Emilia Clarke o filmu Solo: A Star Wars StoryThe Graham Norton Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 156
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:156
Počet zobrazení:11 620

Pokud jste nový film ze světa Star Wars ještě neviděli, nezoufejte, v tomto rozhovoru vás spoilery nečekají. Emilia Clarke i Phoebe Waller-Bridge se jim nakonec vyhnou. Zato Emilia vypráví o své mámě, která je samozřejmě její největší fanynkou. Hned za ní je ale očividně Brad Pitt, který by byl ochotný za čas s Emilií zaplatit nemalou částku.

Přepis titulků

Když už jsme u začátků, Emilie, tvoje máma tě samozřejmě miluje, jsi její dcera, ale je zároveň i fanoušek. To není tak úplně pravda. Ona je... Božínku, dobře. Jednou přišla moje máma na natáčení Star Wars. A zrovna dělali můj cyberscan. Stála jsem před spoustou kamer, které vytvoří model, dají ho do počítače a vyrobí hračku. Nebo nějaké zboží. Třeba váš obličej na polštáři. Takže to jsem absolvovala, vrátím se a máma povídá: "Našla jsem si skvělého kamaráda."

A já: "Super, to je krásné." A ona: "Je to vedoucí obchodu s reklamním zboží Star Wars nebo tak." "To je působivé." A než jsem se nadála, přišla poštou spousta polštářů s mým obličejem. A ten vidí moje máma docela dost, ale asi jí to nestačí. Trochu mě dostalo, kolik toho má. A to je jenom začátek.

Ty věci ještě ani pořádně nevyšly, ale moje máma je má všechny. O panenkách ještě neví. Ale tohle je divný. Je to v tvém bytě, nebo jejím domě? Přišlo jí vtipný, že bych přijela domů a bylo to všude v mém pokoji. - Ale ne. - Tak tohle je opravdu ložnice Emilie. Počkej, vysvětlím to. Byl to vtip. A tak jsme to vyfotili. Ale teď už to tak nevypadá. To by byl další důvod, proč jsem nezadaná. - Kdyby na prvním rande viděl tohle...

- Přesně. "Pojď dál." "Jen jsem byla jednou v takovým filmu." Nepotřebuju životopis, mám svou ložnici. Ale tohle je super. Tvoje máma je velký fanda, - ale Brad Pitt očividně taky. - To byla nejlepší noc mého života. Rychle, řekni tu historku. Je v ní peřina s Emilií? Ano, peřina a papuče. Ne, konala se taková aukce. Zavolali mi a ptali se, jestli bych něco nenabídla, nějaký zážitek, třeba sledování seriálu se mnou.

Souhlasila jsem. Je to pro charitu, na nějaký účel, bude to fajn. Takže jsem tam přijela... - Dobrý skutek. - Ano. Přijela jsem tam a bylo to jako na Oscarech. V té místnosti bylo tolik celebrit a mně najednou došlo, že jsem slíbila, že něco nabídnu, takže můj strach rostl. Byla jsem naprosto vyděšená.

A ten kamarád u našeho stolu byl velice laskavý, zvedl tu plácačku. Tak jsem mu poděkovala, že to je od něho hezké, u toho zůstane. Ale najednou přihodil někdo na druhém konci místnosti. Nevěděla jsem, kdo to byl, a najednou ta částka rostla a já si říkala, že se někdo zbláznil. Někdo mi řekl: "To je Brad Pitt." A já: "Haha, jasně, určitě." Potom se podívám a on zvedl tu plácačku. - Bradova plácačka. - Přesně tak. - Zahrnoval ten zážitek Brada?

- Nakonec ne. Nevyšlo to. Ten můj kamarád... Asi to bylo celé domluvené. - Ten můj kamarád nakonec nabídl nejvíc. - Fůůj. Špatný kamarád. Ale tak jsem se na něj podívala strašně zamilovanýma očima a říkala si: "Tohle je nejlepší chvíle mého života."

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

ta Phoebe Waller-Bridge je fakt kočka a je i strašně sympatická od pohledu, nemá třeba uniklej sextape nebo nudes? nemám plány na večer...

82

Odpovědět

toto napravo od Emilie je brutal rusivy element

86

Odpovědět

Paní je celkem sympatická, ale toho feministického droida jsem nesnášel celý film.

125