Harrison Ford dal pěstí Ryanu GoslingoviThe Graham Norton Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 156
85 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:73
Počet zobrazení:7 337
Při natáčení filmu Blade Runner 2049 Harrisonovi trochu ujela ruka. Ale zase mu musíme přiznat, že se to snažil napravit. Ve druhém videu vám Ewan McGregor prozradí, jak se objevil ve filmu Star Wars: Síla se probouzí.

Přepis titulků

Ryane, je to pravda, že Harrison… - A je to tady. - Na jednu rvačku s ním jsi nebyl dostatečně připravený, že? Ano, vím, na co narážíš. - Tak to prostě řekni. - Měl bys ty. - Nechoď kolem horké kaše. - No, dal ti pěstí. - Ano, to je pravda. - „No, dal ti pěstí…“ Samozřejmě, že jsem mu dal pěstí.

Ale nemělo to tak být. No, špatně jsem si přečetl scénář. Vždyť mi šlápnul na nohu. Hráli jsme tu scénu a blikaly světla, takový stroboskop, on šel pozadu, já popředu, kameraman to natáčel z ruky. A člověk se musí snažit zfalšovat tu ránu věrohodně. Ale já ho trefil. Jednou za sta opakování jsem se vážně trefil.

Vlastně mám štěstí, že mě netrefil víckrát. - To tím chtěl říct. - Já jsem se mu omluvil. Ale nešlo o jen tak nějakou ránu. Rána pěstí od Harrisona Forda, - to je úplně jinej kalibr. - Ale nebyla to dobrá rána. To bych rád posoudil sám. Většina ran pěstí… Omluvil jsem se, šel jsem do jeho šatny v jeho luxusním přívěsu, v ruce lahev skotské whiskey. - Moc hezké gesto.

- Otevřel jsem ji, nalil mu… On mi řekl, že zrovna nemá čas… Tak jsem se vrátil do svého přívěsu se zbytkem té whiskey. Původně jsem mu ji tam chtěl nechat, ale rozmyslel jsem si to. Bolela mě ruka, potřeboval jsem na to nějakou medicínu. Ale my máme fotku… Aspoň myslím, že to je ten moment, kdy jsi ho doopravdy trefil. Koukněte, jak se tváří. Jsou v tom výčitky svědomí, nebo tě jenom fakt bolí ruka?

Spíš je to výraz typu: „A sakra, jsem v pořádným průšvihu.“

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Čekal jsem, že Ford alespoň vysvětlí co mělo být původně ve scénáři místo toho, že dal Goslingovi na budku :)

03

Odpovědět

Nic dalšího k vysvětlování nebylo. Měl mu dát nahranou ránu, ujelo mu to a vypálil mu ji doopravdy. Zazvonil zvonec a pohádky je konec. Žádný jiný scénář nebyl... to řekl Ford jen jako vtip, který jsi nepochopil.

160