Robbie Williams o vymyšlené vánoční tradici a parodie na Star WarsThe Graham Norton Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 156
72 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:72
Počet zobrazení:6 930
V letošním vánočním speciálnu Grahamovy show nám Robbie Williams povypráví, čím na Vánoce napálil své americké přátele, a poté nám Rob Brydon a Ruth Jones předvedou, jak by zněli Leia a Luke, kdyby byli postavami v britském sitcomu.

Přepis titulků

Mám pravdu, že dřív ve své fázi rebela jsi Vánoce neměl moc rád? Měl jsem radši spíš Silvestr. Ale teď jsi táta, to asi slavíš Vánoce víc. Jo, jako dítě jsem je miloval, potom v pubertě to bylo takové euforické, pak jsem to přehnal a musel jsem toho nechat, Potom vám zbudou ta prázdná místa, snažíte se to nějak zaplnit, Vánoce jsou čas, kdy byste měli být šťastní, fakt šťastní, a vy zjistíte, že nejste.

To si potom vyřešíte, ať vám to trvá jakkoli dlouho, pak poznáte manželku. Teda ty ne, to by asi bylo divný. Já vím. Nevěděl bych, co s ní. Poznal jsem svou ženu a ona umí tvořit dokonalé vzpomínky. Vzala mě s sebou na tu jízdu plnou úžasných vzpomínek a teď máme tři děti a já Vánoce zase zbožňuju. - Je to moje nejoblíbenější část roku.

- To je kouzelný. A taky mám moc rád Velikonoce, takže vydám velikonoční album. A jak je to s těmi vymyšlenými tradicemi? V Americe bydlíme v takové britské enklávě, asi tak se tomu říká, prostě tam žije hodně Britů a moje široké americké příbuzenstvo. Jednou jsme se rozhodli, že si vymyslíme tradici a napálíme americké přátele a rodinu. Nazvali jsme to lámání chleba, vezmete bagetu… Sice to má být britské, ale bageta je přitom francouzská.

Dva Američané drží každý jeden konec té bagety, všichni Britové začnou skandovat: „Zlom ten chleba,“ a potom to někdo úderem z karate rozlomí a nakonec všichni jásají, všichni jsou opilí, pak se na to zapomene, a až další Vánoce přijdou Američané a ptají se: „My nebudeme lámat chleba?“ To je nádherná tradice. A zní to jako velká zábava.

Komentáře (18)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tak jsem smíchem brečel, fakt bomba!

03

Odpovědět

My chceme rozhovor se zaklínačem a ne nějaký Star Wars brak :-P

1314

Odpovědět

Prosím :-)

47

Odpovědět

+NolmoMluv za sebe

62

Odpovědět

+HejkoVšak to dělám a netykej mi nulo, to si nedovolím ani já :-D

19

Odpovědět

+NolmoŘíkáš, že MY chceme...To je množné číslo. Nemáš zač. ;)

20

Odpovědět

+HejkoDám Ti možnosti. 1, Nežiju sám a tak jsem vyjádřil i názor někoho kdo se na video díval se mnou, jelikož mě nenapadlo, že to bude důvod, aby se do mě navezl nějaký hlupák, pro kterého je samota jediná životní možnost... 2, Mám k sobě takovou úctu, že si vykám

18

Odpovědět

+NolmoTak by ses měl naučit líp psát, aby to vyznělo správně, a místo hledění sám na sebe by ses měl zahledět do studia správné výslovnosti. ;) A rovnou si udělat průzkum, jestli je takové video dostupné.

20

Odpovědět

+HejkoKdyž si to přeju já a ještě někdo, nevím jak jinak to správně vyjádřit než slovem "my", pouč mě. Vážně... vyměňujeme si tady názory psanou textovou formou a mám se začít zabývat "výslovností"... beru zpět. Nepoučuj mě a vrať se na základní školu.

06

Odpovědět

+NolmoTak jak jsi to napsal už níže. To je správně. Když napíšeš jen „my“, vyjadřuješ tím obvykle neurčitou skupinu lidí. Kdybys chtěl ještě v něčem opravit, napiš. ;)

20

Odpovědět

+HejkoKdyž napíšu "my" tak to není neurčitá skupina lidí, jelikož vím koho jsem tím myslel. To že to nevíš ty není můj problém a jelikož to stačilo k tomu aby ses do mě navezl, tak jediné co z toho vyplývá je, že jsi zoufalec, kterému slouží diskuse k hádkám, abys měl pocit, že alespoň někdy v životě máš pravdu. Ostatně takových je plný internet. Každopádně mě jsi ukradený, tak si užij svoji pravdu, byť je sebe blbější...

12

Odpovědět

+NolmoNo hele... opravdu jde z toho cítit, jako by sis hrál na nějaký hlas lidu. Prostě "My chceme" je jak z nějaké stávky nebo jinak potom jak ze slabikáře ala "Máma mele maso". Normálně řekneme jen "Chceme" nebo "Chtěli bychom/bysme", případně "S přítelkyní bychom/bysme chtěli".

Proto tedy, "milý" Nolmo, když se budeš vyjadřovat jak idiot, potom se nediv, když tě tak ostatní budou vnímat. To je naprosto jednoduché.

Dále samozřejmě tvoje následné reakce taky o něčem vypovídají, no a nakonec tvoje argumenty "s přítelkyní" jsou uvěřitelné asi jako Vánoce na Alze v červnu - na sto honů jde cítit ta smradlavá přetvářka. :)

10

Odpovědět

+Kafka TamuraDobře. Dal si si tu práci a podrobně vyjádřil co ti vadí a proč, tak Ti projevím respekt tím, že Ti zkusím v kontextu vysvětlit jak to celé vzniklo a můj pohled na věc. Omlouvám se, že to bude delší, ale jinak to nejde.

S mojí ženou rádi sledujeme seriály a dlouhou dobu jsme si užívali Hry o trůny (četli jsme i knihy), takže jsme měli ohledně seriálů docela obsáhlé téma. Oba nás dost zklamala poslední série a zůstala určitá hořkost po jejich zakončení. Já osobně se považuji i za docela věrného fanouška Star Wars a o to bolestněji vnímám poslední tři díly, které považuji za absolutní scénáristické peklo a zabití celého hlavního příběhu i směrem do budoucna, protože momentálně nevidím moc možností jak to celé znovu oživit.
V kontextu toho jsem byl rád, že se ženě zalíbil Zaklínač a měli jsme opět na chvíli co společně sledovat. Nečetli jsme knihy a tak jsme neměli důvod kritizovat nepřesnosti a po pravdě jsme se těmto diskusím i snažili vyhnout.

Že je na videačesky nové video z Graham Norton Show jsem objevil těsně po tom, co jsme dokoukali jednu z epizod Zaklínače a jelikož byl hostem i Henry Cavill přirozeně jsme si to ze zvědavosti pustili. Bohužel scénka ze Star Wars je hrozný brak (dokonce bych řekl, že je to křišťálově čistý příklad, co to slovo znamená) a tak jsem i na základě přání mojí ženy napsal o překlad rozhovoru se "Zaklínačem". To jak jsem to napsal, nebyl pokus o "hlas lidu" ale spíš ze mě ještě "tekla" frustrace z té Star Wars scénky, jelikož v kontextu s tím jak dopadly poslední tři filmy je toto prostě sypání soli do otevřené rány každého "normálního" fanouška, který miluje původní filmy. Že jsem napsal "my" tedy opravdu bylo vyjádření moje a mé ženy a to že to znělo "neurvale" vzniklo na základě reakce na Star Wars. Ten příspěvek jsem si po sobě přečetl a tu neurvalost si uvědomil a proto jsem k němu ještě následně přidal odpověď se smajlíkem "prosím".

Tak a teď proč jsem zareagoval na pana anonyma tak příkře. Nemám rád lidi, co chodí do diskusí otravovat, kádrovat a chytat ostatní za slovíčka. Znám jich pár osobně a v drtivé většině případů jsou to zoufalci, co si léči na netu svoje mindráky díky anonymitě, v reálu jsou to největší ubožáci co se ti nepodívají do očí ani při pozdravu. Proto jim zásadně neustupuji a nenechávám si podobné věci líbit speciálně v případě, že vím, že mám pravdu. Jelikož vím jak vznikl můj první komentář (protože jsem jako jediný se svojí ženou při jeho vzniku byl) tak také vím, že všechno co tady píšete jsou jen vaše dohady a proto taky nemám důvod ani chuť ustupovat.

Jestli Ti moje argumenty smrdí, tak tvoje věc, ale jsou to tvoje sračky co cítíš, protože hodnotíš někoho na dálku aniž bys měl byť gram pravdy.

21

Odpovědět

+NolmoTL;DR

50

Odpovědět

+NolmoZatím jsem bohužel na oficiálních kanálech (BBC, Graham Norton ani BBC America) nenašla úryvek téhle epizody, kde by mluvil Henry Cavill, snad ještě nějaký nahrajou :)

10

Odpovědět

+jesterkaDobře, pokud by se takové video objevilo, hezky prosím (já a moje partnerka) o jeho překlad. Snad to "vyzní" správně a "vyslovil" jsem to dostatečně nekonfliktně a empaticky.

Nevěděl jsem, že to musí být offiko kanál, zahlédl jsem například toto Henry Cavill The Witcher v Daisy Ridley Star Wars | BBC Graham Norton S26E12 (20 December 2019) a automaticky se těšil na překlad, za to se hluboce omlouvám.

02

Odpovědět

+NolmoBohužel se příliš často stávalo, že byla videa z neoficialních kanálů smazaná, tak se jim raději vyhýbáme (my, tým překladatelů z videačesky ;) ). Pokud se něco oficiálního objeví, ráda to přeložím :)

00

Odpovědět

+jesterkaChápu a děkujeme...

00