Syn Liama Neesona miloval R2-D2The Graham Norton Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 156
84 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:31
Počet zobrazení:4 071
Liam Neeson zavzpomíná na dobu, kdy točil Skrytou hrozbu a vzal svého malého syna na natáčení. Ve druhém videu Rob Brydon vypráví, jak měl příležitost setkat se s Al Pacinem.

Přepis titulků

- Bral jsi Micheála s sebou na natáčení? - Ano, mám skvělou historku… Nebo ne, mluv ty. Jedna krátká historka. Točili jsme Star Wars: Skrytá hrozba ve studiu Leavesden asi před 23 lety. Měli jsme pauzu na oběd a Micheálovi byly asi dva. Já ho tam nosil, ukazoval mu, kde natáčíme, a někde tam byl zaparkovaný R2-D2.

Tak jsem tam Micheála nosil, ukazoval na kde co, když najednou uviděl R2-D2. O Star Wars nic nevěděl, neviděl žádné filmy, komiksy, taky mu byly teprve 2. Ale zahlédl to kovové stvoření a hned chtěl k němu. Musel jsem ho postavit na zem, on se k němu přibatolil a prostě ho objal. To bylo fascinující. Po obědě jsem to říkal Lucasovi: „Vzal jsem sem syna a on se musel jít podívat na R2-D2 a pak ho objal.“ George to nepřekvapilo, usmál se a říkal: „Jo, takhle on na děti působí.“ Já si říkal, že jsou mému synovi teprve dva roky a tohle je prostě hromada kovu.

Ale věděl, že je R2-D2 roztomilý a přátelský. Vypadá to takhle, když si přivedeš domů nějakou slečnu? Jo, tak nějak. Vytáhne světelný meč… A pak povídám: „Hele, viděla jsi film 96 hodin?

A co Skrytou hrozbu? Dobře, tak už běžte.“

Komentáře (0)

Zrušit a napsat nový komentář