První oficiální focení kapely Coldplay a herci z filmu Cats mluví o kočkáchThe Graham Norton Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 156
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:114
Počet zobrazení:6 836
Už brzy to bude 20 let, co kapela Coldplay vydala své první album. Chris Martin při té příležitosti povypráví o jejich začátcích a přidá rovnou poklonu Hugh Grantovi, který sedí na pohovce vedle něj. Ve druhém videu se Jennifer Hudson, Matthew McConaughey a Hugh Grant podělí o své zkušenosti s kočkami.

Přepis titulků

Bude to dvacet let letos, nebo příští rok? - Co jsme se dali dohromady? - Ano. - Příští rok. Teda od prvního alba. - 20 let! To je fakt dlouho. Před 20 lety jste, myslím, měli úplně první focení. Uvědomte si, že tuhle fotku vybrali. Byly tam i horší. Tady je máme. Člověku se nechce věřit, že z nich vyrostly hvězdy světového formátu.

Co to s tebou je? Myslím, že tehdy jsme v podstatě jedli jenom pirohy a mléčné nápoje Mars, co si koupíte na benzínce. - To čokoládové mléko? - Jo. A to bylo všechno. Říkali jsme si, že nám to bude slušet. - A nikdo nám neřekl, co si obléct. - Počkat, vy jste neměli stylistu? Zaplatili jsme mu 240 000 korun a on se už nikdy neukázal. - Viď, že to není pravda?

- Ne, není to pravda. Když se na Coldplay podíváme dneska, jste v podstatě bohové, jezdíte po světě. - A teď tu sedíš vedle Hugha Granta. - Jo, Hugh. - A já vím, že jsi jeho fanoušek. - Obrovský fanoušek. - Nápodobně. - Chcete vidět moje tetování? - Máš nějaké s Hughem? - Ne, nemám. Ale neposílal jsi mu dopisy? - Poslal jsem mu dopis ve svých 40 letech. - Takže nedávno? - Ano, nedávno.

- Od soudního zákazu už tolik nepíše. Ne, je to od tebe moc hezké, lichotilo mi to. Ale kdykoliv Hugha potkám, tak je takový nabručený. Říká: „Jasně, hvězdičko, vysmahni,“ a pak začne flirtovat s vaší drahou polovičkou. Je to tak. Asi před dvěma lety, někdy po Skandálu po anglicku, jsem si řekl, že Hughovi napíšu, že je podle mě úžasný. Protože jeho práci miluju už od začátku jeho kariéry před 45 lety.

Ne, myslím to vážně, po Skandálu po anglicku a Paddingtonovi 2 jsem mu chtěl napsat. Myslím, že tam bylo jen: „Ahoj. Miluju tě.“ - Bylo to moc hezké. - Odpověděl mi na to moc vlídně. - Takže všechno dobré. - Ano. - Máme to tady opustit? - Nevycházím z toho až tak špatně. - Ne, všechno v pořádku. - Já jen nerozumím hudbě, proto jsem byl takový…

Mám jenom dvě nahrávky, jedna z nich je Godspell a ta druhá je od kapely granátnické gardy. - Dobrý album? - To je moje temné tajemství.

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

vice Hugha....

40

Odpovědět

Podle toho rozervaného a špinavého trička nemá stylistu dodnes.

140