Julianne Moore a Rebel Wilson u Grahama NortonaThe Graham Norton Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 156
85 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:276
Počet zobrazení:8 273

V nejnovější epizodě Grahamovy show se sešly dvě charismatické dámy a dva pošuci, které můžete znát jako uvaděče Británie má talent. Není tedy divu, že ženy hrály prim a jejich historky měly šmrnc. Julianne Moore v mýdlové opeře Rebel Wilson a rande s Justinem

Přepis titulků

Skoro jsme zapomněli, že Ant a Dec jsou taky herci. - Začínali jsme jako herci. - Přesně tak. Seriál Byker Grove, nejsem si jistý, jestli to Julianne a Rebel znají. Zní to hrozně dramaticky. Byl to spletitý příběh, to ano. Tady vypadáš jako holka. Ale to nejsou vlasy, jenom listí. To je ale výjimečná fotka, protože je tam Dec a Ant.

- Ano, jsme tam obráceně. - Jinak stojíte pokaždé stejně? Snažíme se, aby lidi poznali, který je který, ale nefunguje to. Takže Dec a Ant jako Duncan a PJ. Který z vás v tom seriálu oslepl? Já, tedy PJ. Střelili ho do očí. - Střelili do očí?! - Paintballovou puškou. Střelili ho do hlavy a oslepl. Byla to podivná nehoda při paintballu.

PJ byl zamotaný v milostném trojúhelníku. Tedy, zahrával si se dvěma dívkami. Obě holky naráz vystřelily a kuličky s barvou ho trefily do očí. To měl za to. Zmínil jsem to proto, že Julianne Moore, držitelka Oscara, to už jsem asi říkal, začínala taky v seriálu. Jak se točí svět se to jmenovalo. - Jak dlouho jste tam hrála? - Tři roky, byla to má první práce. Tady je má televizní rodina. Já s rodiči a prarodiči, můj bratr, mladší bratr a švagrová...

- Během těch tří let se vám stala spousta věcí. - Ano, unesli mě, neoslepla jsem, ale ztratila paměť, ukázalo se, že můj kluk je vrah... Taky se vyspal s mojí poloviční sestrou, lomeno setřenkou, protože nás ve tmě nepoznal. To se může stát komukoliv. - Jo tys nás nepoznal! Tak to jo. - Vy jste mu to odpustila? Ano, ale pak se ukázalo, že je vrah, takže to byla hrůza. Špatné zprávy.

Ale Rebel, většina Australanů se dostala do Hollywoodu - z australských seriálů. - Ano, z Doma a daleko, Sousedé... já ne. - Ale byla jsi na castingu? - Na ten jsem se ani nedostala. Odmítli mě už na prvním setkání s agentem, když mě sjeli od hlavy k patě a řekli: "Na Doma a daleko nemáte šanci. Takže vás nechceme..." To je jediná práce v celé Austrálii? Překlad: hAnko www.videacesky.cz

Komentáře (74)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Julianne Moore, má nejlepší reakci jak říká, že ho střelili do očí :D :D

00

Odpovědět

Proboha lidi co to s vámi je? Vždyť to co tady píšete je odporné. Místo toho aby jste diskutovali nad obsahem videa, tak tady urážíte postavu Rebel a ne jen jí ale i jiných žen které neváží 60 kilo i s postelí. To si vážně myslíte, že tlusté ženy by se neměli projevovat, ukazovat na veřejnosti?
Zajímavé že například u Andyho od Conana se takové komentáře neobjevili.

113

Odpovědět

Ano, myslíme. To že se tam neobjevily, neznamená, že si to nemyslíme.

00

Odpovědět

Líbí se mi jak se každej rozčiluje nad vzhledem Rebel Wilson a nikdo se nepozastaví nad překvapivým faktem, že Justin Bieber má koule. To jsem vážně nečekal.

841

Odpovědět

vy ste tu pekne vypatlaný ľudia, hodnotíte človeka iba podľa vzhľadu... nezdá sa vám to byť troška úbohé?

207

Odpovědět

ja si myslím že je ubohé robiť si srandu z ľudí ktorý za svoj vzhľad nemôžu ale z hentej si kludne srandu spravím lebo ak by schudla bola by to ozaj pekná baba poznám baby ktoré cvičia pravidelne odopierajú si sladké a staraju sa o svoj zovnajšok ale bohužial nie sú moc pekné v tvári čo by oni za to dali...

76

Odpovědět

Ten hroch má byť akože dáma?

835

Odpovědět

Ten Tchoř má bejt jakože diskutér?

335

Odpovědět

+Magyčfúú ale si ma zotrel z tohoto sa psychicky tak skoro nedostanem...

510

Odpovědět

nevím, co vám j**e... žádná špejle vás takhle luxusně nepovozí!
http://b0.img.mobypicture.com/4c5e6eaf074cd856cc3630218e49d041_view.jpg

95

Odpovědět

toje strašná ženská se nedivim že jí nevzali na casting :D

622

Odpovědět

Prej jízda na koni, tu by snad žádnej kuň neuvezl. Je v pohodě, ale koukat se na ní nedá.

1030

Odpovědět

narozdíl od imbecilů jako seš ty, kůň není předsudkový. S dobře padnoucím sedlem se správně zvoleným posedlím, které rovnoměrně rozkládá váhu, a samozřejmě vhodnou volbou koně (mohutný teplokrevník, PRE, Frís či jiná plemena barokního typu) je takový kůň zcela a naprosto schopný svézt na sobě i těžšího člověka.
Na svou kobylu bych ji klidně posadit a svézt na jízdárně nechala bez mrknutí oka. Koně i sedlo na to mám

3111

Odpovědět

+Lenaciatlustý ženský vždycky stojej při sobě.

2719

Odpovědět

+LenaciaA takhle to dopadá, když se zapomenete vyhýbat věcem, které vás dělají tlustou.

Váhy, zrcadla, fotografie a debilové v komentářích

307

Odpovědět

+LenaciaTy teda meleš dobré sračky. Téhle machně bych na koně nedovolil sednout ani kdyby měl jít do klobás. Možná až se začneš o problematiku zajímat trošku do hloubky, tak začneš zjišťovat, jak koňské tělo funguje, a že to, co si myslíš, nemusí být vždy správné. Navíc tyhle p******y taháš mezi laiky, což je další zvěrstvo.

1011

Odpovědět

+Lenacianarozdíl od tebe vím co kůň snese. Kroková vyjížďka po jízdárně, mac dvě kolečka v klusu, naprosto na pohodu jakejkoliv kůň! Člověk takových proporcí není tak zdatný jezdec, aby s tím koněm někde rajtoval po lesích, a cválat a tryskat do splavení koně. Takže ho vede vodič na lonži v jízdárně.
Vem si, že na koních v USA vklidu rajtujou muži s vvýškou 180, širokými rameny a vůbec svalovci, jasně, je to něco jiného než 'špekatá' holka, ale oni se na tu váhu 120 kilo vyšplhaj bez mrknutí oka. Navíc jezděj často western, takže připočti ještě 20kg na kvalitní dřevěné sedlo.
A ten kůň maká celej den, nahání dobytek, pracuje s dobytkem... A bez problémů.
Takže jak říkám, 40 minut jednou za uherskej rok by mému koni neublížil, ba naopak by to brala jako fajnové odpoledne, kdy může jen chodit a nemusí makat, co na tom, že jí na zádech sedí těžší váha, když má kvalitní prestige sedlo s 18' posedlím, které rozkládá váhu rovnoměrně, takže ve výsledku se váha pocitově sníží na polovinu

144

Odpovědět

+LenaciaJeden a ten istý človek napíše "narozdíl od imbecilů jako seš ty, kůň není předsudkový" a "Člověk takových proporcí není tak zdatný jezdec,..."

22

Odpovědět

+Lenaciato bude tím, že si šukal jízdárenské čůzy, to sou takový ty namyšlený krávy, kterým rodiče zaplatí všechno nač si vzpomenou, chodí do luxusních jízdáren, a myslej si jak nejsou úžasné, protože začaly jezdit o dva roky dřív než vy, a místo, aby vás motivovaly, tak se vás snaží ze stáje vyštípat, a když se nedáte, tak se nebojej kvůli svému cíli pod váma schválně splašit koně aby vás shodil, nezájem vaší zlomené nohy, vykloubeného ramene, nakouslého jazyka, zborcené plíce a silného otřesu mozku... hlavně že se pryč a to se vyplatí

63

Odpovědět

+Lenacianondeported- Halvně, že to druhé vytrháváš z kontextu.
Jasně, že by asi nebylo pro koně zdravé, kdyby na něm někdo takový skákal STčko parkur (jednak by to neskočil a jednak by to byla námaha na záda), ale kroková vyjížďka naprosto s přehledem koni vůbec nijak neublíží.

31

Odpovědět

+LenaciaLenacia, doporučil bych ti zajít k psychiatrovi. Pomohl by ti hned s několika věcma 1. vysvětlil by ti, že nemáš krmit trolly, za 2. pomohl by ti zbavit se mindráků úspěšnějších jezdců než jsi ty a za 3. pomohl by ti zhubnout, protože tvá morbidní obezita určitě vyplývá z bodů 1 a 2.

76

Odpovědět

+LenaciaAuto: kde jsi prosímtě vyčetl, že jsem morbidně obézní? To by mě teda zajímalo.
Jo a moje lékařská zpráva co ji mám od 10 let kvůli tomu úrazu spolu s vyšetřovací zprávou a popisem svědků by ti vmetla do xichtu tu tvou směšnou teorii o mindrácích ;), narozdíl od těch čubiček, já mám doma vlastního koně

23

Odpovědět

+LenaciaVždyť máš mindráky. I kdybys mi vmetla do xichtu lékařskou správu, stejně je máš.

25

Odpovědět

+Lenacianepodsunuj mi svoje problémy s pocity méněcennosti, které si musíš vylejvat v komentářích na videacesky jo? ;) díky moc

14

Odpovědět

jak jsem viděl tu tlustou p**u tak jsem si doslova ublinknul... ale naštěstí jsem to v čas polkl........ bobr má děsný vkus

631

Odpovědět

ten gauc po odchode tej mangalice museli vyhodit

1025

Odpovědět

Julianne je ve svém věku fakt kus ženský...moc pěkná baba...

673

Odpovědět

az na ty tlustly lejtka

429

Odpovědět

+rodierKdybys je měl za ušima ani by ti to nepřišlo.

273

Odpovědět

Rebel je rebel . Howgh

272

Odpovědět

co to je za kravu ta tlusta blondata p***a? takovy vycpany prase. nema pravo tam bejt. v takovy show.

1999

Odpovědět

Nepovídej, právníku...

170

Odpovědět

Klidně bych se vsadil, že tady rodier má ksicht, jak kdyby mu ho přejeli parním válcem. Takový většinou bejvaj nejhlučnější.

160

Odpovědět

+Wurghale o tom to prece neni ne?

011

Odpovědět

myslíš že ji trápí koment bezcený bezvýznamnýho tupýho nikdoše z netu zvaného rodier?

124

Odpovědět

+panbalumyslis ze rodiera trapi koment bezcenneho tupeho trolla z netu zvaneho panbalu?

28

Odpovědět

+panbaluto je mi ,stejně jako blitky od vyhráblejch dutolebů typu alkohol,u p****e :-)

11

Odpovědět

+panbaluja bych rekl ze jo. Jinak by se nesnazila zviditelnovat takhle trapne.

15

Odpovědět

Líbí se mi, jak se tu řeší, že je Rebel tlustá. Jo, je tlustá. Ale taky je vtipná, pohotová a milá. To už nikdo neřeší. Kdyby byla štíhlá, byla by to hezká holka. Ale není. Jenže to není většina normálních žen. Jo, měla by s tím něco dělat, ale když jsem nad tím přemýšlela, tak ona je se sebou spokojená. A to nejsou někdy ani ty super štíhlé. Ale ještě bývají i nudné.

10512

Odpovědět

ona neni vtipna, pohotova ani mila. Je to blba zlatokopka a nadavat ji na tloustku to je totiz to nejjednoduzsi a co nejvic zabira.

Nadavat ji, ze je blba krava proste neni tak efektnivni jako rict ze je to tlusta blba krava ;D Takze to neni o vaze.

2634

Odpovědět

Elfee - zklamu te. ale vetsina normalnich zen na svete jsou stihle. To jen v USA je obezita takzvanym normalem.

A ne, neni se sebou spokojena - ale kdo by ji zval do show, kdyby byla jako ty? tzn blba, tlusta a jeste v depresi z toho ze je blba a tlusta?

30.5% (60 million) of adults (age 20 and older) in the United States are obese.

Overall, about 13% of the world’s adult population (11% of men and 15% of women) were obese in 2014.

Takze jen 13% lidi na svete jsou tlusty prasata. Takze nerikej, ze to je normalni. Neni.

Rates of obesity are higher for people with less education: In 2001, 27.4% of people with less than a high school education were obese as opposed to only 15.7% obesity among college graduates.
= blba a tlusta. do sebe to zapada.

723

Odpovědět

+rodierChápem, že je cool kopnúť si do US, každopádne najobéžnejšie krajiny sveta sú moslimské.. US v skutočnosti nepatrí ani do prvej desiatky :)

82

Odpovědět

+rodierKrom toho je Rebel Australanka...

220

Odpovědět

+rodierRodier:
Ta vaše závěrečná úvaha je úžasná. Blbí a tlustí. A těch 15% obézních vysokoškoláků a 73% lidí co mají akorát základku a nejsou obézní, ti vám do toho závěru taky zapadají?
Laciné osobní útoky a psychoanalýza lidí, které jste nejspíš nikdy neviděl, jsou proti tomuto znásilňování dat jen menší prohřešky.
ehm:
Mýlíte se, nejobéznější země světa jsou tichomořské ostrovní státy. Problém je, že SPI (ze kterých asi čerpáte)
http://www.socialprogressimperative.org/data/spi#data_table/countries/idr28/dim1,dim2,idr28,dim3
je nějak nezahrnuje.
Ale podle WHO
http://apps.who.int/bmi/index.jsp
a CIA
https://www.cia.gov/library/publications/the-world-factbook/rankorder/2228rank.html
dosahují opravdu šílených čísel.

72

Odpovědět

+rodierChtěla jsem tím říct, že většina normálních žen se neschová za stéblo bambusu. Jsou to prostě normální ženy. Nemyslela jsem obézní. Jaký mají podle tebe "normál" v USA je mi srdečně jedno. Nežiji v USA a v tomto životě to neplánuji.

30

Odpovědět

Ja si rád zafetujem toulen a tiež som so sebou spokojný... Navyše som potom aj vtipný... no nieje to cool ? :) Niektorý ľudia čo nefetujú sú omnoho nudnejší ako ja... vidím to tak, že som winner... Možno budem mať aj vlastnú reklamu ... Prestaň žrať, začni fetovať... a moj sponzor budú efarby.sk... Možno pojdem dokonca ku conanovi o brianovi... hm... dal si mi chrobáka do hlavy.. z toho by fakt mohla byť kariéra

75

Odpovědět

+ehmKdyž začneš porovnávat toluen s obezitou, tak se už nemáme o čem bavit.
Jen tady v těch diskuzích si člověk řekne "I don't want to live on this planet anymore." Tohle snad není možný...

71

Odpovědět

špek promluvil....

15

Odpovědět

Konečně mám důkaz,že ty jejich historky nejsou pravdivý! :O Just In Bieber totiž žádný koule nemá! :D

750

Další