David Tennant a Phoebe Waller-BridgeThe Graham Norton Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 156
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:116
Počet zobrazení:8 820

Protože už na začátku října bude v Británii premiéra nové řady seriálu Pán času, prozradí nám David Tennant, 10. Doktor, jak zjistil identitu nového Doktora s drobným předstihem. Phoebe Waller-Bridge potom přidá historku o tom, jak jela nepřipravená na konkurz k filmu Solo: Star Wars Story, ve kterém získala roli droidky L3-37.

Poznámka:
Skvělé dobrodružství Billa a Teda je americký film z roku 1989, ve kterém hlavní postavy cestují časem a prostorem v upravené telefonní budce, která je nápadně podobná ikonickému plavidlu Doktora ze seriálu Pán času.

Přepis titulků

Davide, ty jsi součástí... Glorie, viděla jsi někdy Pána času? Můj syn tu rok a půl žil a představil mi ten seriál. Je to úžasné, miluju to. Ale myslím, že Bill a Ted vás vykradli. Je to tak. Rozhodně! Ale to je v pořádku. - Skvělá poznámka. - Ano, skvělá dobrodružství. - A je toto ten Doktor, kterého znáš? - Ano. Tvrdí sebevědomě. - On byl jediný.

- Ne, je jich spousta. - Ano, jediný, přesně tak. - Jasně, jsi to jen ty. Ale Pán času pokračuje, protože se vždycky zregeneruje, víš? - Když si to teď pustíš... - Jo, jako James Bond. - A teď přijde holka. - Je to tak, teď je to žena. A je to vždycky děsně tajný, kdo bude další, ale tys s Jodie pracoval v seriálu Broadchurch, věděl jsi to? Řekla ti to? Věděl jsem to o chvilku dřív. Ale jenom proto, že Chris Chibnall, který Broadchurch napsal, kterého oba známe, teď píše Pána času.

Takže mi zavolal a řekl: "Nový Doktor by ti rád zavolal, může?" - To je vzrušující. - Tak se ptám: "Kdo? Kdo to je?" A on: "Neboj, bude to ta osoba, která ti jako další zavolá." - Bylo to hodně napínavé. - Ano, Doktor kdo? Ale teď už víme. Bylo by super, kdyby ti zrovna zavolala máma: "Drahoušku..." "Mami?! Nesvěřila ses, na co se chystáš." Tak jsem položil ten telefon a čekal, až zazvoní. A protože Jodie znám, objevilo se tam její jméno.

Byl jsem nadšený. Je zvláštní, že jsi potkal svou ženu na natáčení Pána času, a zároveň je to dcera jednoho Doktora. - Ano. - Z toho musí fanoušci šílet. Je to statisticky docela nepravděpodobné. Hele, tady jsme všichni tři. To je ale trapas, mám stejný oblek. I kravatu.

To teda nejsem žádná skvělá celebrita. Ale je to hezký oblek, určitě nechcete, abych ho oblékl jen jednou. No jasně. Víš, že ti sluší. Vypadáš skvěle.

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Vona je tak šeredná, až je hezká. Nevim, jak jinak to napsat :)

85

Odpovědět

Je hezká :)

44