Penélope Cruz natáčela U2 a depilovala nohy Salmě HayekThe Graham Norton Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 156
73 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:34
Počet zobrazení:3 798
Penélope Cruz vypráví, jak byla na pódiu při koncertu kapely U2, a také o tom, co se v dětství naučila v salonu krásy své matky.

Přepis titulků

Penélope, pověz nám… Nešla jsi náhodou na koncert kapely U2? Ano, mockrát. Mám je ráda. A oni tě na to pódium pozvali? No jo. Hrozně jsem se toho bála. Ale Bono je už dlouho můj dobrý kamarád, nedokážu mu nic odmítnout. Ale na tom pódiu jsem byla fakt nervózní. Bála jsem se, že to celé zkazím. Nevím proč. No, možná jsi měla pravdu.

Tady máme fotku, když jsi na to pódium přišla. Krása, už jsi na pódiu. A je jasné, že jsi chtěla z toho koncertu něco vyfotit, ale podívejme se, jak to vypadalo. Tady si Penélope fotí Bona. To přece musí rušit. Počkej, víš, jak to bylo? To, co já jsem natáčela, se objevovalo na obrazovkách, to po mně Bono chtěl, jen jsem poslouchala jeho příkazy.

To určitě. Snažila jsem se být kreativní, protože na té obrovské obrazovce všichni viděli, co natáčím. A dvakrát jsem málem spadla z okraje pódia. Vážně jsem se bála, že jim ten koncert zkazím.

Komentáře (0)

Zrušit a napsat nový komentář