Julianne Moore a Cuba Gooding Jr. u Grahama NortonaThe Graham Norton Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 156
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:546
Počet zobrazení:11 038

U Grahama dnes bude veselo! Na červené pohovce se totiž sešel herec a komik Cuba Gooding Jr., herečka Julianne Moore (k prvnímu videu - tentokrát už Oscara získala) a komik Bill Bailey. Bude se svlékat, tančit i smskovat!

Přepis titulků

Jde o to, že - a jsem si jistý, že mluvím i za lidi - předpokládal jsem, že Julianne Moore už Oscara má. - Ale nemáš. - Ne. Promiň, že jsem ti zkazil náladu. - Kolik jsi jich zatím nevyhrála? - Pět. - Pět? - Čtyřikrát jsem nevyhrála a tohle je moje pátá nominace. Já byl nominovanej jenom jednou. Tehdy jsi ale vyhrál.

Jo, ale nominovanej jsem byl jenom jednou. Ale ještě nikdy jsi na Oscarech neprohrál. Tak to jsme na tom stejně. Julianne je v porovnání s tebou větší nula. Ale aspoň máš celý ty roky stabilní výsledky. Tvůj výkon ve filmu Pořád jsem to já, který má premiéru 6. března, je dechberoucí. - Děkuju.

- Jsi v něm vážně dobrá. Navíc to není jednoduchá role. Hraješ ženu jménem Alice, která je v počáteční fázi Alzheimerovy choroby. Je to padesátiletá žena, má úspěšnou kariéru, šťastné manželství, úžasné děti. A pak jí zničehonic diagnostikují Alzheimera, takže ji to překvapí. Už jsme se bavili o tom, že to není ani tak moc smutné. Sice to zní jako hrozně smutný film, ale je to o tom, jak svůj život prožiješ, ne o tom, jak zemřeš. Je to smutné. Já u toho brečel jako želva.

Ale není to deprimující. Jasně, není to deprimující, to jsem chtěla říct. Ty to o sobě asi neřekneš, ale já můžu. Podle mě to tak je díky tobě. Protože to hraješ s noblesou. Je to nádherné. Jsi jako záblesk světla v temnotě. Alzheimer je strašlivá nemoc. Na tu roli ses hodně připravovala, abys působila důvěryhodně. Mám velké štěstí, že jsem se s tou nemocí ještě nesetkala. Nemá ji nikdo v rodině ani přátelé. Čtyři měsíce jsem se věnovala vlastnímu výzkumu.

Nechtěla jsem hrát něco, co sama neznám. Touhle nemocí totiž trpí spousta lidí. A každý se s tím vyrovnává jinak. Jsou na to různé reakce. Navštívila jsem organizaci pro boj s Alzheimerem a povídala si s pacienty. Chodila jsem na sezení podpůrných skupin, mluvila s lékaři a odborníky. Přitom jsem poznala nové úžasné přátele. Překlad: Jackolo www.videacesky.cz

Komentáře (42)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Manny ses to ty? A proc ses k***a nedostal ke slovu...

350

Odpovědět

To je taková škoda, že se nepřekládaj celý díly.. Třeba Bill Bailey by mě zajímal daleko víc než ten Cuba Gooding, to ani moc netušim kdo je :D

235

Odpovědět

Publikum předvádí irské tance - 0:11 - Neříká, jestli ho štve, že to lidi tančí špatně, ale že to zesměšňují.

10

Odpovědět

Takmer v každom Grahamovom videu sú nejaké mužské zadky, reči o ochlpení, penisoch, zvratkách, sračkách a neviem čom. Neberte ma zle, som jeho fanúšik, ale mám tak nejak pocit, že by sa to dalo robiť aj inteligentnejšie...

827

Odpovědět

Grahamova oblíbená kniha je Údolí penisů od Herberta Garrisona.

91

Odpovědět

+Autono jasně, že je... byla by to urážka jeho homosexuální cti, kdyby jmenoval třeba Poslední kabriolet od Myrera...

05

Odpovědět

Julianne je krásná!! :)

676

Odpovědět

Julianne je ten chlápek s vlasama jak Ondra Hejma?

1215

Odpovědět

+BushidoBill Bailey? Toho by jste tady měli přeložit, je to vtipný a moudrý muž. Ne jako ten poťap Conan.

282

Odpovědět

Teda musím říct, že Julian na mě ve filmech vždy působí tak stroze až chladně, ale tady byla úplně taková příjemná a milá. Fakt pěkná holka.

571

Odpovědět

Jo ta je dost naivní, když si myslí, že jejímu synovi v 17ti nikdy přítelkyně neposlala nahou fotku :D

2544

Odpovědět

To už mi dáváte mínusy jenom tak ze zvyku? ;) Chápu že ve spoustě věcí se mnou nemusíte souhlasit proto mě mínusujete, ale u tohohle komentáře to naprosto nechápu. Mohl by mi to někdo vysvětlit??

826

Odpovědět

+bigcockKoukám že vy taky nemáte naprostou páru co dělají vaše děti ;)

519

Odpovědět

+bigcockNácek mi říká debilko :D :D :D :D Taky žiješ v představě, že tvoje děti nebudou mít sex do svatební noci? Já ano protože v dnešní době ty děti ani nevědí co to znamená ;)

211

Odpovědět

Moreee legenda bigcock se vrátil zpátky!!!! V plný ráži

338

Odpovědět

"big"cock

44

Odpovědět

pekny holky

41

Odpovědět

Irský tance jsou fakt krásný i celá jejich kultura a teď si představte, že tohle už tu příští století dávno nebude a místo toho se tu všude bude jíst Halal kuře.

2640

Odpovědět

:D :D ale za to tu budou břišní tance :D

653

Odpovědět

Představuji si to... vidím události, změny ve světě, které mi budou úplně u p****e, jako například to, že zmizí Irské tance. Každý den zmizí tolik věcí, a tolik věcí se změní, že kdybych se měl posrat kvůli každé krávovině... no není to taková pohroma abych se kvůli tomu musel předávkovat práškama na spaní.

79

Odpovědět

Toho syna má s Dudem, ne?

163

Odpovědět

B.Lebowski (1998)-syn 17 let??? Náhoda? Těžko.

31

Odpovědět

Tak ten irský tanec byla jedna z nejúchvatnějších věcí co jsem za poslední dobu viděl. A to jsem poslední rok na oběžné dráze kvůli kosmickému smetí. Aha, to bude ten problém.

530

Odpovědět

Cuba, Bono, Chelios na party...? Vzdy som si myslel ze nemam spravnych kamaratov :D

612

Odpovědět

koukni na party pořádané P Diddym

01

Odpovědět

+kvadrulegikKukni na párty v rimavskej sobote!!!

60

Odpovědět

Koukni na party u Aliho!

53

Odpovědět

Bona bych na svou párty v životě nepozval :D takovej z**d.

141

Odpovědět

+AutoBono? qui bono?

12

Odpovědět

Ty autokorekce občas pobaví, ale spousta jich je vymyšlených. Třeba ta s tou babičkou, je tam prohozený příjemce a odesilatel a nedává to smysl.
Jinak, vím, že to tu asi nikoho nebude zajímat, ale v létě jsem pracoval v restauraci na Long Islandu v USA. A jednoho krásného odpoledne tam přišla teď už tedy oskarová herečka Julian Moore. Dali si s celou rodinkou oběd, milá, skromná ženská. Přeju jí to:)

867

Odpovědět

a co si dala? :D :D

42

Odpovědět

+kvadrulegikJelikož je vegetariánka tak si určitě nedala maso ty bandasko :D

331

Odpovědět

+kvadrulegikno maso do pusy určitě sem tam strčí

71

Odpovědět

Škoda, že Michael Flatley neměl víc prostoru. Perfektní tanečník, mám doma všechny jeho DVD.

141

Další