Star Wars dýchánek v Kensingtonském paláciThe Graham Norton Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 156
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:167
Počet zobrazení:11 548

U Grahama se sešli herci ze Star Wars a v tomto příspěvku dá každý něco k lepšímu. Gwendoline vypráví, s čím se jako velmi slavná herečka potýká, Daisy prozradí, kde byla, když se dozvěděla, že ve Star Wars bude hrát, a nakonec přijde řeč na královskou rodinu a dojmy z Kensingtonského paláce.

Poznámka:
Bad Robot je produkční firma, kterou založil J. J. Abrams.

Přepis titulků

Gwendoline, tys to vyhrála hned dvakrát, Hra o Trůny a teď tohle. Otravují tě teď neustále? No, občas je to celkem intenzivní. Ale myslím, že vrchol toho celého byl vcelku nedávno v jedné restauraci. - Šla jsem na toaletu... - Takže to bylo v restauraci? Jo, v restauraci. Vlastně v docela drahé restauraci. - Děkuji mnohokrát! - Přesně tak. A já jsem vešla na toalety, zašla do kabinky a nastavila jsem se do té správné pozice.

Teda, o které si myslím, že je správná. A najednou se pode dveřmi vsunula ruka s telefonem a ženský hlas řekl: "Selfie?" - Ne ne! - Ano! Kdo by udělal něco takového?! Řekla jsem jenom: "Ne, děkuji," a ruka zase zmizela.

Komentáře (9)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Gwendolene, na konci mě rozesmála k slzám.

10

Odpovědět

sorry jako.. ale gwendolene mela stejnou roli jako boba fett - prijit a umrit. nulova role.

26

Odpovědět

Sorry jako ... ale tiež by som si tam zahral hoc jaký komparz len aby som bol v SW ;)

40

Odpovědět

video Daisy - 0:12 WTF?!?

03

Odpovědět

Daisyn výstřih vrací úder! Navážeme na diskusi z minula? Upřímně mi přijde velmi roztomilý ten zvuk, co udělá na začátku druhého videa. A líbí se mi, že Mark Hammil je na tolik v obraze, že udělá vtip o Jar Jarovi

312

Odpovědět

Náhodou ploché holky to mají s velkým výstřihem jednodušší, nemusí se bát, že by jim z něj něco vypadlo. :D Hamill žije s Hvězdnýma válkama celej život a asi by mu fandové neodpustili, kdyby něco nevěděl. Na rozdíl od Forda se od SW nikdy nijak nedistancoval a naopak si docela užívá, že je taky geek. :)

280

Odpovědět

+hAnkoAle ploché holce v takových šatech se stačí trochu předklonit a fotografovi mít dobrý úhel. Což se myslím děje mnohem častěji, než plnohodnotná vycházka na čerstvý vzduch. :D

11

Odpovědět

A ten zvuk v prvním videu 0:40 dělá taky ona? :-D To si musím pouštět pořád dokola :-D

10