Zac Efron o roli Teda Bundyho a prvním polibku před kamerouThe Graham Norton Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 156
86 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:89
Počet zobrazení:7 587

Grahamovým hostem je dnes Zac Efron, který ve filmu Zlo s lidskou tváří ztvárnil roli sériového vraha Teda Bundyho. V prvním videu prozradí něco o tom, jak se na tu roli připravoval, ve druhém přidá historku ze svého úplně prvního natáčení v seriálu Kalifornské léto a na závěr jako bonus jeden starší klip, ve kterém si Zac stěžuje na španělského herce, který dabuje jeho postavy.

Přepis titulků

Je to fakt zvláštní, ale ty mu jsi opravdu překvapivě podobný. - Ano. - Jo. - Teď zrovna ne. - Ale to musí být docela děsivý. - Viděl jsem jeho fotky a zarazilo mě to. - Hodně jsem se toho o něm dozvěděl a náš režisér Joe Berlinger našel tolik informací. Taky zároveň dělal dokument, takže jsem měl spoustu... Měl jsem dobré tři týdny materiálu o Tedovi Bundym.

Ale po nějaké době jsem zjistil... Naučil jsem se základy jeho chování, nějaké tiky a tak, ale nechtěl jsem... Je to docela tenká hranice mezi imitací, která může být i dobrá, a hraním plnohodnotné postavy, kterou publikum dokáže pochopit. To je taky výzva toho hraní skutečné osoby. Snažit se o proměnu spíše než o imitaci. Musíme zmínit i film Zrůda, tam jsi odvedla vynikající práci. Je to neuvěřitelné...

Tady jsi. - Tak prostě vypadám v úterý ráno. - Jo, tuhle Charlize znám. Ale je to, jak říkáš. Člověk by neměl dělat jen to na povrchu... Já jsem rozhodně nechtěla protetiku, hodně jsem na to natáčení přibrala, ale neměla jsem protetický make-up, jen falešné zuby a čočky. Falešný zuby jsou hustý. Měl jsem je na Bundyho. - Měla jsi někdy protetiku? - Ne, to je všechno můj tlustej obličej. - Fakt? - Jo. A Aileen měla tenhle výraz, takový napjatý, vždycky měla stažená ústa a oči.

Koukala jsem na hodně dokumentů jako ty a snažila se... Souhlasím s ním, ta hranice je tenká a nechcete vypadat, že je jen parodujete. Chcete tu osobu pochopit zevnitř. A to někdy napoví, jak se jejich příběh ukazuje v chování. Ale nesmí to být jen o tom chování.

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tady na ukázku ten jeho španělská dabing: HIGH SCHOOL MUSICAL LA PELICULA - AUDIO LATINO (3.10)

90

Odpovědět

Wow, nikdy bych neřekla, že se budu tak bavit u rozhovoru se Zackem, HSM nesnáším, ale je to fakt sympaťák

70

Odpovědět

Druhé video 00:08 překlep hloupka - hloubka

V každym případě děkuju za skvělou práci s překladem, jeden blbej překlep se stane vždycky každýmu (znam to moc dobře) ;)

50

Odpovědět

Díky, opraveno :)

00