Zvláštní nábytek a zvláštní dětiThe Graham Norton Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 156
80 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:152
Počet zobrazení:11 669

Před zhlédnutím druhého videa doporučuji přečíst poznámku.
John Boyega ukáže Grahamovi a ostatním (Amy Schumer, Goldie Hawn, Orlando Bloom) velmi zajímavé fotky ze svého bytu, a pak nám učitelka v červeném křesle řekne něco o prvňáčcích.

Poznámka:
eat = jíst
eat pussy = explicitně "lízat pipinu"

Přepis titulků

- John Boyega si... - Proč to vždycky říkáš takovým tónem? - Teď se bojím. - Ne, myslím to dobře... John dostal prašule za Star Wars a nevím, kam s nimi šel... ale našel úžasný obchod, kde si koupil zajímavé věci. Byl tak laskav a přinesl nám ukázat fotky. - Co máš u nohou postele? - Mám tam lvy. - Sochy lvů. - Takže jeho postel má strážce. Ale to je nic v porovnání s těmi ostatními věcmi.

Koupil jsem si je proto, že mám pocit, že lev je moje duševní zvíře. Cítím to tak, protože jsem z Afriky... - Zkrátka všechno... je lví. - Proto sis je koupil, chápeme. A proč sis koupil lampu ze saxofonu? Pro to nebyl žádný zvláštní důvod. Nejspíš v zatemnění mysli... - Je to úžasné. - Já ti to nechci kritizovat... Byl jsem v Austrálii a jeden chlápek mi řekl, že viděl saxofon, co má v sobě žárovku...

A něco v mojí hlavě mi řeklo: "Kup to!" Mimochodem já jsem vyrobila lampu z tátova klarinetu. Takže víš, jak to funguje. Já nemám ponětí... Tak máme aspoň něco společného. - Vypadáš jako lev. - Jsem jako lev... trošku. To bych zvládla... A ty máš lampu ze saxofonu a já z klarinetu... Goldie, máš ve své lampě aspoň trošku hezčí žárovku? Tahle je totiž pěkně hnusná, Johne!

Škaredá úsporná... Ale šetří životní prostředí! Možná by sis mohl najít nějaké hezké stínidlo... - No, takže jsme byli v ložnici, pak máme saxofon... - V obýváku. - A kde najdeme tohle? - V chodbě. - Je to starožitnost? - Ne, koupil jsem to na netu. Je to jen replika sparťanské přilby. - Byla v balení s tím sloupem?

- Ne, ten jsem koupil zvlášť. Umí to krásně zkompletovat! - Má v sobě taky žárovku? - Ne. Mám prostě rád divné věci. Říkal jsem ti, že mi je vnitřně 73 let. - Ale teď si představte... - Dával sis ji někdy na hlavu? Jste u Johna doma a chcete jít na záchod. Viděli jste lvy a byli nadšení, lampa ze saxofonu je boží, helma se vám taky líbila... přijdete na záchod, sednete si, vykonáte potřebu, natáhnete se pro toaleťák... A u Johna doma vám ho podá tenhleten!

Bum! To je úžasné! Zamiloval jsem se! - Všichni teď žárlíte! - Hrozně moc! Jen si říkám, že pro potenciální přítelkyni to musí být docela výstražné znamení. Překlad: hAnko www.videacesky.cz

Komentáře (13)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

No,,,
ušlo to ale BLOOM vypadá jako sympaťák, mohl by dostat taky nějakej prostor hm?

71

Odpovědět

z afriky? hmm, myslel som že je to brit...:D hehe... robím si p***l, je mi jasné, že to nieje brit :D

62

Odpovědět

Gumtree neni blesak ale neco jako Ebbay jen pro Anglicany :)

60

Odpovědět

Opraveno.

01

Odpovědět

to ani ne, gumtree je jak bazos.. Ale najdes tam vsechno i praci..

10

Odpovědět

Orla je z Irska... i vzhledem k tomu, že místo "Ardent" neexistuje :)

100

Odpovědět

LOL

40

Odpovědět

Omlouváme se za fail. U korektury jsem se zarazil, že nechápu, jak mohl přesně odhadnout město, ale líně jsem si to nechecknul a tahle obvious věc mě netrkla. Takže selhání jak moje, tak i překaldatelky. Každopádně náprava zjednána. Díky a prosíme o odpuštění.

181

Odpovědět

Tentokrát jsem měla s odposlechem fakt problém, pletla jsem se v docela obvious věcech a sama po sobě obě videa opravovala nejmíň desetkrát. :D Díky za shovívavost, není každý den překladatelské posvícení. :D

250

Odpovědět

+hAnkomě se líbil ten její akcent, tak jsem se jal zjišťovat, kam se za takovýma vydat....!

110