Jaké je to na OscarechThe Graham Norton Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 156
86 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:149
Počet zobrazení:10 389

Cuba Gooding Jr. odstartuje toto video se svou fotkou ze zákulisí oslav Zlatých glóbů, plynule přejdeme k historkám z předávání Oscarů, kde přidá svoje i Imelda Staunton, u nás více známá jako Dolores Umbridgeová, a ta to dnešní video také završí, když popisuje, s jakými komplikacemi se někdy herci musí potýkat.

Přepis titulků

Vítej zpět, rád tě vidím. Imeldo, tys tady nikdy nebyla. Co to je? Já myslel, že je to kabelka. Ne, to je chleba. Dneska jsem ho upekla. Je to irský chleba, mí rodiče jsou z Irska a řekla jsem si, že ti čtvrtku ukrojím a že to bude můj dárek pro tebe. To je tak milé, děkuji mnohokrát. Jenom se podívám, že je to opravdu chleba.

Protože vypadáme jako drogoví dealeři. Propašovali jsme to všem přímo na očích. To mi připomíná můj dárek. - Dokonce jsi to zabalila do papíru. - No jasně. - Hele, je to irský chleba. - To je krásné. Připadám si jako Babica. Má to krásný tento, jak se tomu říká. Jo, je to za tenhle týden druhý. Nikdy předtím jsem to nepekla a tohle je druhý pokus.

Nadchlo mě to. Je to dobré. Má výbornou kůrčičku. Říká se to? Já nevím. Dej na to hodně másla a bude to dobré. - To je tak laskavé. - Dělá to čtyři libry osmdesát. Cubo, od doby, kdy jsme se viděli naposled, jsi dělal seriál American Crime Story, - gratuluju. - To bylo dobrý. Jo, fakt se mu to povedlo. Úžasná věc. A na Zlatých glóbech se vám vážně dařilo, tady vás máme. Potom jste trochu slavili. Tady si dáváte drink, jeden vede k dalšímu, trochu tancuješ...

A nic jiného nezavrší večer lépe než: Kentucky Fried Chicken. To je ten nejstrašidelnější potlesk, jaký jsem kdy dostal. Bylo to: Nebo: V zákulisí po takových oceněních jste s přáteli ve VIP zóně, nikdo tam nemá foťák, protože tam má každý ochranku. - A tak děláte trochu kraviny.

- A kdo teda udělal tu fotku? Marlon Wayans. A další den to dal na Twitter. Napsal k tomu: "Proklatě dobrý Cuba Gooding", nebo něco takového. Zasloužil by nařezat. Ale tak to prostě je. Všeho s mírou, včetně míry. To bylo hluboké. Dej si víno.

Komentáře (8)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tyjo, to je Cuba Gooding tak starej? Si ho pamatuju ještě jako mlaďocha z filmů z dětství. :)

00

Odpovědět

Sem jedinej,komu pride cuba jako atention whore ? :D

81

Odpovědět

Ta ženská byla hrozná svin* v tom filmu... :D

30

Odpovědět

Will.i.am téměř celou dobu kouká nějak nakrknutě, jak to?

90

Odpovědět

Asi věděl, že bude sestřih z té show na videa cesky a v popisu se ani neobjeví jeho jméno.

440

Odpovědět

+AutoBAM

30

Odpovědět


Odpovědět