Zac Efron a Gary OldmanThe Graham Norton Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 156
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:202
Počet zobrazení:12 213

Dnes se u Grahama dozvíte, že celebrity mají mezi celebritami také své idoly, kvůli kterým vyšilují, a jak Zac Efron rozbrečel Michaela Jacksona. Gary Oldman potom prozradí, kolik stály v Nejtemnější hodině doutníky, a přidá klip tancujícího Churchilla.

Přepis titulků

Vím, že Michael Jackson byl tvým velkým hrdinou. Potkal jsi ho? Nebo jsi ho nepotkal? - Ne. Ale telefonoval jsem s ním. - Jo, jak se to stalo? Jak se to stalo... Byl jsem v Paříži s Kennym Ortegou. Propagovali jsme Muzikál ze střední 3, tuším. Bylo mi tehdy snad 20 nebo 21. Byli jsme na večeři. Z nějakého důvodu jsem seděl v čele a Kenny, náš režisér, seděl na druhé straně stolu.

Zazvonil mu telefon a on se na mě podíval ve smyslu: "Tohle budeš chtít vzít." Tak jsem k němu přišel: "Co se děje?" "To je Michael Jackson!" "Cože?!" Podal mi ten telefon a já: "Haló?" A slyším: "Ahoj, kdo je tam?" "Zac Efron. Jsem obrovský fanoušek, jsem herec a jsi můj hrdina." Nevěděl jsem co říct, došla mi slova, a tak jsem nějak blábolil.

A on: "To je moc pěkné, můžeš ten telefon vrátit Kennymu?" Tak jsem mu ho vrátil. Ale úplně jsem vyšiloval, právě jsem mluvil s Michaelem Jacksonem. S mým hrdinou. Byl jsem mimo. Znovu jsem se posadil, měl jsem trochu závrať a najednou ten telefon zazvonil znovu. Kenny to zvednul, vypadal trochu zmatený. Znovu se na mě podíval.

"Tohle chceš určitě vzít." Tak mi ten telefon podal a říká: "To je zase Michael Jackson." Hodně mě o překvapilo, vzal jsem to a říkám: "Haló?" A ozvalo se: "To je Zac z Muzikálu ze střední?" "Jo." A on: "Moc se mi líbí, co děláš. Velkej fanda, znám tvou práci." A v tu chvíli jsem byl ztracený, ztratil jsem rovnováhu a spadnul na zeď. "Ty víš, kdo jsem?" Rozbrečel jsem se. Byl jsem úplně mimo. Dělal jsem ze sebe šaška. Sesunul jsem se po zdi k zemi a vyznal jsem mu, jak moc ho miluju.

"Jsi můj hrdina, kvůli tobě dělám to, co dělám. Děkuju moc, Michaele, za všechno. Díky, žes mi ukázal, jak tancovat, jak si věřit, jak... ...nevím, jak zářit." A to zase rozbrečelo jeho. Takže jsme oba brečeli na telefonu. A on celý ten rozhovor ukončil něčím ve smyslu: "Hele, Zacu..."

Tak jsem na chvilku přestal brečet. "Není to skvělé?" "Co?" "Sny se opravdu plní, nemyslíš?" Tak mu říkám: "To nemůžeš říkat, kámo, zabije mě to."

Komentáře (14)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

celý bídný video zachrání posledních 10 sekund

00

Odpovědět

Přišlo mi, že Zac si trošku vymýšlí

162

Odpovědět

Mohl by prosím někdo vysvětlit co znamená 'meta'.

00

Odpovědět

Wikipedie může

00

Odpovědět

Odpovědět

Zac je borec :D Uplně mi vehnal slzy do očí jak to říkal

1415

Odpovědět

tak toto sa mi vobec nepacilo, afektovany Efron - M.J. je jeho hrdina a plakali unisono do telefonu? co je hrdinske na M.J.? pocet deti, ktore presli jeho postelou?

Hugh Jackman a jeho trapne vyhlasenie? skrabkanie ega? Nespochybnujem kvality Garyho Oldmana, ale naco to bolo dobre? Jedine co sa Jackmanovi podarilo, bolo ze zo zaujimavej diskusii s Oldmanom o natacani filmu spravil predslov a uputal pozornost na seba. hnus

833

Odpovědět

Za mých školních časů se na tohle tvoje žvanění říkalo: debile vole kreténe... Ale teď jsme zmoudřel a neříkám to. Možná tě také čeká zmoudření.

30

Odpovědět

Ďaleko viac ako Churchill sa mi páčil IKE... A to mám Garyho rád... Bohužiaľ scenár to rozjebal... O takej velkej osobnosti ako bol Churchill sa dal spraviť ďaleko lepší filmík... Takisto aj Maryl Streep vo filme o Margaret Thatcher... proste strašné... Tie lavicové žumpičky proste nevedia natočiť poriadny film o velikánoch...

27

Odpovědět

Nejdou mi najednou titulky... u žádného videa zde :-( Včera ještě fungovaly.

13

Odpovědět

A nemáš je náhodou vypnuté? Na liště v okně vpravo dole tlačítko CC.

90

Odpovědět

+XardassEh..., jojo, díky. Moje blbost a uklik.

130

Odpovědět

+Mé jménoTo víš, vlastní zkušenost ;-) Tak super.

110