě – působí trochu jako určitý závazek se sem pravidelně vracet a být aktivní (obzvlášť v předvečer zkoušek :) ), tohle je takové "flexibilnější" (obzvlášť když střídáš počítače), ale co si po třech letech nalhávat, mám to tu rád, web mi ohromně rozšířil "internetové" obzory a zde strávený čas se rozhodně nedá považovat za vyplýtvaný (tímto zdravím Prokrastinátor :) ).

30

Odpovědět

"Niektoré porady skončili". Toto nemyslíš vážne. :D pořad = relácia, seriál.

01

Odpovědět

Claire mi v tomto videu hrozně připomíná Steva Buscemiho. Dokonce má i podobný grimasy.
Asi mi hrabe...

181

Odpovědět

Ben Eflek nemá rozeplý sako. Jdi se zabít Bene.

101

Odpovědět

vďaka tomu je tá kravata medzi nohami taká funny

70

Odpovědět

Nevím jestli by jsem byl víc udělanej z toho, že prababička jednoho dítěte je královna, anebo že táta toho druhýho je Batman. :/
Popravdě asi vím... královna není ninja :O :D

310

Odpovědět

Ben Affleck na konci v životní roli. ((: Mám ho rád.

71

Odpovědět

Já ne ((:

45

Odpovědět

Odpovědět

+ŠriberJá jsem si to pro jistotu přečetl dvakrát, jestli jsem to poprvý přečetl fakt správně

180

Odpovědět

+ŠriberJá mám takovou poruchu, že čtu extrémně pomalu, přečíst ten komentář mi trvalo 7 hodin :-(

10