Dámy z Hvězdných válekThe Graham Norton Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 156
69 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:170
Počet zobrazení:10 932

Carrie Fisher připomene aférku, která proběhla mezi princeznou Leiou a Hanem Solem mimo filmové plátno. A Felicity Jones se podělí o to, jak se vyrovnává s fandomem, do kterého vstoupila snímkem Rogue One.

Přepis titulků

Srdcem té knihy je ale milostná aféra mezi tebou a Harrisonem. Stalo se to před čtyřiceti lety... A zrovna jsem si na to vzpomněla. Nejen že je to dávno, ale hlavně to tehdy vyvolalo senzaci. Napadne vás, že by si lidé řekli: "Dva mladí herci, jasně že měli románek." - Ale byl kolem toho humbuk. - Řešilo to 400 000 různých médií. Byl to pro mě trapně nepříjemné. Mě na tom dostává, že jste před 40 lety měli románek během natáčení.

A podle tvých slov jste se o tom od té doby nikdy nebavili. Ale vídali jste se přece... Spřátelila jsem se pak s jeho druhou ženou, takže jsme se vídali hodně. Ale vzpomenu si maximálně tak na tři příležitosti, kdy jsem na to udělala nějakou nepřímou narážku, a on řekl: Ale teď o tom bude muset mluvit až do konce života. Za to já nemůžu, tys to vytáhnul, ale přesto se cítím ještě víc provinile. Měla jsi to jeho vrčení citovat na obálce knihy.

Harrison o tom řekl: "Dobré počtení..." Překlad: hAnko www.videacesky.cz

Komentáře (14)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ach Carrie

01

Odpovědět

Tak doufám že to neni poslední video Carrie Fisher v životě

191

Odpovědět

Také doufám, díky bohu za to, že v letadlech létá dost doktorů.

10

Odpovědět

+Petr L.Tak oni snad i ty letušky maj nějaký instrukce co dělat, krom toho aby se zeptali jestli na palubě neni nějaký doktor

00

Odpovědět

+SalemOno se i s infarktem v letadle moc dělat nedá. Rozkousat pár acylpyrinů a podat něco na ředění krve, jestli to mají na palubě. Ale člověk musí, co nejrychleji na katetrizaci - zvlášť jestli došlo k zástavě. Doufám, že se z toho dostane.

30

Odpovědět

Tak už to bohužel nevydržela :(

01

Odpovědět

+ass.ass.inUž jsem to taky četl je to škoda. Byla furt celkem plná elánu.

11

Odpovědět

Ač Grahama miluji, tak dneska to teda stálo za prd, speciálně to první video. No nic, nemůže to být vždy super.

112

Odpovědět

tentokrát blbě vybraný video, i když Carrie i Grahama miluju.

21

Odpovědět

Až mu narostou chlupy, bude mít Chewbaccu, takže to je vlastně 2v1 a to se vyplatí!

210

Odpovědět

To je hnus velebnosti. Čo to tam bolo v tom prvom videu v strede?

413

Odpovědět

Umělecký výtvarník Grayson Perry.

151

Odpovědět

+Ra's al Ghulto byl chlap!??

00

Odpovědět

+Spiker01V dnešní hypermegakorektní době je rozdělování populace podle pohlaví genderově nerovnoprávné a tedy označení jednotlivce slovy muž a žena vyznívá značně pejorativně. Proto abychom byli spravedlivý, můžeme tohoto transvestitu (který má mimochodem manželku a dceru) označit pouze jako uměleckého fetišistu a úchylnou buznu.

50