Ed Sheeran a červené křesloThe Graham Norton Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 156
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:218
Počet zobrazení:16 783

Tentokrát se na pohovce u Grahama sešli herci Matthew McConaughey a Christina Ricci, komik Josh Widdicombe a zpěvák Ed Sheeran. Poslední jmenovaný je slepý jak myš, o čemž se přesvědčíte hned v první ukázce. A také má jizvu na tváři, o které se "údajně" něco dozvíme v ukázce druhé.

Poznámky:
Ed Sheeran napsal píseň Castle on the Hill, kde vzpomíná na dětství a nepřímo vypráví o současném životě některých svých přátel.
Surprise Surprise (1984 až 2001) byla britská televizní show se scénkami a nachytávkami hostů ve studiu. Uváděla ji Cilla Black, oblíbená zpěvačka, moderátorka a herečka.
Princezny Beatrice a Eugenie jsou sestřenice princů Williama a Harryho.

Přepis titulků

Ještě máme čas kouknout se do velkého červeného křesla. - Ahoj. - Ahoj. - Kdopak jste? - James. - A copak děláte, Jamesi? - Jsem státní úředník. - Tady v Londýně? - Ano. - A jste odsud? - Ne, pocházím ze Suffolku. - Čau, kámo! - Řízek ze Suffolku. - Zpíval jsi o něm v té písničce? - Možná jo. Kam jsi chodil do školy? - No, do Brandistonu.

- Bezva. Moje základka. - A známe se? - Jo. - Podívej se. - Nemám brejle. - James. - Mee? - Přesně tak. - Do prdele! - Znáš ho? - Můj nejlepší kámoš z dětství! - Děláš si srandu?! - Ne, je to tak! - A teď k němu mluvíš přes obrazovku. - Nemám brýle a vypadá jinak... Bože můj! Musíme ho vysypat? Nemůže přijít za náma? - Měl jste příběh?

- No jo, ale záleží na vás... - Ať je o Edovi! - Je o něm. Tak nám to povězte, pak vás vyklopíme, a pak... - Sednu si k tobě. - Fajn. Tak povídejte. - Takže jak Ed říkal... - Tohle je fakt náhoda, kámo... Jako malí jsme byli kámoši, jak říkal, a často k nám chodil na návštěvu. Jednou přišel na čaj a já zapomněl říct mámě, že je vegetarián. Takže mamka uvařila klobásu a šťouchaný brambory nebo tak... A po jídle Ed řekl, že to byla nejlepší klobása, jakou kdy jedl, ptal se, odkud byla, a máti musela lhát, protože neměla páru.

Už je to 16 let, tak se dodatečně omlouvám. To bylo poprvé, kdy jsem jedl maso, a taky poprvé koukal na Simpsony. Fajn, takže teď vás vyklopíme a pak se můžete sejít v zákulisí. - Ať přijde za náma na gauč! - Dobře, dobře. Přiveďte ho, Ed ho chce vidět. Připadám si jako Cilla Black v Poště pro tebe. Tady ho máme!

- Přišel jsi sem náhodou? - Ne, poslal jsem jim mail. Jen se u nás posaďte! Sedněte si... To byl James! A to je vše! Znovu se shledali, je to nádhera! Překlad: hAnko www.videacesky.cz

Komentáře (13)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

doted jsme netušil, že je fakt tak ošklivej.

03

Odpovědět

V čem mu ta matka musela lhát? Asi jsem to nepochopil.

12

Odpovědět

Asi lhala, že je to vegetariánská klobása bych to typovala =)

171

Odpovědět

Vay jste to neposlouchali nebo co? :D
On věděl, že je to klobása, ale byla první v jeho životě, tak se ptal odkud je, co to je za klobásu, maso atd. A máma to koupila kdovíkde, prostě běžnej nákup, kdy si nestudujem co to je za maso, odkud, atd. No a tak mu řekla (nalhala) co si vymyslela, odkud to je atd... :)

22

Odpovědět

gezus bek bičiz

464

Odpovědět

Kde jste se, mylorde, tak dlouho zdržel, smím-li se otázat?

300

Odpovědět

Měli byste jednat. Již je tady. Svitky předků předpověděli jeho návrat. Jeho porážka byla pouze oddálením do doby před otevření bran Zapomnění .. kdy trollové videačesky prolili svou vlastní krev. Avšak nikdo nechtěl uvěřit - věřit že skutečně existoval. A když pravda skutečně vychází najevo .. vychází v ohni.

341

Odpovědět

+Denní dávka autismuJeště se může připojit Morče, Klátilová a orcinusorca a máme tu suicide squad.

151

Odpovědět

+PlopTo jsou jelimani a špatný trolové. Ovšem tady Zlopán, to je klasa.

120

Odpovědět

+PlopMorče teď škodí na Twitchi , jen tak se nevrátí :D

00

Odpovědět

Vítej, ó, Veliký! Jsem nesmírně poctěna, že jsi svůj návrat ohlásil právě pod mým videem. V těchto zlých časech, kdy sekcí komentářů bloudí plytké bezduché existence, je tě třeba víc než kdy předtím. Nechť tvé arcizlo zvítězí nad zlem klátivým, pojízdným a adminské přezdívky prznícím. Hail Zlopán!

310

Odpovědět

Myslíš si že to někoho zajímá ty hovno?

010

Odpovědět

ed má víc takovejch zážitků ze setkání slavnejch osobností xDDD tahle je nejnovější:https://www.theguardian.com/music/2017/mar/02/ed-sheeran-i-got-hammered-and-cracked-justin-bieber-in-the-face-with-a-golf-club

80