Za kolik se vydražil copánek Obi-Wana KenobihoThe Graham Norton Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 156
73 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:49
Počet zobrazení:3 658
Grahamova show je opět přímo ve studiu, i když červenou pohovku nahradila červená křesla a někteří hosté se stále připojují přes videohovory. Jako třeba Ewan McGregor, který se rozpovídá o novém filmu ze světa Star Wars a o Alecu Guinnessovi, se kterým se dělí o roli Obi-Wana Kenobiho. Ve druhém videu Graham připomene aukci, na které se nedávno vydražil Ewanův copánek. Tipnete si za kolik?

Přepis titulků

- Ty se tedy do světa Star Wars vracíš. - Ano. To je linka Obi-Wana Kenobiho? Nebo prostě vedlejší Star Wars film? No, je to asi příběh Obi-Wana Kenobiho. Dobrá. Takže to je celé o tobě? Nejen o mně, ale rozhodně tam budu dost. Což je fajn. - Shirley už se těší. - Jsem ready. Začneme točit příští rok v březnu. Můžu se zeptat?

Já Star Wars miluji. Ty jsi pořád ještě mladík, ale pomalu se přibližuješ věku Aleca Guinnesse, když byl v prvních filmech. Máš pocit, že musíš vypadat víc jako on z těch prvních filmů? Protože už tě to taky čeká a pomalu ho doháníš. Brzy už to bude tak daleko. Rozhodně. Co mě na tom natáčení bavilo, když jsem byl mnohem mladší, bylo představovat si, jak by ty scény zahrál mladší Alec.

To znamenalo, že jsem hodně koukal na jeho rané práce, které jsem neznal. Úžasné filmy, geniální! Ohromně mě bavilo ho studovat v těch různých filmech. - Třeba The Card, to jsem neznal. - Ten je skvělý! Hraje takového otrhance, co se stane starostou nebo tak. Takže jak říkáš, Franku, teď mu jsem věkově mnohem blíž a v tom je ta výzva, přiblížit se mu i jinak. Já Aleca Guinnesse miluju, nikdy jsme se nesetkali, ale miluju jeho práci a je to velká čest snažit se předstírat, že jsem jeho mladší já.
 

Komentáře (0)

Zrušit a napsat nový komentář