Matthew McConaughey u Grahama NortonaThe Graham Norton Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 156
94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:643
Počet zobrazení:12 828

Po nějaké době tu opět máme Grahama Nortona a s ním i hvězdné hosty. Uvidíte Matthewa McConaugheyho, který letos získal Oscara za hlavní roli v Klubu poslední naděje, Julianne Moore, kterou můžete znát z Magnolie nebo Potomků lidí, a britského herce a komika Alana Daviese. Uslyšíte například o slavné broukací scéně z Vlka z Wall Street nebo o úbytku váhy, kterého musel McConaughey kvůli roli Rona Woodroofa docílit.

Přepis titulků

Je pozoruhodné, že na papíře by sis nemyslel, že tě Bez kalhot postaví na začátek cesty, která povede k nominaci na Oscara. Neznělo to jako takový typ filmu. Ono to tak ale bylo. Byl jsi v něm úžasný. Je pravda, že jsi s tím striptýzem na konci přišel sám? Nikdo ti ho nenařídil. Samozřejmě ti ho dovolili. On na něm trval. Kdybych tak vypadal já, udělal bych to taky. "Není náhodou potřeba, abych šel do naha?"

Pamatuju si, jak mi Steven Soderbergh ohledně té role volal. Už jsem se tomu světu smál. Řekl: "Ještě to není ve scénáři, ale myslíme, že by Dallas na konci měl mít vlastní tanec. Byl by to podle nás dobrej nápad." Do tohohle ucha mi hlava našeptávala: "Ne, ne, ne." A do tohohle: "To myslíš vážně? Musíš do toho jít. Když to neuděláš, budeš toho litovat."

Jakmile jsem našel tu správnou písničku, která se jmenovala Calling Dr. Love, a schválili mi ji, šel jsem se bavit. Je pravda, žes šel testovat pózovací kapsu? Pózovací kapsu? - Ono se to tak nejmenuje? - Pózovací kapsa. - V tomu tak Americe neříkají. - Nevím, co to je. Ta věc, kam si to schováš, a zavážeš to vzadu šňůrkou. - A je to pózovací kapsa.

- Sebemenší pohyb a všechno je venku. Prý ses v ní procházel po place, aby ses ujistil, že nic nevyklouzne. Ne, dělalo to hodně z nás. Když si ji nasadíš, začneš se tak trochu choulit. Musel jsem se uvolnit, protože moje postava tím žila a musela se cítit uvolněně. Nedělal jsem to jen já. Říkal jsem si, že musím zajít za štábem a trochu si s nimi pokecat.

"Jak se vede? Cos měl k obědu? Viděls ten víkendovej zápas?" Snažil jsem s nimi v těch tangách vykecávat, aniž bych se u toho cukal. Bylo to dost tvrdý. Tak jsem to nemyslel. Už jsi to řekl. Ano. Za to vám děkuju.

Komentáře (23)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Více Grahama Nortona prosím!! :))

62

Odpovědět

VÍCE GRAHAMA NORTONA PROSÍM!!! :)

51

Odpovědět

Opravdu zajimave a vtipne postřehy

20

Odpovědět

ten konec?? :D and now kokain rozsekalo :D

301

Odpovědět

Vic Grahama :-); ale prislo mi, ze si tam prisel pokecat Conag s tou babou a Grahama celkem prehlizeli, kor ze byl skoro celou dobu otocenej k nemu zady...

91

Odpovědět

Čakal som že bude ždibec povýšený. Navyše má ksicht ktorý si priam pýta o výprask.
Každopádne filmy má fakt skvelé.

753

Odpovědět

He's awesome!

98

Odpovědět

Na tom chlapovi je něco tak úděsně amerického a exhibicionistického, že je to docela roztomilý. Btw nevíte, kdy začíná nová sezóna grahama?

363

Odpovědět

26. září :).

91

Odpovědět

+qetuděkuji!! :)

41

Odpovědět

Ty jeho sykavky mě v každym videu ničí :( Ale jinak fajn

614

Odpovědět

Skvelé video. Graham Norton a Conan sú proste najlepší :)

302

Odpovědět

Co takhle přeložit nějaký rozhovor s DiCapriem? :)

1333

Odpovědět

To poslední (převrácené) video mě celkem dezorientovalo. Jako bych projížděl Prahou, mrknul, a byl v Londýně :)
Jinak, skvělá práce na překladu, díky.

950

Odpovědět

konečně Norton :)

340

Odpovědět

4 mesiace x 1,5kg-to moc nevychadza 21kg vahy dole LOL, ale inak slušný rozhovor ;-)

133

Odpovědět

To jsem si neuvědomila. Asi se přeřekl a myslel tím týdny. Opravím to :).

170

Odpovědět

+qetuMozem sa mylit, ale podla mna povedal... ze si na tu dietu vyhradil 4 mesiace... to ze realne schudol 21kg za 3,5 mesiaca je len uzastne ... :) podla mna si to prelozila spravne :)

61

Odpovědět

1:58 "Bylo to NA MĚ dost tvrdý"?? Proč je tam to "na mě"? Bez toho ten dvojsmysl vynikne daleko víc.

310

Odpovědět

S tím dvojsmyslem jsem si moc nevěděla rady. "Bylo to dost tvrdý" se v češtině podle mě neříká (neříká se ani "bylo to na mě dost tvrdý", to uznávám). Přemýšlela jsem ještě, že by se tam dalo nějak zakomponovat, že celej stál v pozoru, ale to zas moc nesedělo do kontextu, když předtím říká, že se hrbil... Určitě uvítám lepší návrhy ;).

1020

Odpovědět

+qetuTak možná ještě "Byl jsem tvrdej", ale to je dost divný... na "Bylo to dost tvrdý" nevidim nic špatnýho.

420

Odpovědět

+qetuOK, mažu to :).

110

Odpovědět

+qetubylo to dost tvrdý řikám celkem běžně :D

80
Další